Προς το περιεχόμενο
Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιστεύεις δηλαδή ότι αν βγάλει τετοια προσφορά πάλι δεν θα παραγγείλει κανένας?και τα άτομα που έκαναν καταγγελία αν θελήσουν κινητό εγώ λέω θα παραγγείλουν.

• Like 6
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 2,3k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Καλημέρα παίδες από σήμερα τρέχουν στη σελίδα της vodafone κάποιες πολύ καλές προσφορές (ενδεικτικά το LG optimus G 129 ευρώ!!!) χωρίς συμβόλαιο, χωρίς καμία δέσμευση! Μπείτε και δείτε!   http://www

τι προβλημα εχεις ρε φιλε; και εσυ και οι αλλοι; με οτι θελουμε θα ασχολουμαστε. σε φορουμ που εχει να κανει με την τεχνολογια μπηκες, τι θες να λεμε; στο αλλο το θεμα γραφουν για καρτες γραφικων, στο

για να γελασουμε λιγο εμεις οι πονεμενοι   Ένα όνειρο μονάχα είχα σε τούτη τη ζωή Κινητό ανδροιντ σε καλή τιμή να μου δοθεί Τότε η βονταφον προσφέρθηκε φθηνό να μου δώσει Ένα τετραπυρηνο ελ τζι χωρ

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντως μου κάνει εντύπωση που έχουν το θράσος να κάνουν καταγγελία και αυτοί που έκαναν με το κιλό παραγγελίες! Και για να μην παρεξηγηθώ ότι μιλάω εκ του ασφαλούς, ούτε εγώ παρέλαβα παρότι είχα κάνει πρωί πρωί την παραγγελία, δηλαδή πριν από αυτούς που παρέλαβαν.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

<p>Δηλαδη μετα τη καταγγελια τι μπορει να συμβει στη vodafone?</p>

<p>Να φαει κανα μεγαλο προστιμο?</p>

Ναι

Αποστολή από το LT30p με τη χρήση Insomnia App

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.