Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην ειρωνεύεσαι την θρησκεία των αλλονών. Φυσικά και είναι αμαρτία ο αυνανισμός. Η ηδονή της σάρκας, να καταντάς έρμαιο των σωματικών αναγκών σου. Να μην έχεις εγκράτεια. Ο αυνανισμός είναι έως και πορνεία θα έλεγα. Έρωτας πρέπει να γίνεται μετά γάμου και μόνο με σκοπό την σύλληψη άρα και την τεκνοποίηση. Οπότε θα σε παρακαλούσα, πριν κοροϊδέψεις/ειρωνευτείς/προσβάλλεις τη θρησκεία κάπου να είσαι πιο προσεκτικός γιατί υπάρχουμε και άνθρωποι που πιστεύουμε και δεν ημαστε υποχρεωμένοι να ανεχόμαστε τα καυστικά-προσβλητικά σου σχόλια. Σεβασμός στους ανθρώπους που έχουν τη δύναμη να πιστεύουν κάπου. Χριστιανοί Ορθόδοξοι είμασθε και σου μιλάω πολύ σοβαρά...

 

ελα κοψε την πλακα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

ελα κοψε την πλακα

Αν τρολλάρει... κάνει κακό σε όλους μας γιατί εμείς τι φταίμε να κλειδωθεί ένα υγείες τόσο καιρό thread;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είμαι Scientologist θα συμφωνήσω μαζί σου. Ούτε εγώ θέλω να με κοροϊδεύουν για τα πιστεύω μου, αλλά είσαι σε ένα thread που έχει σκοπό την σάτιρα... οπότε ας κρατηθούμε λίγο, μην ανοίγουμε μέτωπα εκεί που δεν πρέπει. Θα προτιμούσα να του έστελνες ένα PM ή να το έστελνες σε έναν Mod. Ας μείνουμε on topic γιατί δεν θέλω να κλειδωθεί ένα thread που μου προσφέρει καθημερινά γέλιο όταν το χρειάζομαι.

 

εμένα με έπεισε πάντως

 

Ψιλοχαίρομαι που φάγατε την τρολλιά

ελα κοψε την πλακα

 

Μου χαλάς το στάτους του ψευτό-φιλελεύθερου διανοούμενου συνεχώς κι επί μονίμου βάσεως, κανόνισε την πορεία σου, γιατί το κάνεις αυτό ρε κοπελια;

Αν τρολλάρει... κάνει κακό σε όλους μας γιατί εμείς τι φταίμε να κλειδωθεί ένα υγείες τόσο καιρό thread;

 

Καλά ντε μια πλακίτσα κάναμε να περάσει η ώρα φίλε μου, μη μασάς ^_^ ^_^ ^_^

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...