Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ παρήγγειλα το HTC 8S σήμερα το πρωί με παραλαβή από κατάστημα και τσεκάρω τώρα την παραγγελία μου και λέει "Εστάλει" (wtf με "ει" ούτε ο κατμαν να τα έγραφε...) αλλά ούτε mail ούτε τηλεφώνημα....

 

Τι μπορεί να παίζει??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Kαι μένα άλλαξε η κατάσταση της παραγγελίας σε "Εστάλη".

Είχα κάνει παραγγελία για παραλαβή απο κατάστημα.

Πολύ καλά νέα, είμαι αισιόδοξος. 

Αύριο το πρωί τηλεφωνάκι στο κατάστημα για παραλαβή μετά το σχόλασμα.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον αδερφό μου του είπαν αρχικά από το κατάστημα ότι δε θα παραλάβει γιατι δε θα φέρει κανενα κομμάτι το συγκεκριμένο καταστημα που ειχε βαλει. πήρε στα κεντρικά και τελικά του είπαν απο εκεί ότι θα παραλάβει.αναμένει για αυριο. 
Εγώ ακόμη περιμένω, είχα κάνει παραγγελία σε κατάστημα κατα τις 12.30 με 13.00. καμια ενημέρωση. 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ποιος τελικά θα παραλάβει και ποιος όχι αλλά η γνώμη μου είναι πως αν η παραγγελία δεν είναι καταχωρημένη στο σύστημα τους και είναι πχ τοπικά στο κατάστημα σε χαρτάκια κλπ μην περιμένετε και πολλά. Επειδή έτυχε να περάσω το Σάββατο από 2 καταστήματα αυτό που κατάλαβα είναι πως ο,τι βλέπαμε εμείς στο internet έβλεπαν κι εκείνοι στο σύστημα τους. Μάλιστα ένας υπάλληλος μου είπε χαρακτηριστικά πως επειδή οι αποθήκες είναι κλειστές δεν μπορεί να καταχωρήσει παραγγελία από τη στιγμή που το γράφει out of stock και έπρεπε να περιμένει μέχρι σήμερα ώστε να την καταχωρήσει ονομαστικά σε περίπτωση που του το επέτρεπε το σύστημα = ήταν πάλι in stock. Κάτι που μέχρι αυτή τη στιγμή που μιλάμε δεν έχει γίνει.

 

Όλα αυτά με κάποια επιφύλαξη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εγώ έκανα την παραγγελία πραγματικά πολύ νωρίς(ίσως ήμουν από τους πρώτους που έκανε παραγγελία) για παραλαβή σε κατάστημα και ακόμη μου γράφει εκκρεμεί :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εγώ έκανα την παραγγελία πραγματικά πολύ νωρίς(ίσως ήμουν από τους πρώτους που έκανε παραγγελία) για παραλαβή σε κατάστημα και ακόμη μου γράφει εκκρεμεί :cry:

 

Πάρε αύριο τηλέφωνο στο κατάστημα και ρώτα γιατί και σε ένα παλικάρι πάνω που του έγραφε εκρεμμεί [[για παραλαβή στο σπίτι]] τον ενημέρωσαν ο,τι τελικά θα παραλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμενα σε 2 παραγγελιες μου (1 htc 8s και ενα desire X)  μου γραφει οτι εσταλει.

 

Εε ναι, Δευτερες κλεινουν.

Απο αυριο παλι.

Ποτε εκανες τις παραγγελιες? Εγω χθες 17.30 το απογευμα και ακομα εκκρεμεί δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ωραιος, ετσι πειραζουμε οσους το προλαβαν. Μεχρι 4.2 ιντσες νομιζω ειναι ενταξει, μετα ανεβαινει αρκετα για κινητο και δεν βολευει.

Οσοι ενδιαφερεστε για το lg optimus g και δεν το προλαβατε κοιταχτε και στις αγγελιες μηπως το βαλει κανενας σε αυτη την τιμη

 

Φαίνεται είμαι ο μόνος που θα μου "φανεί" μικρό τελικά. Είμαι με 5ιντσο και είναι πραγματικά απόλαυση για games και browsing.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το mail με το κωδικό συναλλαγής ήρθε στις :25 και η κατάσταση της παραγγελίας άλλαξε σε εστάλη πριν απο λίγο.Άρα υπομονή, μάλλον η κατάσταση δεν αλλάζει με τη σειρά με την οποία έγιναν οι παραγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το mail με το κωδικό συναλλαγής ήρθε στις :25 και η κατάσταση της παραγγελίας άλλαξε σε εστάλη πριν απο λίγο.Άρα υπομονή, μάλλον η κατάσταση δεν αλλάζει με τη σειρά με την οποία έγιναν οι παραγγελίες.

Κωδικό συναλλαγής ή παραγγελίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...