Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To point της εικόνας δεν είναι να το παίξει η άλλη απασχολημένη, αλλά μιλάει για τις ξινές που έχουν μανία καταδίωξης και νομίζουν ότι όποιος τους μιλάει τους την πέφτει

 

Νομίζω οι άντρες σε γενικές γραμμές δεν έχουν καμία ιδέα πόσο πέσιμο τρώει μια ωραία γυναίκα στην Ελλάδα. Τουλάχιστον εγώ δεν είχα ιδέα στα 20-25 (ίσως γιατί δεν ήμουν ο ίδιος τόσο πέφτουλας, οι πέφτουλες σίγουρα υποψιάζονται περισσότερο)

 

Είναι σαν να λέτε να κάτσουμε να συζητήσουμε κάθε φορά που σηκώνουμε τηλέφωνο για τελεμάρκετινγκ αντί να λέμε "Δεν ενδιαφέρομαι, ευχαριστώ" και να το κλείνουμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

γνωρίζουμε τι γίνεται σε μια τέτοια περίπτωση ? τους πάνε σε ψυχιατρικές κλινικές μέχρι να είναι σίγουροι οτι δεν θα το ξαναπροσπαθήσουν ? ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΉ...αυτος ο άνθρωπος δινει σκηλρη μάχη με τον καρκίνο τα τελευταία 2 χρονιά...το facebook προσφερει 1 ευρω για καθε like...share εαν εχετε λιγη ανθρωπιά μεσα σας...

 

11059429_10208628424611070_1742347617706

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ΠΡΟΣΟΧΉ...αυτος ο άνθρωπος δινει σκηλρη μάχη με τον καρκίνο τα τελευταία 2 χρονιά...το facebook προσφερει 1 ευρω για καθε like...share εαν εχετε λιγη ανθρωπιά μεσα σας...

 

11059429_10208628424611070_1742347617706

 

 

Δεν την παλευετε... κατ'αρχην ειναι απο Brazzers... (πορνό) 

 

Καλη προσπαθεια για τρολλάρισμα αλλα δεν το πετυχες.

 

KAI OXI ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ SHARE ΣΤΟ INSOMNIA !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...