Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αυτό δεν είναι απλό anime είναι καραχεντάι. Πάντως δεν ήξερα ότι ήταν διαδεδομένο και το cuckolding στα hentai. Mάλλον δε βλέπω αρκετά... Καλύτερα για μένα  :X

 

 

κι ομως ειναι νορμαλ ανιμε σονεν και μαλιστα παρα πολυ καλο. αξιζει να το δεις με τα 1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

 

V5b6S9O.gif

 

 

To ποιο γούτσου γούτσου σκυλάκι ever...

ποτε δεν καταλαβα το ντορο με αυτη.με τα βυζια σαν αγελαδα και τα τεραστια φρυδια που εκαναν τα ματια της μικρα..ηταν ποιο ωραια πριν παχυνει.το σωμα της παντοτε το έβρισκα σαν το σωμα μιας μεσης ελληνιδας.

Κακίες..-_- Ακού εκεί σαν αγελάδα η κοπέλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να αισθανομαι ασχημα που επλυνα το αμαξι μου τη προηγουμενη βδομαδα?

 

Γενικα ειμαι υπερ αυτου που προσπαθείς να πεις με το ποστ σου, αλλα αυτη η μαλακιάρα με το μπουγέλωμα ειναι απλά μια μαλακιάρα και μισή.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ειμαι υπερ αυτου που προσπαθείς να πεις με το ποστ σου, αλλα αυτη η μαλακιάρα με το μπουγέλωμα ειναι απλά μια μαλακιάρα και μισή.

 

Έστω και με αυτό τον ηλίθιο τρόπο όμως μαζεύτηκαν γύρω στα 35 εκατομμύρια δολάρια σε λιγότερο απο ενα μήνα,  για να πάνε σε έρευνα για την ίαση της ALS.

 

Πολλοί το κάνουν χωρίς να ξέρουν καν για ποιο σκοπό γίνεται και δεν κάνουν δωρεά. Υπάρχουν όμως και κάποιοι που προσφέρουν λεφτά που θα βοηθήσουν αρκετά στο σκοπό.

 

Ο σκοπός καμιά φορά αγιάζει τα μέσα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να αισθανομαι ασχημα που επλυνα το αμαξι μου τη προηγουμενη βδομαδα?

Να αισθάνεσαι άσχημα που η πλειοψηφία αυτών που το κάνουν το κάνουν κυρίως για την προβολή και όχι για τον σκοπό.Αλήθεια άλλες πιο σκληρές/διαδεδομένες ασθένειες δεν υπάρχουν?

Το αμάξι καλά έκανες και το έπλυνες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια άλλες πιο σκληρές/διαδεδομένες ασθένειες δεν υπάρχουν?

Πολλές. Η συγκεκριμένη όμως υπολείπεται χρηματοδότησης.

 

http://www.nbcnews.com/health/health-news/ice-bucket-challenge-cash-raised-cant-fill-hole-als-research-n186356

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω και με αυτό τον ηλίθιο τρόπο όμως μαζεύτηκαν γύρω στα 35 εκατομμύρια δολάρια σε λιγότερο απο ενα μήνα,  για να πάνε σε έρευνα για την ίαση της ALS.

 

Πολλοί το κάνουν χωρίς να ξέρουν καν για ποιο σκοπό γίνεται και δεν κάνουν δωρεά. Υπάρχουν όμως και κάποιοι που προσφέρουν λεφτά που θα βοηθήσουν αρκετά στο σκοπό.

 

Ο σκοπός καμιά φορά αγιάζει τα μέσα.

 

Οκ, δεκτό.

 

 

Εγραψα κι'άλλα αλλά είμαι τερμα οφ τοπικ. Αν ανοιχτεί ποτέ θέμα, θα σε κάνω quote και θα τα γράψω εκεί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...