Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Ένα τελευταίο gifακι από εμένα και δεν ξανά μπαίνω insomnia γιατί σεβασμός σε παλιότερα μέλη δεν υπάρχει(δεν μιλάω για το παρών thread). Δεν ξέρω για πόσο, ίσως μέχρι πραγματικά ένα μέλος από τότε που το insomnia πούλαγε μπλουζάκια για να κρατιέται "ζωντανό"(είχα πάρει και εγώ, όχι με αυτό το ψευδώνυμο, έχουν περάσει τόσα χρονια που δεν θυμάμαι) το πάρουν επιτέλους σοβαρά users και mods. Καλή συνέχεια σε όλους.

 

 

FRt4DyB.gif

 

 

 

Υ.Γ. 1000 συγνώμη για το offtopic, μην το συνεχίσετε, μείνετε ontopic, απλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου.

 

Πραγματικά το σκυλι ηθελε να βγει φωτογραφία;

 

Ρε σεξ τι ξενερωμα εφαγες;

 

Σιγα μη σκας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

crab-zoom.png

φωτογραφία του πλανήτη Άρη απο την NASA 
ελπίζω να είναι απλά ένας βράχος....

ripley.jpg

πω γαμώ με έπιασε φαγούρα τώρα 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τελευταίο gifακι από εμένα και δεν ξανά μπαίνω insomnia γιατί σεβασμός σε παλιότερα μέλη δεν υπάρχει(δεν μιλάω για το παρών thread). Δεν ξέρω για πόσο, ίσως μέχρι πραγματικά ένα μέλος από τότε που το insomnia πούλαγε μπλουζάκια για να κρατιέται "ζωντανό"(είχα πάρει και εγώ, όχι με αυτό το ψευδώνυμο, έχουν περάσει τόσα χρονια που δεν θυμάμαι) το πάρουν επιτέλους σοβαρά users και mods. Καλή συνέχεια σε όλους.

 

 

FRt4DyB.gif

 

 

 

Υ.Γ. 1000 συγνώμη για το offtopic, μην το συνεχίσετε, μείνετε ontopic, απλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου.

 

ΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Αν και τρολλάρεις ευπρόσδεκτο :P :D

Τέλος πάντων ζήτησα την διαγραφή μου, ελπίζω να γίνει δεκτή. Καλά να περνάτε and keep having fun!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και τρολλάρεις ευπρόσδεκτο :P :D

Τέλος πάντων ζήτησα την διαγραφή μου, ελπίζω να γίνει δεκτή. Καλά να περνάτε and keep having fun!

Ξεκόλλα ρε αν ειναι δυνατον.

 

Εδω ολοι ετσι μιλανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και τρολλάρεις ευπρόσδεκτο :P :D

Τέλος πάντων ζήτησα την διαγραφή μου, ελπίζω να γίνει δεκτή. Καλά να περνάτε and keep having fun!

 

Χεχε σε ξαναέβαλα στο τρυπάκι όμως να ξαναποστάρεις!

 

Σοβαρά τώρα, μη μας αφήνεις ρε συ τώρα θα μάθεις τους καμμένους τους insomniacs;

Και βάζω και τον εαυτούλη μου μέσα σ' αυτούς..

11824929_900626143353448_527023045026388

 

Ειδικά η αριστερή, από τι να αρχίσεις...

Από το ολόισιο μαλλί; Τη γαλλική μύτη; Τα σαρκώδη και κατακόκκινα χείλη; Τις τέλειες διαστάσεις στο τριγωνικό της θηλυπρεπέστατο πρόσωπο;

 

Όσο για το κορμί δεν αναφέρομαι καθόλου, με τέτοια αποκαλυπτική ενδυμασία..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και τρολλάρεις ευπρόσδεκτο :P :D

Τέλος πάντων ζήτησα την διαγραφή μου, ελπίζω να γίνει δεκτή. Καλά να περνάτε and keep having fun!

Μην δίνεις σημασία βρε φίλε σ αυτά τα άτομα.πάντα θα υπάρχουν τέτοιοι και παντού. Απο μένα σου λέω να μείνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...