Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

walking-into-a-glass-door.gif

 

Στο μαγαζί μου, μια φορά ένας τουρίστας πήγε να βγει από την φρεσκοκαθαρισμένη από Πακιστανό μάστερ τζαμόπορτα που ανοίγει προς τα μέσα. Φυσικά δεν είδε το χερούλι και σχεδόν μου γκρέμισε την πόρτα.

 

Ηλίθιοι, συγχίστηκα πάλι τόσα λεφτά πόρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μαγαζί μου, μια φορά ένας τουρίστας πήγε να βγει από την φρεσκοκαθαρισμένη από Πακιστανό μάστερ τζαμόπορτα που ανοίγει προς τα μέσα. Φυσικά δεν είδε το χερούλι και σχεδόν μου γκρέμισε την πόρτα.

 

Ηλίθιοι, συγχίστηκα πάλι τόσα λεφτά πόρτα.

χαχαχα φαντάζομαι σκηνικό :D :P

Εγώ πέρασα μέσα από την συρόμενη σήτα πριν 2 εβδομάδες καθώς έτρεχα στο μπαλκόνι. Περιττό να σου πω ότι η σήτα καταστράφηκε εντελώς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα φαντάζομαι σκηνικό :D :P

Εγώ πέρασα μέσα από την συρόμενη σήτα πριν 2 εβδομάδες καθώς έτρεχα στο μπαλκόνι. Περιττό να σου πω ότι η σήτα καταστράφηκε εντελώς :P

 

Χαχα, τουλάχιστον στη σίτα περνάς με ασφάλεια. Εδώ σου λέω μου διέλυσε την πόρτα. Καλά υπερβάλλω λίγο βέβαια, δεν την γκρέμισε ακριβώς αλλά κάτω αριστερά που είναι η κλειδωνιά την έσπασε/τελείως άχρηστη την έκανε και ΝΑ μια γραμμή να διαπερνά όλο το τζάμι διαγώνια. Και έχουν πέσει πολλά άτομα πάνω στην πόρτα. Και το πιο αστείο είναι ότι είδε την κλειδωνιά κάτω αλλά μάλλον την πέρασε για σκαλοπατάκι ή κατι τέτοιο οπότε ΤΣΟΥΥΥΠ σήκωσε το πόδι για να περάσει από πάνω και βούτηξε προς το πεζοδρόμιο. Τα αποτελέσματα να μην τα ξαναλέμε.

 

Οπότε από εδώ και πέρα έχω πλαστικοποιημένη ταμπελάρα με βεντουζα "ΕΛΞΑΤΕ" μπας και το καταλάβουν ότι "ξέρεις ρε φίλε, παίζει τζάμι εδώ".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...