Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν έχει σημασία φίλε μου

Υπάρχουν άτομα με παραγγελία 4:3* που έφαγαν άκυρο και άλλοι με παραγγελία πιο αργά που παρέλαβαν κανονικά

Αμα ισχυει κατι τετοιο τι να πω...τεσπα αλλη μια αγωνια θα φαμε στα μουτρα τι θα μας πλασαρουν....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον τωρα ειδαν τι πουλουσαν 

και εγω στο καταστημα προχτες μου ελεγαν οπωσδηποτε θα παραλαβεται και σημερα 

μου ελεγε ο υπευθηνος αποκλειεται

απο το πρωι ερχονται ακυρωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά επιβεβαιωθηκε οτι η όλη διαδικασία ήταν φιασκο..

Καλα ολόκληρη vodafone δε μπορει να οργανωσει ενα e-shop ωστε να τηρειται σειρά προτεραιότητας+ δε ξερει από το πρωι τι στοκ εχει και ξαναβγαζει προσφορα το απογευμα; Επισης το η προσφορα ειναι διαθέσιμη στα καταστήματα τι το ήθελε;

Καλή προσφορά ,αποτυχία η διαδικασία..Αλλά όπως το βλέπω δεν εγινε τυχαία το όλο σκηνικό.. Από το Σάββατο δεν ασχολούμαστε με τίποτα άλλο παρά με τη προσφορά της Vodafone..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για το xperia Z δίνω και ένα 20ρικάκι παραπάνω, αλλά σιγά....

Καμιά φόλα θα μας πασάρουν σίγουρα :)

 

Δεν βλέπω άλλη συσκευή η οποία θα μπορούσε να δοθεί σαν εναλλακτική. Πιστεύω πως αν υπάρχει stock ώστε να καλύψει αυτούς που δεν πήραν το G, αυτό θα κάνουν. Ή αυτό οφείλουν να κάνουν.

 

Αξιόλογη και όμορφη συσκευή. Στο μόνο που ίσως να υπερτερεί το G για εμένα είναι τα software updates από την κοινότητα. Όχι επειδή είναι η LG από πίσω αλλά επειδή είναι το αδερφάκι nexus 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κανονικά πριν μια ώρα. Είχα κάνει παραγγελία 16.29 από την ιστοσελίδα και πήρα αμέσως κωδικό παραγγελίας με email. Το κινητό είναι αστέρι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία το Σάββατο στις 16:30 από κινητό. Λόγω μαλακιας μου δεν συγκράτησα τον αριθμός παραγγελιας και τηλεφώνησα στο μαγαζί που έλαβα παραλαβή για να επιβεβαιώσω ότι είναι ενήμεροι για την παραγγελία και να μου δώσουν το Id της. Ενώ στην αρχή η υπάλληλος δεν είχε κάποια ενημέρωση μου είπε ότι θα μου τηλ μόλις το ξαναδεί καλύτερα. Σε 5 λεπτά με παίρνει και μου λέει ότι να περάσω να παραλάβω. Βέβαια αν δεν το πιάσω στα χέρια μου δεν πιστεύω τίποτα.

Τεσπα ένα μεγάλο ευχαριστώ στον ts και επειδή βλέπω ότι έχουν ξεφύγει λίγο τα πράγματα μια συμβουλή σε όλα τα παιδιά :Χαλαρώστε, πρόκειται για ένα κινητό στο κάτω κάτω, στην Ελλάδα του 2013 θα έπρεπε να μας εξοργιζουν σημαντικοτερα πράγματα. Οι προσφορές δεν πρόκειται να σταματήσουν. (Τα ίδια θα έγραφα και στην περίπτωση που μου ριχναν άκυρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας με παραλαβή από καταστημα υπαρχει? Δεν με ενημέρωσαν ουτε εμένα ούτε τον γαμπρό μου που κάναμε σχετικά την ίδια ώρα παραγγελία online το Σαββατο. Εγώ εκανα 16:30 και αυτός λίγο αργότερα. Μόνο αυτός πάτησε το μειλ και του ηρθε ο κωδικός συναλλαγης(όχι παραγγελιας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας με παραλαβή από καταστημα υπαρχει? Δεν με ενημέρωσαν ουτε εμένα ούτε τον γαμπρό μου που κάναμε σχετικά την ίδια ώρα παραγγελία online το Σαββατο. Εγώ εκανα 16:30 και αυτός λίγο αργότερα. Μόνο αυτός πάτησε το μειλ και του ηρθε ο κωδικός συναλλαγης(όχι παραγγελιας).

Φίλε μου είσαι στην ίδια μοίρα ακριβώς με εμένα (ή ο γαμπρός σου μιας και εγώ έσω συναλλαγής) . Πήρα χθες στο 13830 και υποτίθεται ότι εντώς την μέρας θα με ενημερώσουν.... Τώρα βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...