Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φανταζομαι δεν ειναι FHD. και τι να πει ο SSHD αφου οι τιμες των ssd σε λιγο θα φτασουν τους μηχανικους.

 

δεν νομιζω οτι ειναι κατι το ιδιαιτερο σαν laptop. ακομα διαθεσιμο το βλεπω στα 71%

 

για αυτο εδω δεν λεμε

 

Lenovo Z50-75 39,6 cm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με τα θα δε γίνεται δουλειά. Μπορείς να μου βρεις καλύτερο λάπτοπ μέχρι τα 325 ευρώ τελική τιμή; Όχι, τίποτα άλλο. Να το αγοράσω κι όλας γιατί θέλω κι ένα δεύτερο σε αυτό το μπάτζετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβαζω το ποστ μου αλλα δεν μπορω να βρω ουτε ενα θα. αν αγοραζεις λαπτοπ μονο βαση τιμης τοτε αυτο σου κανει. εχει βγει πανδαισια λαπτοπ χθες στο γερμανικο απο 200 ευρώ και πανω και φανταζομαι θα βγουνε κιαλλα. εγω προσωπικα για την χρηση που το θελω αν δεν ειναι FHD δεν το κοιταω καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση το Ebay με το Amazon.

Τα μεταφορικά εχει χρονια που επανήλθαν!

 

 Έ όχι και χρόνια, Από τα μέσα Σεπτεμβρίου του 2013 δηλ. γύρω στους 14 μήνες.Από τότε με έχασαν σαν πελάτη.Δεν συμφέρει πλέον ούτε σε black fridays.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβαζω το ποστ μου αλλα δεν μπορω να βρω ουτε ενα θα. αν αγοραζεις λαπτοπ μονο βαση τιμης τοτε αυτο σου κανει. εχει βγει πανδαισια λαπτοπ χθες στο γερμανικο απο 200 ευρώ και πανω και φανταζομαι θα βγουνε κιαλλα. εγω προσωπικα για την χρηση που το θελω αν δεν ειναι FHD δεν το κοιταω καν.

Είπες ότι οι ssd σε λίγο ΘΑ φτάσουν σε τιμές τους μηχανικούς. Τώρα τι γίνεται... Δε θέλω να αγοράσω του χρόνου.

 

Πανδαισία λάπτοπ; Δε νομίζω. Celeron ή κάτι 17άρια που είχε δεν μου έκαναν.

 

Τέλος πάντων... Είπες τη μαγική φράση: "για τη χρήση που το θες". Κάθε αγορά λάπτοπ γίνεται για διαφορετική χρήση. Οπότε για συγγενείς που δεν ξέρουν και πολλά και το θέλουν για browsing, φωτογραφίες και κανα βίντεο κλπ. κάτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά ΔΕΝ υπάρχει. FHD τους είναι κάτι παραπάνω από άχρηστο και με τον sshd θα δώσει λίγο πουσάρισμα στο λειτουργικό χωρίς να χαλάσεις έξτρα λεφτά για αλλαγή με ssd, κρατώντας και αρκετό χώρο για αποθήκευση φωτογραφιών κλπ. που θα θέλουν.

 

Ο καθένας το κρίνει αν αξίζει με βάση τις ανάγκες που υπάρχουν λοιπόν. Για εμένα ας πούμε, ναι δεν θα το έπαιρνα. Αλλά εγώ από την άλλη δε θα έδινα και μόνο 315 ευρώ για δικό μου λάπτοπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Έ όχι και χρόνια, Από τα μέσα Σεπτεμβρίου του 2013 δηλ. γύρω στους 14 μήνες.Από τότε με έχασαν σαν πελάτη.Δεν συμφέρει πλέον ούτε σε black fridays.

 

.. Εχει καιρο οπως και να εχει. (Μηνες ηθελα να γραψω)

Εχει γινει ολοκληρο θεμα για αυτο εδω. Κανενα μαγαζι απο αγγλια δεν στελνει δωρεαν ούτως η άλλως

Και οχι κανεις μεγαλο λαθος. Παρα πολλα πραγματα συμφέρουν ακομα και χωρις Black fridays!

Αν μου βρεις αλλο καταστημα Αγγλιας με τετοια ποικιλία χωρις μεταφορικά τοτε θα χασουν και μένα απο "πελάτη" μεχρι τοτε οταν βλεπω οτι με μεταφορικά απο αγγλια κατι μου ερχεται 25-30 και καμια φορά 50% φτηνότερα.. ε θα το πάρω απο Αγγλια (ή γερμάνια). Και στο Black Friday εχει αρκετά!

 

Υγ. Ιούνιο οχι Σεπτέμβριο.

 

 

Creative Inspire S2 Wireless Στις 50 λιρες (63€)

Logitech Z506 Surround Sound Speakers 40 λίρες (50€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως αν εχει κάτι ζήτηση γίνεται reserved στο 100% σε 3 δεύτερα.. Ολοι είναι απο πίσω με το δάκτυλο έτοιμο στη σκανδάλη..

Οπότε αν θέλετε κάτι πάρα πολύ περιμένετε την αντίστροφη μέτρηση και πατήστε το αμέσως .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως αν εχει κάτι ζήτηση γίνεται reserved στο 100% σε 3 δεύτερα.. Ολοι είναι απο πίσω με το δάκτυλο έτοιμο στη σκανδάλη..

Οπότε αν θέλετε κάτι πάρα πολύ περιμένετε την αντίστροφη μέτρηση και πατήστε το αμέσως .

 

Ετσι ειναι ναι. 

Το θεμα ειναι οτι προσθετει διαφορα και αντε να βγαλεις ακρη.

Πχ Creative Inspire S2 Wireless

Στην τιμη που τα εχει ειναι τελεια.. αλλα αντε να τα παρεις αφου ουσιαστικα δεν τα ειχε το πρωϊ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω κατι ρε παιδια..θελω να παρω κατι απο το amazon.de το πρωτο προιον ειναι προσφορα που τρεχει τωρα ενω το δευτερο ειναι προσφορα σε 1 ωρα μπορω να τα συνδυασω και τα δυο για τα μεταφορικα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω κατι ρε παιδια..θελω να παρω κατι απο το amazon.de το πρωτο προιον ειναι προσφορα που τρεχει τωρα ενω το δευτερο ειναι προσφορα σε 1 ωρα μπορω να τα συνδυασω και τα δυο για τα μεταφορικα??

 

Θα πρεπει οταν αρχισει η δευτερη να το βαλεις στο καλαθι και μετα να μην εχει ξεπουλισει το πρωτο και να το βαλεις και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και στεκει αλλα να εχεις υποψιν σου οτι κοιτας το αμερικανικο amazon.... δηλαδη περνας απο εκτελωνισμο.

Ασε που την καρτα δεν τη στελνει στο ελαντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτο ειναι απο αμερικη φιλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και στεκει αλλα να εχεις υποψιν σου οτι κοιτας το αμερικανικο amazon.... δηλαδη περνας απο εκτελωνισμο.

Ασε που την καρτα δεν τη στελνει στο ελαντα...

στα 23 δολλαρια οτι τελωνειο κ να σ βαλει παλι κερδισμενος εισαι.... αλλα δν στελνει Ελλαδα πηγα να παραγγειλω 2 και επεσε ακυρο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...