Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One][Wii U]


jimthb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 μήνες μετά...

Το Killzone 3 ειναι το μονο παιχνιδι που επαιζα online και το ευχαριστηθηκα.Επικες μαχες.Αν ειχε και πιο πολλα οπλα θα ηταν ακομα καλυτερο.Πιστευω για την χρονια που βγηκε και για PS3 ειναι αρκετα καλο σε γραφικα αλλα και σε gameplay.Και σαφως καλυτερο απο το Killzone 2 που εχει κατωτερα γραφικα.Το επαιξα λιγα λεπτα και το εβγαλα.

 

Αγορασα το KZ 4 μεταχειρισμενο(ευτυχως) στο PS4 και ξενερωσα πολυ.Προχειρα σχεδιασμενο,δεν εχει την καθαροτητα και την ευκρινεια που εχει το KZ 3.Μαλλον θα το πουλησω.

 

Οσο για τα COD το πιο πετυχημενο θεωρειται το 4(Modern Warfare).Καλα γραφικα και gameplay για την εποχη του.Επισης κατα την γνωμη μου καλο ειναι και το 5(World at War).Σε αυτο ειχα "φαει" τις πιο πολλες ωρες.Επισης καλο και πιο βελτιωμενο γενικα ειναι το Black ops 1.Ηταν το τελευταιο που ασχοληθηκα και δεν εχω παιξει κανενα απο τα επομενα γιατι νομιζω οτι δεν αξιζει.Ηλπιζα το Ghosts να βγει καλο αλλα δεν...Αν βγει καποιο καλο ισως ασχοληθω μονο στο PS4.

 

Αυτο που μου την σπαει σε ολα τα COD ειναι οτι εχουν strict Nat type.Υπηρχε lag.

 

Εχω και τις 2 κονσολες και στο PS4 παιζω μονο το BTF 4 το οποιο κατα την γνωμη μου ειναι ανωτερο απο ολα τα COD.Αντιθετως στο PS3 εχω πιο πολλες επιλογες,λογω του Plus.Αυτος ειναι ο λογος που δεν το πουλησα και καποια στιγμη λογικα θα τα φτυσει,το εχω καπου 7 χρονια και το μονο που του εκανα ηταν 1 καθαρισμος και παστα πριν κανα 8 μηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Επαιξα το black ops 2 σε ps3 και δεν χρειαζοταν καποιο online pass για το multiplayer. To ιδιο συμβαινει και με το ghost?


Αυτο που μου την σπαει σε ολα τα COD ειναι οτι εχουν strict Nat type.Υπηρχε lag.

 

 

Εμενα στο black ops 2, nat open μου λεει και ουτε lag ουτε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα στο black ops 2, nat open μου λεει και ουτε lag ουτε τιποτα.

 

Ισως στο black ops 2 να το εχουν open.Δεν ξερω γιατι το τελευταιο που ασχοληθηκα ηταν το black ops 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

ps3 12gb παιζει το cod ghost?

 

Γεια σας εχω το ps3 super slim 12gb και βρεικα  το call of duty ghosts στο skroutz στα 14 ευρω αμα το αγορασω θα μπορεσω να παιξω το παιχνιδι στο 12αρι ps3 η οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε συ γιατι να μην μπορεις?

δεν εχει install data το παιχνιδι.

δεν ξερω διοτι το ps3 ειναι 12gb το παιχνιδι ειναι ποιο πολλα.. και ελευθερο το Ps3 εχει 8gb Περιπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...