Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα ακόμη "εκρεμμεί" είναι αλλά δεν αγχώνομαι(ακόμη) γιατί όταν είχα πάει στο κατάστημα για παραγγελία μου είχε πει(πριν του πω μοντέλο κ.λπ και δει ότι εξαντλήθηκε) ότι από Πέμπτη θα είναι εδώ

Μιλάω για Κομοτηνή, λογικό όσοι είναι Αθήνα να παραλάβουν πιο γρήγορα

 

Ένα desire X που έστειλα Δράμα πάντως "εστάλει"

 

 

εμένα με κούρασε απίστευτα το θέμα...κανονικά πρέπει να τηρηθεί σειρά προτεραιότητας...δεν γίνεται να κάνω τηλεφωνική παραγγελία στις 2 και 30 του Σαββάτου και να μην ξέρω αν θα το πάρω και ο καθένας που έκανε όταν εμφανίστηκε ξαφνικά στο e -shop ως δια μαγείας (το απόγευμα) να κάνει παραλαβή...αν υπάρχουνε χ αποθέματα πρέπει να τα πάρουνε οι πρώτοι που έκαναν παραγγελία είτε τηλεφωνικά είτε ηλεκτρονικά...αυτό είναι το σωστό...εύχομαι να μην ικανοποιηθούν οι περισσότεροι από εσάς γιατί η μιζέρια και η βλακεία πάει σύννεφο....όποιος και να το σχολιάσει δεν θα μπώ στον κόπο να του απαντήσω καν...χαίρεται και καλές παραλαβές όσοι είναι οι τυχεροί..(μακάρι να είναι ελάχιστοι)!!!

 

2:30 το Σαββάτο το κινητό φαινόταν ήδη εξαντλημένο από το σύστημα, ο υπάλληλος δεν μπορούσε να στο παραγγείλει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

80011127127 με αστικη χρεωση αν δεν κανω λαθος. Ειναι για εταιρικούς πελάτες αλλα εξυπηρετούν τους παντες

δοκιμασα να παρω αλλα μου ζηταει να πληκτρολογησω το τηλεφωνο μου για το οποιο θελω να εξυπηρετηθω (vodafone) ωστε να συνεχισει η διαδικασια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ... μόλις μίλησα μαζί τους... Για να υπενθυμίσω : παραλαβή από κατάστημα παραγγελία Σάββατο 4:34 έχω μόνο κωδικό συναλλαγής

Στην αρχή ο τύπος πρέπει να ήταν ζαλισμένος και μου λέει ότι έχει εξαντληθεί. Του ξαναλέω τα παραπάνω , ότι έχω κωδικό συναλλαγής ΜΟΝΟ αλλά τίποτε άλλο , δεν ήθελα να παραγγείλω τώρα , αλλά είχα ήδη παραγγείλει. Μου λέει οκ , μου ζητάει ημερομηνία παραγγελίας και τον κωδικό συναλλαγής και μου λέει εώς και αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου...

Τώρα ξανά από εμένα αν έχω νεώτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα να παρω αλλα μου ζηταει να πληκτρολογησω το τηλεφωνο μου για το οποιο θελω να εξυπηρετηθω (vodafone) ωστε να συνεχισει η διαδικασια. 

όταν σου ζητηθεί το νούμερο σου πάτα 0 και το παρακάμπτει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αλλαξει και το δικο μου status της παραγγελιας σε "εσταλη". Παραγγελια ηλεκτρονικη 4:30-35μμ.

 

Φαινεται να παιρνουν αρκετοι. Μακαρι και ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αλλαξει και το δικο μου status της παραγγελιας σε "εσταλει". Παραγγελια ηλεκτρονικη 4:30-35μμ.

 

Φαινεται να παιρνουν αρκετοι. Μακαρι και ολοι.

πριν απο το ''εσταλει'' ηταν σε εκκρεμότητα η σε εξέλιξη? Και κατι ακομα. το παρακολοθουσες συχνά σημερα και σου άλλαξε τωρα η θα μπορουσε να ειναι ετσι απο νωρις χωρις να το εχεις δει? 

 

Εμενα ειναι σε εκκρεμότητα απο την πρωτη στιγμή,(σαββατο περιπου στις 5) χωρις να μου ερθει mail,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο το ''εσταλει'' ηταν σε εκκρεμότητα η σε εξέλιξη? Και κατι ακομα. το παρακολοθουσες συχνά σημερα και σου άλλαξε τωρα η θα μπορουσε να ειναι ετσι απο νωρις χωρις να το εχεις δει? 

 

Εμενα ειναι σε εκκρεμότητα απο την πρωτη στιγμή,(σαββατο περιπου στις 5) χωρις να μου ερθει mail,

 

Από το Εκρεμμει πήγε κατευθείαν σε Εστάλη, παραγγελία ηλεκτρονικά στις 4:30 για lg.

Δεν μου έχει έρθει καθόλου μαιλ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο το ''εσταλει'' ηταν σε εκκρεμότητα η σε εξέλιξη? Και κατι ακομα. το παρακολοθουσες συχνά σημερα και σου άλλαξε τωρα η θα μπορουσε να ειναι ετσι απο νωρις χωρις να το εχεις δει? 

 

Εμενα ειναι σε εκκρεμότητα απο την πρωτη στιγμή,(σαββατο περιπου στις 5) χωρις να μου ερθει mail,

 

Ναι ηταν "σε εξελιξη" μεχρι και το μεσημερι που το τσεκαρα. Πριν λιγο το κοιταξα παλι αλλα δεν ξερω ποτε αλλαξε.

 

Ουτε και σε μενα ειχε ερθει email γιατι ηταν παραλαβη απο καταστημα κατι το οποιο συνεβη και σε αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο το ''εσταλει'' ηταν σε εκκρεμότητα η σε εξέλιξη? Και κατι ακομα. το παρακολοθουσες συχνά σημερα και σου άλλαξε τωρα η θα μπορουσε να ειναι ετσι απο νωρις χωρις να το εχεις δει? 

 

Εμενα ειναι σε εκκρεμότητα απο την πρωτη στιγμή,(σαββατο περιπου στις 5) χωρις να μου ερθει mail,

 

Εμένα από το "Εκρεμμεί" πήγε την Κυριακή στο "Σε εξέλιξη" και σήμερα πήγε στο "Εστάλη".

 

Χωρίς email με αριθμό συναλλαγής μιας και είχα ζητήσει παραλαβή από το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παράγγειλα G στις 4.30 κοντά για αποστολή με courier. Καμία ενημέρωση για την ώρα και η κατάσταση είναι ''εκκρεμεί''. Άντε και να δούμε...μακάρι να παραλάβω, όπως άλλοι που τους ενημέρωσαν ενώ παρήγγειλαν πιο μετά, αλλιώς μας δουλεύει η vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα ότι θα βγουν στην φορά άτομα που θα τα ξανά πουλήσουν ακριβότερα,τον έχω στείλει email και περιμένω απάντηση να δω απο που το έχει πάρει!

 

http://www.aggeliopolis.gr/kentriki_makedonia/LG_Optimus_G__span_style__11561430.htm?ca=3_s&w=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συσκευή: LGOG, μέρα: Σάββατο, ώρα: 16:42, παραγγελία: από vodafone.gr, παραλαβή: στο σπίτι με αντικαταβολή.

Έλαβα mail με κωδικό παραγγελίας.

Κατάσταση τώρα: Σε εξέλιξη.

Καμιά επικοινωνία σήμερα. Αναμένω αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σας κάνει εντύπωση που βγαίνουν σιγά σιγά αγγελίες με το κινητό. Εντύπωση θα έπρεπε να σας κάνει πως αυτοί το έχουν στα χέρια τους [[αν το έχουν!]].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...