Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν μπορείς να μας πεις και 2 κουβέντες παραπάνω θα το εκτιμήσουν φαντάζομαι αρκετοί.

Μα για να μπορείς να κρίνεις πρέπει να έχει και κανα επώνυμο εξάρτημα. Εδώ, πέρα από ένα "Shimano" που βλέπω να πετάει για τα φρένα (και ανάθεμα ποιο μοντέλο είναι) δε βλέπω τίποτα άλλο. Σαν κάτι μάρκες ποδηλάτων που πουλάνε στα σούπερ μάρκετ μου φαίνεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τιποτα το ιδιαιτερο σημερα, ειδικα για ηλεκτρονικα, περαν κατι μεμονωμενων περιπτωσεων (ssd κυριως).

Η τα σκρουτζομαγαζα εχουν ριξει πολυ τις τιμες τους ή το amazon δεν κανει γεναιες εκπτωσεις πια ή και τα 2 σε συνδυασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω τις προσφορες στις παιχνιδοκονσολες και σκεφτομαι αν αξιζει να σκασω ενα4 00 σαν εχω την r9 290  ,παλαιοτερα ειχα και το xbox 360 και το ps3 τ πηρα φυσικα 3 χρονια μετα το launch  αλλα πλεον μου φαινται οτι το κοστος τους ειναι υπερβολικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γιατι ειμαι εντελως ασχετος με αγορες απο amazon πηγα να παραγγειλω κατι ακουστικα ενω ελεγε πως εχουν 13 λιρες 16-17 ευρω στο τελος οταν πηγα να τελειωσω την παραγγελεια μου χρεωσε και κατι που ελεγε postage and packaging τι ειναι αυτο;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γιατι ειμαι εντελως ασχετος με αγορες απο amazon πηγα να παραγγειλω κατι ακουστικα ενω ελεγε πως εχουν 13 λιρες 16-17 ευρω στο τελος οταν πηγα να τελειωσω την παραγγελεια μου χρεωσε και κατι που ελεγε postage and packaging τι ειναι αυτο;

 

Τα μεταφορικά είναι...

 

PS. Και να πληρώνεις στο νόμισμα του site. Θα χρεώνεσαι λιγότερα όταν την ισοτιμία στη χρεώνει η τράπεζά σου και όχι το εκάστοτε κατάστημα - amazon.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γιατι ειμαι εντελως ασχετος με αγορες απο amazon πηγα να παραγγειλω κατι ακουστικα ενω ελεγε πως εχουν 13 λιρες 16-17 ευρω στο τελος οταν πηγα να τελειωσω την παραγγελεια μου χρεωσε και κατι που ελεγε postage and packaging τι ειναι αυτο;

 

 

1)Ειναι τα εξοδα αποστολής. Παντα θα το εχεις αυτο οτι και να γίνει

2)Πληρωνε σε τοπικο νομισμα.. ΛΙΡΕΣ δλδ στο .co.uk

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξα λίγο και τα τρία να δω τι προσφορές θα παιξουν. Σε ολα εχουν αρχισει να μπαινουν ξανα τα ιδια κομματια και σε οσα ηδη τρεχει το deal η τιμη δεν έχει διαφοροποιηση.

επισης δεν βρηκα τιποτα το ενδιαφερον σε γενικες γραμμες. (Υποκειμενικο ισως βέβαια αυτο).σε ηλεκτρονικα γενικα δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω σταμπαρει την Sony DSC-HX50 Digitalkamera (20,4 Megapixel, 30-fach opt...

Beginnt um 20:45 Uhr 

μπας και την παρω σε καλη τιμη αλλιως θα την παρω απο εδω στα 230 ευρω περιπου ....

 

υγ. να φανταστώ ειναι αυριο στις 21:45 ωρα ελλαδος ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω σταμπαρει την Sony DSC-HX50 Digitalkamera (20,4 Megapixel, 30-fach opt...

Beginnt um 20:45 Uhr 

μπας και την παρω σε καλη τιμη αλλιως θα την παρω απο εδω στα 230 ευρω περιπου ....

 

υγ. να φανταστώ ειναι αυριο στις 21:45 ωρα ελλαδος ???

 

Ναι φιλε μου το εχουμε πει

+1 Γερμανια

+2 Αγγλια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...