Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Ωραια τα σχολια τους αλλα οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.

Κανει flex για την φωτο, στην πραγματικοτητα αν την δεις αυτη μπροστα σου θα σου πεσει το σαγονι για μην πω για τον κ.... της.

 

 

 

Ποιο κώλο ρε σύ; Αυτή θα παίζει κάτω από 7% λίπος... Μόνο γλουτιαίους μυες θα βλέπεις σαν ποδοσφαιριστή. Εκτός κι αν έχει βάλει ψεύτικους για καμπύλη όπως κ με τα βυζιά. Δε το θεωρώ άσχημο πάντως, είναι ωραίο να βλέπεις τι κατορθώνει ένα ανθρώπινο ον με παρα πολλές θυσίες στη διατροφή κ τρελή προσπάθεια στη γυμναστική, για μένα όμως, έχει χάσει κάθε θηλυκότητα. Ακόμα και τα trannies από τη Βραζιλία που κάνουν μπάμ περισσότερο θηλυκά είναι. Κι ας έχουν πέος.

 

 

uXX1JoE.gif

 

 

 

 

 

GTA φάση και καλά, περνάει ο περάστικός μετά αμέριμνος σαν να μη συμβαίνει τίποτα κ παίρνει φωτιά κ αυτός LoL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον είχα παρατηρήσει τόσο καιρό τον "κ." Δελαπόρτα και τα θέματα του... μου "χάρισε" άφθονο γέλιο πρωινιάτικα, Pandoo... και Panda... lmao...

 

 

Edit: Παίζει να "φαπ φαπ φάπινγκ" με τον εαυτό του τα βίντεο του, τις φωτογραφίες του και τις "ιστοσελίδες" του.

 

Edit 2: Ψάχνω τρόπους επικοινωνίας μαζί του, διευθύνσεις, τηλέφωνα κλπ. να τα δώσω σε έναν δικηγόρο(?) ούτε που ξέρω για δυσφήμηση του Ελληνικού στοιχείου.

 

Edit 3: (Ναι δε μπορώ να σταματήσω) Έχω πεθάνει στα γέλια με τους τύπους που διαβάζουν ένα κείμενο και μιλάνε στην κάμερα... τόσο "μπαμ" ρε παιδί μου... :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον είχα παρατηρήσει τόσο καιρό τον "κ." Δελαπόρτα και τα θέματα του... μου "χάρισε" άφθονο γέλιο πρωινιάτικα, Pandoo... και Panda... lmao...

 

 

Edit: Παίζει να "φαπ φαπ φάπινγκ" με τον εαυτό του τα βίντεο του, τις φωτογραφίες του και τις "ιστοσελίδες" του.

 

Edit 2: Ψάχνω τρόπους επικοινωνίας μαζί του, διευθύνσεις, τηλέφωνα κλπ. να τα δώσω σε έναν δικηγόρο(?) ούτε που ξέρω για δυσφήμηση του Ελληνικού στοιχείου.

 

Edit 3: (Ναι δε μπορώ να σταματήσω) Έχω πεθάνει στα γέλια με τους τύπους που διαβάζουν ένα κείμενο και μιλάνε στην κάμερα... τόσο "μπαμ" ρε παιδί μου... :D :D :D

 

Στο βίντεο @1:13

 

Username: g0d

 

ΛΟΛΟΛΟΛΟΛΟΛΟΛ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...