Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα τι είπα τόσο πια; Δεν μπορούσε ένας να εξηγήσει σαν άνθρωπος που κάνω λάθος; Μόνο ειρωνια δηλαδή;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα streams μπορείτε να μου πείτε πως υπάρχουν αφου δεν έχει γίνει release ακόμα το παιχνίδι. Ουτε beta έχουν βγάλει.

 

Απ'ότι διάβασα η alpha είναι χωρίς NDA (Non disclosure agreement) άρα όποιος παίρνει stream-άρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν remake το WoW μοιάζει πάντως.

(καλά δεν τα βαρεθήκατε αυτά τα παιχνίδια; )

ανήκουν σε άλλη κατηγορία, απλά η blizzard σαν φανατική της ανακύκλωσης έβαλε chars από τα άλλα games της και φυσικά απ΄το wow και τα γραφικά έχουν και αυτά το γνωστό χαζοχαρούμενο στυλάκι, απλά κάποιοι νόμισαν οτι τρολλάρεις γιατί η blizzard δεν ειναι καμιά άγνωστη και γιατί τα 2 είδη (mmo, moba) έχουν τρελές διαφορές..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Απ'ότι διάβασα η alpha είναι χωρίς NDA (Non disclosure agreement) άρα όποιος παίρνει stream-άρει.

 

Ναι αλλά από που μπορεί να το βρει όπως κάποιος... Μόνο από πειρατικά site. Σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εννοείς τσεκουρωμένη ανεπίσημη έκδοση που παίζεις μόνο απέναντι σε bot και με διάφορα άλλα προβλήματα, αυτή υπάρχει σε "υπόγεια κανάλια", κοίτα μερικές σελίδες πριν στο νήμα. Αν εννοείς την επίσημη alpha για αυτή απλά δώθηκαν invites σε λίγους και εκλεκτούς, κάποιοι από τους οποίους είναι γνωστοί streamers πχ kungen, kripparian

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Έχω δει  streams....έχει θέματα Hero Balance αλλά είναι λογικό ..καινούργιο παιχνίδι είναι...εδώ σε άλλα moba πήρε χρόνια να φτιάξουν τα issues.Τα γραφικά μου φαίνονται νόρμαλ αν και δεν μου πολυαρέσει το map...σίγουρα θα είναι καλύτερο από smite/dawngate και ελπίζω να κουνήσει λίγο dota/lol μπας και βγάλουν πιο γρήγορα content.Όταν βγει σίγουρα θα του δώσω την ευκαιρία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Λοιπόν έχω κάποιες ερωτήσεις για αυτό το παιχνίδι!!!πρώτον αν ξέρουμε ποτέ θα πάει σε closed beta δεύτερον πως θα δουλεύει η closed beta και πως θα δίνονται τα κλειδιά και τρίτον αν μπορούσατε να μου στείλετε π.μ. αυτην την τσεκουρωμενη έκδοση που λέτε για να παίξω το παιχνίδι Γτ έχω φάει γερό κόλλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...