Προς το περιεχόμενο

YouTube: Εκκίνηση του νέου συστήματος σχολιασμού των βίντεο, βασισμένου στο Google+


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμεις εχουμε την δυναμη για αλλαγη οχι αυτοι ... αντι youtube -> dailymotion , google search -> yahoo και επειδη παει να γινει και το ιδιο ( εχει ξεκινήσει με τα σχολια στο google play ) και στο android -> wp8.. υπαρχουν τοσες επιλογες .. εδωσα μερικες γιατι εμεις εχουμε την δυναμη για αλλαγη οχι αυτοι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσο θλιβερό κι αν είναι (εκτός κι αν καλυτερέψουν τις υπηρεσίες τους, που μπορούν), νομίζω πως οι χρήστες θα κάνουν google+ Μόνο και μόνο για να σχολιάζουν, όπως κάποτε έκαναν καινούργια κανάλια για αυτό τον λόγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει να ειμαι ο μονος που του αρεσει το νεο συστημα..

απο την μια είναι ωραίο να τα έχεις όλα σε ένα για να μη μπερδεύεσαι

απο την άλλη χώνεσαι με το ζόρι παντού, και μπορεί ο οποιοσδήποτε να μπει στο προφιλ σου στο google+ επειδη σχολίασες στο youtube. Επισης τα παλιά σχόλια είναι φαντάσματα, δεν μπορεις να απαντήσεις ούτε να κάνεις like και βγαίνουν αλλιώς τα κορυφαια και μάλιστα ως προεπιλογή, κάτι που μου φαίνεται πως σιγά σιγά θα οδηγήσει σε επι πληρωμή κορυφαία σχόλια όπως προωθούμενες διαφημισεις στο facebook

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλα μας τα εχουν κανει τουμπανα με το G+ αλλα τα σχολια ετσι οπως ειναι πλεον δεν εχουν δομη , βλεπω καποια απαντηση που εχει ενδιαφερον , αλλα για να δω το αρχικο σχολιο πρεπει να περασω απο ολοκληρη διαδικασια ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η Google στη συγκεκριμένη περίπτωση δίνει τη δυνατότητα επιστροφής του παλιού συστήματος με τα νεώτερα σχόλια να εμφανίζονται πρώτα.

 

 

 

γνωριζει κανεις πως παμε πισω στο παλιο layout????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενουμε εναγωνίως σε 2 χρόνια την ολική συννένωση gmail/google plus (με hangouts) και πιο μετά με το youtube.

Θα γίνουν όλα ένα. Αν λειτουργούν χωρίς bugs, αυτό δεν είναι κακό

Αυτό ακριβώς. Αυτή τη στιγμή βρισκόμαστε στο άχαρο μεταβατικό στάδιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου την έδινε που καμιά φορά ήθελα να δω σχόλια και έπεφτα πάνω σε ατέλειωτες συζητήσεις 2 ατόμων (συνήθως βρισίδια) αλλά κι αυτό το πράγμα δεν μπορώ να καταλ΄βω πώς δουλεύει. Επίσης, στο + έμπενα μόνο και μόνο για να επεξεργάζομαι φωτογραφίες αλλά κι αυτό πια το άλλαξαν και δεν έχω καμία πρόθεση να ασχολή\ηθώ περισσότερο με το + από όση είχα όταν με ανάγκαζαν να συνδέομαι κι εκεί αν ήθελα να είμαι συνδεδεμένη στο youtube. Υποτίθεται όμως ότι το youtube είχε επιτυχία επειδή ήταν κατά κάποιον τρόπο ελεύθερο (μέχρι τα vevo), δημοκρατικό και ανώνυμο. Τώρα το ψιλοδιαλύουν...

 

Και να ρωτήσω κάτι? Την αρχική του google γιατί την άλλαξαν? Έχει εδώ και λίγο καιρό που ενώ οι επιλογές για αναζήτηση σε εικόνες, βίντεο, χάρτες, μετάφραση κτλ ήταν πάντα στο πάνω μέρος τώρα τα έχουν εξαφανίσει όλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...