Προς το περιεχόμενο

[Mirrorless Camera] Samsung NX300 + 18-55mm f/3.5-5.6 - 399€ [reloaded][ΤΕΛΟΣ ΞΑΝΑ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικα αξιζει την διαφορα των 100 ευρω απο την 3n, τωρα που αυτη εχει πεσει στα 299,μιλαμε παντα για entry level,και αν ειναι να πας σε αυτην μηπως στα 460 http://www.mydigitaland.com/digital-camera/sony/sony-nex5r-16-50-black.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία για να το επαναφέρω. Ας το κάνει κάποιος mod.

fixed.

Θυμιζω οτι σε τετοιες περιπτωσεις, που θελετε να επεξεργαστει το μηνυμα σας, ή να σβηστει λαθος ποστ/τοπικ σας, ή κανετε αναφορα ή στελνετε pm στον mod που θελετε. Με τον παραπανω τροπο του quote, το αποτελεσμα μπορει να μην ερθει ποτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια θελω να ρωτησω κατι...πιστευετε οτι στις εκπτωσεις ιανουαριου η στην black friday υπαρχει περιπτωση να την βγαλουν σε χαμηλοτερη τιμη απο τα 400ε?θελω να αγορασω μηχανη αλλα ειναι αρκετα τα λεφτα και δεν τα εχω τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χλωμό

μην το λες με τόση σιγουριά. θέλω να πω ότι η Samsung δείχνει ιδιαίτερα πτωτικές τάσεις στα προϊόντα της βλέπε NX1000 που ξεκίνησε στα 649€ και αυτή τη στιγμή βρίσκεται στα 249€

 

 

zltj.jpg

Αντίστοιχα η ΝΧ300 ξεκίνησε από τα 700€ και βρίσκεται στα 399€, νομίζω ότι εν καιρώ θα την δούμε 349€ και στα 300€ σε φάση ξεστοκαρίσματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Στα 579 πλεον σε ολα τα λινκ του #1, κλειδωνει το θεμα μιας και εχουν περασει και πολλες ημερες απο τοτε που υπηρχε η προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...