Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://instagram.com/p/gdnx67m-4O/

 

 

Όχι Items/Gold μόνο talent system. 

 

https://twitter.com/Ryuuseitama/status/398876884772999168

 

Πολλαπλοί χάρτες και όπως και πριν χωρίς Items/Gold 

 

https://twitter.com/jaugustine/status/398881353652920320

 

 

Ενδιαφέρον? Δεν ξέρω τι να πω :P

 

 

Developer Interview

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην προτρέχουμε :P 

 

Φαίνεται(ακούγεται) πολύ διαφορετικό από τα τωρινά MOBA. 

 

Είμαι πολύ ψημένος βέβαια να το δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pudge,witch doctor, arthas..περιμενε blizzard....εφαγες καλα το αγγουρι απο το dota/valve και προσπαθεις να μαζεψεις τα αμαζευτα..τα λεμε.. Συμφωνω οτι φαινεται διαφορετικο απο τα υπολοιπα mobas αλλα δεν το βλεπω καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pudge,witch doctor, arthas..περιμενε blizzard....εφαγες καλα το αγγουρι απο το dota/valve και προσπαθεις να μαζεψεις τα αμαζευτα..τα λεμε.. Συμφωνω οτι φαινεται διαφορετικο απο τα υπολοιπα mobas αλλα δεν το βλεπω καλα

Τι??? :rolleyes:  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pudge,witch doctor, arthas..περιμενε blizzard....εφαγες καλα το αγγουρι απο το dota/valve και προσπαθεις να μαζεψεις τα αμαζευτα..τα λεμε.. Συμφωνω οτι φαινεται διαφορετικο απο τα υπολοιπα mobas αλλα δεν το βλεπω καλα

 

το εβγαλες εσυ το συμπερασμα απο ενα ingame teaser του ενος λεπτου.

δωσμου και τα αυριανα νουμερα του joker τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope..δεν σημαινει οτι αυτα που λεω ειναι σωστα..μπορει καλλιστα να ειναι αερολογιες...απλα ετσι αισθανομαι αφου ειδα τα trailers....ειδα ενα αχταρμα απο πολλα παιχνιδια του ειδους και το κολλημα της blizzard να κρατησει τα στοιχεια του dota all stars επειδη τα χαλασε με την valve που πηρε τα δικαιωματα του dota , δεν καταλαβαινω γιατι δεν αλλαξε την νοοτροποια με τους ηρωες και εμεινε στη warcraft heroe εποχη την οποια εχει ηδη εξελειξει σε πολυ καλο βαθμο το dota 2 (και οχι δεν ειμαι dota fanboy, league παιζω, πανω απο 30 games dota δεν εχω παιξει :P )....Στο κατω κατω μακαρι να παει καλα να υπαρξει και ανταγωνισμος, απλα προσωπικα δεν βλεπω να εχει πολλες ελπιδες ...δεν σημαινει οτι ειμαι προφητης..μια εκτιμιση εκανα τιποτα παραπανω.

 


Τι??? :rolleyes:  :rolleyes:

Aν δεν κανω λαθος η blizzard ειχε ομορφα ομορφα το warcraft 3 και τα expansion τους, ηρθε ο guinsoo εφτιαξε το fanmade Dota:allstars το οποιο εμπλουτισε ο icefrog αργοτερα...ο guinsoo κατεληξε στη riot και ο icefrog στη valve για το dota 2...η blizzard στην απεξω μιας και ποτε δεν διεκδικισε τα δικαιωματα του mod που στο κατω κατω δεν ηταν δικο της, μονο το engine παρειχε...αρα ετσι οπως το βλεπω με το moba της τωρα προσπαθει να μαζεψει τα απλυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...