Προς το περιεχόμενο

Insomnia's Inside Jokes


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι παλιοτεροι θα ξέρουν καλύτερα.. αλλά για πείτε αστεία που έχουν να κάνουν με τα μέλη ή τα thread του forum :)

 

πχ:

 

Αν δεν ξέρεις να φτιάξεις κατι, φώναξε τον zoranb

 

Φήμες λένε, οτι υπήρξε σκυλάκι το οποίο δεν λάτρεψε η evabb

 

Σαν τα ανέκδοτα του hackerW32 , δεν έχει!!

 

Τις προάλλες έκανα backup τον υπολογιστή μου στο 1TB δισκάκι που αγόρασα απο το πλαίσιο

 

Μόνο ο nicoc89 μπορεί να σώσει αυτή τη χώρα!

 

Σύμφωνα με επιβεβαιωμένες πληροφορίες του Τοξοβόλου , μέχρι το τέλος του έτους (το οποίο θα είναι το πιο θερμό, βάσει των στοιχείων του μετεωρολογικού σταθμού της Νέας Φιλαδέλφειας) θα είναι έτοιμο το νομοσχέδιο για την νομιμοποίηση του γάμου μεταξύ ομοφυλόφιλων.

 

Χμμ.. στα γιουβαρλάκια βάζουμε άνιθο ή μαιντανό; Κάτσε να πάρω τηλέφωνο τον Toufa!

Επεξ/σία από Swimmer21
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω εγώ κάτι, στον βιασμό, αφου η γυναίκα δεν θέλει να βιαστεί πως μένει έγκυος?

 

Χαχα, μηπως να βαζουμε σε spoiler την εξηγηση ή κανα link (αν υπαρχει)? Γιατι δεν καταλαβα τιποτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον μπορείτε να με λέτε κ 4ώρο

 

Επίσης τη περίοδο της εύας γιατί την έκανες γαργάρα ρει?

 

Ε δεν τα παρακολουθω και όλα τα thread :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή το άλλο θρέντ που ενας φίλος είχε στο δίπλα διαμέρισμα μια τρελή που ένγαινε απο το μπαλκόνι της και του χτυπούσε το πατζούρι

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης έχω σκιστεί να ψάχνω ένα ποστ φάση 2009-2010 που τσακωνόμουν με την εύα για το ποιός κάνει καλύτερη πίπα.Εγώ ήμουν με το πρώτο έβερ νικ Τοξοβόλος.Ας ξηγηθεί κανάς μοντας ,εκείνο το ακαουντ μου δεν είχε φάει σβήσιμο όλων των ποστ μου μαζί με το πέρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...