Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Μην ειρωνεύεσαι την θρησκεία των αλλονών. Φυσικά και είναι αμαρτία ο αυνανισμός. Η ηδονή της σάρκας, να καταντάς έρμαιο των σωματικών αναγκών σου. Να μην έχεις εγκράτεια. Ο αυνανισμός είναι έως και πορνεία θα έλεγα. Έρωτας πρέπει να γίνεται μετά γάμου και μόνο με σκοπό την σύλληψη άρα και την τεκνοποίηση. Οπότε θα σε παρακαλούσα, πριν κοροϊδέψεις/ειρωνευτείς/προσβάλλεις τη θρησκεία κάπου να είσαι πιο προσεκτικός γιατί υπάρχουμε και άνθρωποι που πιστεύουμε και δεν ημαστε υποχρεωμένοι να ανεχόμαστε τα καυστικά-προσβλητικά σου σχόλια. Σεβασμός στους ανθρώπους που

έχουν τη δύναμη να πιστεύουν κάπου. Χριστιανοί Ορθόδοξοι είμασθε και σου μιλάω πολύ σοβαρά...

 

 

Καλο.

 

Αν και είμαι Scientologist θα συμφωνήσω μαζί σου. Ούτε εγώ θέλω να με κοροϊδεύουν για τα πιστεύω μου, αλλά είσαι σε ένα thread που έχει σκοπό την σάτιρα... οπότε ας κρατηθούμε λίγο, μην ανοίγουμε μέτωπα εκεί που δεν πρέπει. Θα προτιμούσα να του έστελνες ένα PM ή να το έστελνες σε έναν Mod. Ας μείνουμε on topic γιατί δεν θέλω να κλειδωθεί ένα thread που μου προσφέρει καθημερινά γέλιο όταν το χρειάζομαι.

 

 

Here's what Scientologists believe.

75 million years ago, there was a galactic federation of planets ruled by Lord Xenu

south-park-4-2.pngComedy Central

Xenu thought his planets were overpopulated, so he gathered aliens from all different planets ...

south-park-5.pngComedy Central

... and had them frozen.

south-park-6.pngComedy Central

Those frozen bodies were packed into galactic cruisers, which looked like jet-liners, except with rocket engines, and were brought to Earth.

south-park-8.pngComedy Central

The frozen bodies were dumped into the volcanoes of Hawaii.

volcano-scientology-south-park.pngComedy Central

south-park-9.pngComedy Central

The aliens died, but their souls floated to the sky.

south-park-11.pngComedy Central

Xenu had prepared for this.

south-park-zenu.pngComedy Central

He didn’t want their souls to make their way back to the federation of plants, so he had the souls gathered by giant soul catchers.

south-park-12.pngComedy Central

The souls were taken to a brain washing facility Xenu built on Earth.

south-park-13.pngComedy Central

They spent days being brainwashed, which tricked them into believing a false reality.

south-park-14.pngComedy Central

Those souls were then released and roamed the Earth confused. At the Dawn of Man, the souls attached themselves to all mankind — causing fears, confusions, and problems that still plague humanity today.

south-park-16.pngComedy Central

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sooooo... this just happened:

 

πελάτης μου ζήτησε στικάκι να αγοράσει... αλλά ήθελε να το γεμίσω πρώτα. Ρώτησα με τι και μου ζήτησε χαρτί και στυλό

 

μετά με πήρε τηλ για κάποια που ξέχασε να γράψει αλλά δεν γίνεται να τα γράψω

 

Bαλ'του hentai.Mε futanari.Kαι πλοκάμια.

 

south-park-randy.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...