Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

TitqQoj.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Προτείνω να κάνουμε μια συλλογή από τέτοια για να υπάρχει πλήρης εικόνα πως δεν είναι μόνο στην αστυνομία αυτά. Ολόκληρο το δημόσιο κυριαρχείται τέτοιες μαλακίες. Μετά φταίει ο "ανεπρόκοπος κ τεμπέλης" Έλληνας που δε μπορεί να αναπτυκτεί κ να κάνει κάτι ουσιώδες. Πχ φέρε μου την ασφάλεια σου για να σου εκδώσω νέα άδεια κυκλοφ. -Ασφαλιστική: Φέρε μου την άδεια κυκλοφορίας για να σου εκδώσω ασφάλεια, όχι αυτή την παλιά πρέπει να βγάλεις καινούρια κ.ο.κ. Τριμπούρδελο, η χώρα που πρέπει να τα κάνεις ΟΛΑ μόνος σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TitqQoj.jpg

 

 

 

Έτυχε σε γνωστό μου την Κυριακή.Του άνοιξαν το αυτοκίνητο  όταν πήγε για μπάνιο,του πήραν το τσαντάκι,πάει να δηλώσει την απώλεια χαρτιών,και ο ασφαλίτης του ζήτησε την ταυτότητα για να προχωρήσει.

Τους λες χαζούς και παρεξηγιούνται μετά..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να αποδειξει ποιος ειναι. δε μπορει ο καθενας να λεει "εχασα αυτα τα χαρτια βγαλτε μου τωρα αλλα" και να στα δινουν χωρις καμια εξακριβωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, ΟΚ, ας του ζητήσει διαβατήριο ή άδεια οδήγησης. Δεν γίνεται να λες του αστυνομικού "μου έκλεψαν την ταυτότητα" και να σου λέει "ΟΚ, για να σου βγάλω άλλη, φέρε μου την ταυτότητά σου"...! Δηλαδή, με ποια λογική;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...