Προς το περιεχόμενο

Alien: Isolation


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

το e3 trailer μου κέντρισε λίγο το ενδιαφέρον, γιατί φαίνεται ότι ο "κόσμος" που εξελίσσεται η ιστορία, αυτός ο σταθμός ή ότι είναι τέλος πάντων, είναι πολύ προσεγμένος 

 

επίσης, και το πιο σημαντικό, να υπάρχει ένα background story, και όχι μόνο ξέφυγε/μπήκε ένα alien

 

υποθέσεις δικές μου βέβαια... ίδωμεν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Άμα ήσουν το Alien ίσως να ψηνόμουν αλλα είμαι πολύ περίεργος να δω το AI...

Να είχε online, Alien vs crew members ε; :)

 

Θα γούσταρα τότε κι ας ήταν 20 φορές πιο αργό από AvP.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είχε online, Alien vs crew members ε; :)

 

Θα γούσταρα τότε κι ας ήταν 20 φορές πιο αργό από AvP.

 

Ναι αλλα να ήταν έτσι και το single, solo run and hide δεν παίζω, άμα όμως ήταν σαν την ταινία να ξεκινάς με μεγάλο πλήρωμα και να καταλήγεις μονος προς το τέλος του game, έτσι σοβαρά δεν το παίζω όπως δεν έπαιξα κανένα amnesia, outlast κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

It's genuinely been great to see the reaction to The Crew Expendable and Last Survivor pre-order bonus content we announced yesterday and how excited you all are to re-experience those classic scenes from the original movie with our Alien. It's been absolutely amazing for us at the Studio. 

However, some of you have been asking if the two pieces of content are only available through pre-order or if we'll be releasing them at a later date as well. 
So, I can confirm today that we do plan to release both Crew Expendable and Last Survivor at a later date and we'll have more details for you guys on that shortly. 

Best, Nee.

 

Source: https://www.facebook.com/AlienIsolation/photos/a.1435414806690496.1073741828.1408213046077339/1520461401519169/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδιαφορώ για τα extra του pre-order, θα κάνω μονο όταν θέλω να στηρίξω την εταιρία γιατί βγάζει καλά games και σέβεται τους πελάτες, δεν πάν να δίνουν και την κόρη τους...creative assembly? Rome 2?! lol, ούτε για πλακα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...