Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πάνε καλά, όποιος είναι για ομαδική καταγγελία ας στείλει pm να συντονιστούμε. Παραγγελία και αγορά online με πιστωτική το Σάββατο και η απάντηση που πήρα πριν ένα λεπτό στο fb:

 

"Vodafone Greece

Καλησπέρα Chris. Από τον έλεγχο που κάναμε φαίνεται να μην έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία και μάλιστα ήδη έχει γίνει αίτημα πίστωσης του ποσού."

 

:mad:  :mad:

Sorry από τη σύγχυση μου έκανα παράθεση αντί για επεξεργασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω εκανα παραγγελια μεσω τηλεφωνου Σαββατο 13:15 κι εφαγα ακυρο.

Μου ειπε ειχαν εξαντληθει ολα απο το πρωι.Ειναι να γελας.

 

Θα παω αυριο απο εκει να τα πουμε κι απο κοντα. :mad:

Και εγω θα παω απλα περιμενω να δω προταση που θα κανουν στους αλλους να την απαιτησω... Γιατι εμεις που πηραμε τηλ οχι απλα δεν πηραμε τελικα το τηλεφωνο αλλα μας εγραψαν κανονικα. Ουτε να μας ειδοποιησουν ουτε καποια εναλλακτικη προταση. Στα @@ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δε γραφω πολύ συχνα θελω να πω τη γνωμη μου όμως. Προσφορα δεν είναι κατι που μπαινει σε καποιο σαιτ καποιας αλυσιδας για μια ωρα το πρωι και μια ωρα το μεσημερι. Αυτό δεν λεγεται προσφορα από τη Vodafone, αλλα απλος κραχτης που στη πραγματικοτητα ουτε καν αυτό λεγεται αφου ηταν σε τυχαιο και απροσδιοριστο χρονο. Δηλαδη πρεπει να είναι μέντιουμ η να μυρισει τα νυχια του καποιος και να μπει στο σαιτ της Vodafone η του Insomnia, τον ακριβη δεδομενο χρονο που ανεβηκε για να το μαθει ? Απλα απαράδεκτοι οι κυριοι της Vodafone και τιποτα λιγοτερο από αυτό. Κάθε άλλο παρα επαγγελματισμος λεγεται αυτό.

 

Εδώ θα διαφωνήσω. Δηλαδή αν είχαν μια ικανή ποσότητα - φήμες λένε για 300 - τα έβγαλαν σε προσφορά και εξαντλήθηκαν μέσα σε λίγα λεπτά, ακυρώνει την προσφορά; Δηλαδή έπρεπε να είχαν 5000 κομμάτια για να θεωρηθεί προσφορά; Ή έπρεπε να ανοιγοκλείνουν την κάνουλα ώστε όποιος είναι τυχερός να πάρει; Μήπως έπρεπε να γίνει και καμία κλήρωση; Δεν γίνεται να μείνουν όλοι ευχαριστημένοι σε εκπτώσεις της τάξεως του 60%.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

For the sake of completeness, στις 16:42 έκανα την πρώτη παραγγελία και 20 λεπτά αργότερα λόγω οικογενειακής ζήλιας ακολούθησε άλλη μία, πάντα μέσω του e-shop για παράδοση στο σπίτι - επαρχία. Μου απάντησανε γύρω στη 1 μέσω fb ότι η πρώτη έχει καταχωρηθεί κανονικά και ότι η δεύτερη ακόμα εξετάζεται. Πριν από λίγο τους ξαναέστειλα ότι δεν είχα νεότερα σχετικά με τον άλλον κωδικό και μου απαντήσανε ότι δεν ολοκληρώθηκε η παραγγελία, χωρίς όμως να αναφέρουνε ότι θα υπάρξει κάποιου είδους αντιπροσφορά εντός των επομένων ημερών.

 

Και ευχαριστώ φυσικά τον tp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισαν οι <<πωλήσεις>>...Στο myphone ενας το δίνει 270€. (110% περιπου κέρδος). Φυσικά με 360€ να ειναι η χαμηλότερη τιμή στο skroutz αποτελεί ευκαιρία. Αλλα αυτος που το πηρε 130 και ειδε πως τελικα δεν του ταιριάζει και το δώσει άντε 150 ευρώ θα του βγάλω το καπέλο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τολμησουν και στο τηλ που με παρουν αντιπροτεινουν το 820 και το 925 (+100)οπως εμαθα μεσα απο voda οτι θα γινει θα ακουστουμε μεχρι και στην vodafone uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω θα παω απλα περιμενω να δω προταση που θα κανουν στους αλλους να την απαιτησω... Γιατι εμεις που πηραμε τηλ οχι απλα δεν πηραμε τελικα το τηλεφωνο αλλα μας εγραψαν κανονικα. Ουτε να μας ειδοποιησουν ουτε καποια εναλλακτικη προταση. Στα @@ τους.

Δεν ειναι δυνατον να καταχωρουν την παραγγελια κανονικα και αργοτερα το μεσημερι να βγαινουν παλι διαθεσιμα και μετα να σου λεει δεν υπαρχουν.

Ειναι κριμα να μην υπαρχει σειρα προτεραιοτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

( Questioner ) Προσφορα είναι αυτό που εγινε φιλε μου με τη Vodafone σε ανυποπτο χρονο και σε ατομα με τασεις μενττιουμ ? Κατ εσε ετσι είναι οι προσφορες ? Αυτό σημαινει η λεξη "Προσφορα" για σενα ? Sorry αλλα για μενα δεν είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τηλεφωνικες παραγγελιες δεν ηταν και κανονικες κρατησεις στο συστημα τους γιατι απο οτι φαινεται δεν μπορουσαν να τις κανουν απο τη στιγμη που δεν φαινοταν διαθεσιμοτητα στο site. Αρα ηταν καταχωρηση σε ...χαρτακι και ειναι λογικο να μην παραλαβει καποιος τετοιος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή βγαίνει το 925 στα 239,00 €? (139,00 € που έκανε το lg και 100 € επιπλέον)

 

αν ισχύει αυτό με ενδιαφέρει αν θέλει κάποιος από το forum να το πάρει για μένα και να του το πληρώσω

 

βασικά μέχρι 250,00 € για σφραγισμένο 925 και με απόδειξη αγοράς, τα δίνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα διαφωνήσω. Δηλαδή αν είχαν μια ικανή ποσότητα - φήμες λένε για 300 - τα έβγαλαν σε προσφορά και εξαντλήθηκαν μέσα σε λίγα λεπτά, ακυρώνει την προσφορά; Δηλαδή έπρεπε να είχαν 5000 κομμάτια για να θεωρηθεί προσφορά; Ή έπρεπε να ανοιγοκλείνουν την κάνουλα ώστε όποιος είναι τυχερός να πάρει; Μήπως έπρεπε να γίνει και καμία κλήρωση; Δεν γίνεται να μείνουν όλοι ευχαριστημένοι σε εκπτώσεις της τάξεως του 60%

 

εγω παντως διαφωνω μαζι σου ομως γιατι δεν μπορεις να πηγενεις Σαββατο στο καταστημα  να κανεις παραγγελία να τους ρωτας παιδια εχετε κινητα?  θα το παραλαβω?  ή να φυγω και να σου λενε φυσικα εχουμε 266 θα παραλαβεται σιγουρα και σημερα να πηγενεις και να σου λενε εχουμε κανει σαν καταστημα παραγγελια 15 κομματια και μαλλον δεν θα ερθει κανενα 

 

ps στο facebook  γινεται χαμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορα είναι αυτό που εγινε φιλε μου με τη Vodafone σε ανυποπτο χρονο και σε ατομα με τασεις μενττιουμ ? Κατ εσε ετσι είναι οι προσφορες ? Αυτό σημαινει η λεξη "Προσφορα" για σενα ? Sorry αλλα για μενα δεν είναι.

 

Ολόκληρο banner είχαν βάλει στο site τους. Για φαντάσου να είχαν στείλει mail ή SMS τι θα γινόταν... Εκεί μετά να δεις πόσες μανούλες θα έκλαιγαν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τηλεφωνικες παραγγελιες δεν ηταν και κανονικες κρατησεις στο συστημα τους γιατι απο οτι φαινεται δεν μπορουσαν να τις κανουν απο τη στιγμη που δεν φαινοταν διαθεσιμοτητα στο site. Αρα ηταν καταχωρηση σε ...χαρτακι και ειναι λογικο να μην παραλαβει καποιος τετοιος.

Δεν ειναι καθολου λογικο, δεν υπαρχει καμια καταχωρηση σε χαρτακι και η παραγγελια που εκανα εγω και πηγε ο αδερφος μου την Δευτερα το πρωι για να ρωτησει τι θα γινει τελικα με το κινητο εχει καταχωρηθει κανονικα την στιγμη που πηρα τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως διαφωνω μαζι σου ομως γιατι δεν μπορεις να πηγενεις Σαββατο στο καταστημα  να κανεις παραγγελία να τους ρωτας παιδια εχετε κινητα?  θα το παραλαβω?  ή να φυγω και να σου λενε φυσικα εχουμε 266 θα παραλαβεται σιγουρα και σημερα να πηγενεις και να σου λενε εχουμε κανει σαν καταστημα παραγγελια 15 κομματια και μαλλον δεν θα ερθει κανενα 

 

Το ό,τι δεν είχαν ενημέρωση τα καταστήματα και έγραφαν σε stickit ονόματα λες και σημείωναν τη λίστα για το σούπερ μάρκετ σαφώς και είναι λάθος. Μιλάω για την τυπική διαδικασία του eshop.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...