Προς το περιεχόμενο

Νote ii 349 euro


stamatisj1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδη 15 ευρω ποιο κατω απο αρκετα καταστηματα.

 

Εγω δεν το βλεπω σαν προσφορα γιατι καποιος που εχει να δωσει 350 ευρω δεν θα σωθει με 15 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη 15 ευρω ποιο κατω απο αρκετα καταστηματα.

 

Εγω δεν το βλεπω σαν προσφορα γιατι καποιος που εχει να δωσει 350 ευρω δεν θα σωθει με 15 ευρω.

 

Φαντάζομαι όμως ότι από πλαισιο παίρνεις ελληνικό και όχι παραεισαγωγή (χωρίς να είναι πρόβλημα αυτό από θέμα εγγύησης, αλλά καλώς ή κακώς στη μεταπωλητική του αξία μετράει ελαφρώς), συν ότι δεν ξέρω πολλά σκρουτζομάγαζα να βάζουν δόσεις...

 

Εγώ το σκέφτομαι για να πω τη μαύρη την αλήθεια, αλλά δεν ξέρω μήπως αξίζει να περιμένω μέχρι Χριστούγεννα π.χ., μπας και βγάλει καμια προσφορά πιο κάτω ή με τίποτε παρελκόμενα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο θεμα μεταπωλησης οταν θελουν να σου αγορασουν κατι σου δειχνουν ποσο εχει στο ποιο φτηνο μαγαζι του πλανητη και οταν θελουν να σου πουλησουν κατι σου δειχνουν ποσο εχει στο φαρμακειο.

 

Οσο για τις δοσεις δεν εχουν ολοι πιστωτικη και πλεον ειναι πολυ δυσκολο να βγαλεις πιστωτικη καρτα.

 

Παντως ειχα παει για service ενα Galaxy Tab που ηταν απο Expansys και το πηραν κανονικα μεσω εγγυησης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι προσφορα!

Οταν κατέβει κάτω από τα 250 το συζητάμε...

 

Mιας και βρίσκομαι σε αναζήτησης συσκευής σε αυτά τα λευτά για να αντικαταστήσω ένα iPhone 4s, μιας και βαρέθηκα τη μικρή του οθόνη, συστήνετε (και συστήνεται) κάτι καλύτερο ή παρεμφερές;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι να πας μια βολτα απο ενα καταστημα που να το εχει και να το πιασεις απο κοντα γιατι η διαφορα το το 4S ειναι αρκετα μεγαλη σε μεγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι να πας μια βολτα απο ενα καταστημα που να το εχει και να το πιασεις απο κοντα γιατι η διαφορα το το 4S ειναι αρκετα μεγαλη σε μεγεθος.

 

Έχω ήδη παίξει με note συναδέλφου και γι αυτό το σκέφτομαι πολύ να προχωρήσω σε αγορά...

Όπως και να έχει συγγνώμη για το Offtopic..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kapws αμα το γουσταρεις παρτο.

Καλη μπαταρια εχει.

ομως σιγουρα θα προτιμουσα καποιο απο τα lg g και lg g pro

εγω γενικα τον εξυνος 4412 τον μισησα στο gs3..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τιμή είναι για όποιον δεν το πειράζει να έχει το ii τώρα που έχει βγει το iii. Στα 349 δεν έχει αντίπαλο. Όσο για το lg2 που αναφέρθηκε κάνει 500+, δεν παίρνει sd και φυσικά δεν έχει spen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...