Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

336627.gif

 

 

 

Οτι εκανα δεν το εκανα για να γινω γνωστος! το εκανα για τα μικρα παιδια και τους ηλικιωμενους στην γειτονια μου! μενουμε σε μονοκατοικιες ! ποιος μας δινει την εγγυηση οτι δεν θα ερχονταν στα σπιτια μας? εγω δεν γνωριζα εαν ειναι δηλητηριωδες η' μη δηλητηριωδες! το μονο που γνωριζω ειναι οτι δεν με φοβηθηκε και μου εκανε 3 λεπτα της ωρας επιθεση! και εγω δεν ειχα αλλη επιλογη επρεπε να το σκοτωσω ηταν η εντολη της Γυναικας μου! για να προστατεψουμε τα μικρα παιδια της γειτονιας μας και τους μεγαλους ανθρωπους τα μικρα κατοικιδια κ.τ.λ. συγνωμη ζητω απο το φιδι αλλα δεν ειχα αλλη επιλογη ! ησουν στην λαθος ωρα στο λαθος μερος! αλλα ξερω οτι μονο ενα φιδι νεκρο ειναι φιδι καλο! Οποιος εχει αλλη γνωμη δεκτη και αυτη! παντος ειναι τρομακτικη εμπειρια!..Μονο οποιος μπει στον χορο θα χορεψει! Ευχαριστω ολους τους Συν-Ελληνες εκανα το αυτονοητο λειτουργησε το ενστικτο προστασιας μεσα μου! και βασικα θα ηταν ντροπη να γυρισω ιτιμενος στο προσωπο της Γυναικας μου!!! Θα ντρεπομουν μια ζωη......Και ακομα επιμενο ,,Φιδι καλο μονο νεκρο''!...Ευχαριστω τον Ελληνικο/Λαο για την στηριξει που μου δινει....!!!..Οποιος εχει οικογενεια και ειναι καλος γονιος τι θα εφτιαχνε θα αφηνε το φιδι ζωντανο? Θα ρωτουσε εαν ειναι δηλητηριωδες η' θα αντιδρουσε οπως εκανα εγω? ... Δεν το εκανα για να βγω στην Τηλεοραση!!!...Το καναλι το εφερα για να καθαρισουν το Στρατοπεδο του Παπαλουκα στην Σερρες απο χορτα!, και φιδια!, που να φανταστω οτι θα παρει τετοιες δημοφιλες διαστασης!...

Your+stupidity+has+made+me+bleed+out+my+

πάντως τα αγγλικά του είναι καλύτερα από τα ελληνικά...

 

 

  • Like 27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Στα δεξιά της εικόνας βλέπουμε μια βρύση μούμια?????!!!!

Μάλλον την έχουν από τον χειμώνα καλυμμένη για να μην παγώσει.

Το κάνουν αρκετοί αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:wub:  :wub:  :wub: Αααααααχού! Μια κατακόκκινη, φωτεινή καρδούλα!!! :wub:  :wub:  :wub:

 

Το ωραιο θα ειναι να βαλεις 2...... και να χτυπιουντε μεταξυ τους...... B)

 

http://www.mirror.co.uk/news/technology-science/technology/bike-balls-testicle-shaped-lights-cyclists-5693044

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...