Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

αυτο το πραμα που η καθε αχρηστη ξαμωλαει ενα κουτσουβελο και νομιζει οτι εκανε κανα τρομερο κατορθωμα και οτι εχει εξυψωθει στην κατηγορια της θεας δεν το καταλαβα ποτε.

Εγω παλι δεν καταλαβαινω την λιγουρα καποιων γυναικων για οτιδηποτε χαζοστρουμπουλο υπαρχει και την επιθυμια καποιων αντρων να ικανοποιησουν την λιγουρα αυτή. Αν δεν εχεις κανει παιδια και δεν εχεις περασει ολη την αγωνια της εγκυμοσύνης, της γεννας και της ανατροφης ενος παιδιου καλύτερα να ασχοληθεις με τα χαζοζωακια που σου αναρτουν οι περισσότεροι για να χαιρεσαι.

 

ΥΓ. Οχι οτι ολοι ειναι καταλληλοι για γονεις επειδη απλα εκαναν ενα παιδι αλλα τουλάχιστον να μην κρίνουμε τα παντα χωρις πρωτα να τα βιώσουμε.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  αυτο το πραμα που η καθε αχρηστη ξαμωλαει ενα κουτσουβελο και νομιζει οτι εκανε κανα τρομερο κατορθωμα και οτι εχει εξυψωθει στην κατηγορια της θεας δεν το καταλαβα ποτε.

 

Υπερθεματίζω για support.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δεν καταλαβαινω την λιγουρα καποιων γυναικων για οτιδηποτε χαζοστρουμπουλο υπαρχει και την επιθυμια καποιων αντρων να ικανοποιησουν την λιγουρα αυτή. Αν δεν εχεις κανει παιδια και δεν εχεις περασει ολη την αγωνια της εγκυμοσύνης, της γεννας και της ανατροφης ενος παιδιου καλύτερα να ασχοληθεις με τα χαζοζωακια που σου αναρτουν οι περισσότεροι για να χαιρεσαι.

 

 

Αυτό μάλιστα!

 

 

Δηλαδή από την μία λένε για όσες αποφάσισαν να κάνουν παιδί αλλά από την άλλη δεν γυρίζουν λίγο το κεφάλι να δούνε την καμπούρα τους. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δεν καταλαβαινω την λιγουρα καποιων γυναικων για οτιδηποτε χαζοστρουμπουλο υπαρχει και την επιθυμια καποιων αντρων να ικανοποιησουν την λιγουρα αυτή. Αν δεν εχεις κανει παιδια και δεν εχεις περασει ολη την αγωνια της εγκυμοσύνης, της γεννας και της ανατροφης ενος παιδιου καλύτερα να ασχοληθεις με τα χαζοζωακια που σου αναρτουν οι περισσότεροι για να χαιρεσαι.

 

ΥΓ. Οχι οτι ολοι ειναι καταλληλοι για γονεις επειδη απλα εκαναν ενα παιδι αλλα τουλάχιστον να μην κρίνουμε τα παντα χωρις πρωτα να τα βιώσουμε.

 

μαλιστα δλδ εισαι μαγκας που τραβηξες ολα αυτα; εσυ κι αλλα 7 δις ανθρωποι. οχι δεν ειναι κατι ξεχωριστο και τρομερο να κανεις παιδι, ξεχωριστο ειναι να παρει καποιος νομπελ,

 

επισης τα ζωα δεν κολανε πουθενα. απλα ειπες να πεταξεις και μια μαλακιουλα μπας και με ρουμπωσεις αφου σοβαρα επιχειρηματα δεν εχεις ουτως ή αλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευα κατσε στα ζωακια σου και οταν κανεις παιδι τα ξαναλεμε. Γιατι αν ειχες κανει θα αφηνες τις θεωρίες για τα 7 δις κτλ και θα ενιωθες την αγωνια του καθε γονιου για το παιδί του πρωτα και για ολα τα υπολοιπα παιδια μετα. Και δεν ειναι ουτε μαγκια ουτε τιποτα. Ειναι αγαπη και αγωνια και ολα εκεινα τα συναισθηματα που δεν χωρανε απλα σε λεξεις.

 

Οποτε απλα αστο και ασχολησου με τις χαζοφωτογραφιες.

 

ΥΓ. Αυτα που λες περι Νόμπελ ειναι για Νομπελ "μπιπ". Οτι και αν έχω κάνει στην ζωη μου δεν αξιζει μια μπροστα στα παιδιά μου.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευα κατσε στα ζωακια σου και οταν κανεις παιδι τα ξαναλεμε. Γιατι αν ειχες κανει θα αφηνες τις θεωρίες για τα 7 δις κτλ και θα ενιωθες την αγωνια του καθε γονιου για το παιδί του πρωτα και για ολα τα υπολοιπα παιδια μετα. Και δεν ειναι ουτε μαγκια ουτε τιποτα. Ειναι αγαπη και αγωνια και ολα εκεινα τα συναισθηματα που δεν χωρανε απλα σε λεξεις.

 

Οποτε απλα αστο και ασχολησου με τις χαζοφωτογραφιες.

 

ΥΓ. Αυτα που λες περι Νόμπελ ειναι για Νομπελ "μπιπ". Οτι και αν έχω κάνει στην ζωη μου δεν αξιζει μια μπροστα στα παιδιά μου.

 

 

αρα μαλλον δεν εχεις κανει και κατι αξιολογο στην ζωη σου συμφωνα με τα λεγωμενα σου. κατα τ'αλλα ολα αυτα περι συναισθηματων ειναι ορμονες. πολυ σοφα η φυση εφτιαξε τα θηλαστικα ετσι ωστε να νιωθουν αυτη την αγαπη προς τα μικρα τους για να τα προστατευουν. επισης η μοναδικοτητα που νιωθεις ως γονιος ειναι μια ψευαισθηση που σε κανει να νιωθεις οτι κατι εισαι στον μικροκοσμο σου. σε απολυτη κλιμακα το 99,9999% του παγκοσμιου πληθυσμου ειμαστε μετριοτητες που δεν θα αφησουν τιποτα το σπουδαιο σε αυτο τον πλανητη περα απο εναν απογονο, ακομα κι αν τυχει ο απογονος να γινει μια σημαντικη προσωπικοτητα δεν θα εχεις μεριδιο της φημης κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ο κολικος νεφρου ποσα VAS ειναι ?

...και τη κλωτσιά στ' αρχίδια που τη πας;

 

Δυό είν οι πόνοι της ζωής που μ' έφεραν στα ίδια:

Είναι ο πόνος της καρδιάς και ...

μιά κλωτσιά στ' αρχίδια!

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα μαλλον δεν εχεις κανει και κατι αξιολογο στην ζωη σου συμφωνα με τα λεγωμενα σου. κατα τ'αλλα ολα αυτα περι συναισθηματων ειναι ορμονες. πολυ σοφα η φυση εφτιαξε τα θηλαστικα ετσι ωστε να νιωθουν αυτη την αγαπη προς τα μικρα τους για να τα προστατευουν. επισης η μοναδικοτητα που νιωθεις ως γονιος ειναι μια ψευαισθηση που σε κανει να νιωθεις οτι κατι εισαι στον μικροκοσμο σου. σε απολυτη κλιμακα το 99,9999% του παγκοσμιου πληθυσμου ειμαστε μετριοτητες που δεν θα αφησουν τιποτα το σπουδαιο σε αυτο τον πλανητη περα απο εναν απογονο, ακομα κι αν τυχει ο απογονος να γινει μια σημαντικη προσωπικοτητα δεν θα εχεις μεριδιο της φημης κτλ.

άσε μας ρε eva μεσημεριάτικα με τα nobel

για παράδειγμα δώσανε στον obama nobel ειρήνης κ έχει κατασφάξει τον κόσμο

γελάνε κ οι πέτρες. 

 

δεν παίρνω το μέρος του gpgalanis γιατι ούτε παιδί έχω , ούτε θέλω, αλλα μη το ξεφτιλίσουμε το θέμα .

 

 

 

 

 

...και τη κλωτσιά στ' αρχίδια που τη πας;

 

Δυό είν οι πόνοι της ζωής που μ' έφεραν στα ίδια:

Είναι ο πόνος της καρδιάς και ...

μιά κλωτσιά στ' αρχίδια!

 

 

it__s_over_9000_by_hellknight10-d256p79.

 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

GaseousElasticBlackbear.gif

 

 

 

tumblr_mx96taGyj11qcqqqjo1_400.gif

 

 

 

3KJrvWX.gif

 

 

 

92wLOIv.gif

 

 

 

NbSJ5F9.gif

 

 

 

E6hDbkN.gif

 

 

 

0w5Z4JV.gif

 

 

 

shHuvVw.gif

 

 

 

WyyhBx1.gif

 

 

 

ZekYTGh.gif

 

 

 

 

ZekYTGh.gif

FjV5x93.gif

JRFZUvh.gif

Mb3aAAk.gif

 

 

 

dbefsMX.gif

 

 

 

oqfUkS3.gif

 

 

 

tZUzgiN.gif

 

 

 

VbpZTFD.gif

 

 

 

ityyFDrnzR2JQ.gif

 

 

 

gifs_11xafkr.gif

 

 

 

hd9P97w.gif

 

 

 

3NZHZux.gif

 

 

0xDSCxi.jpg

 

MurCuba.jpg

 

DHL18Ff.jpg

 

QwFyZbx.jpg

 

tumblr_mwiumlvX851s2z628o1_1280.jpg

 

MRNWLUil.jpg

 

6yzrnx7.jpg

 

eKD6Bo9.jpg

 

EoxWSND.jpg

 

asd0xsev.jpg

 

liIG33I.png

 

3cUhPkE.jpg

 

XdgXwxm.jpg

 

 

  • Like 20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα ναι. Είμαι μια μετριοτητα. Και χαιρομαι που τα παιδια μου ειναι το σημαντικοτερο πραγμα στη ζωη μου. Αν θελεις ρωτησε και την μητερα σου τι πιστευει οτι εισαι εσυ στη ζωη της. Και επειδή το θεμα ειναι πολυ σημαντικό για να το ξεφτιλιζουμε εδω με ατομα που μιλανε χωρις να εχουν προσωπικη εμπειρία το αφηνω εδω και δεν ασχολούμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως προσωπικά θεωρώ πως ειναι ανεύθυνο να φέρνεις στον κόσμο ενα παιδί αν δεν έχεις εξασφαλίσει απο πριν την διαβίωση του. (-για αυτές που γεννάνε ανεξέλεγκτα και χεστηκε η φοράδα στ αλώνι ) 

Αναφέρθηκε σωστά σε προηγούμενο πόστ πως υπάρχει ενα μέρος του γυναικείου πληθυσμού που γεννοβολάει γιατι δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει στην ζωή του. Με αυτό τον τρόπο καλύπτουν την ανάγκη να νιώσουν οτι κάτι έκαναν και αφήνουν κάτι πίσω, άλλα και την ανάγκη για μητρότητα . Τέλος σε μερικές περιπτώσεις πασχίζουν να αποδείξουν οτι μπορούν να τα καταφέρουν στην ανατροφή των παιδιών τους καλύτερα απο τους γονείς τους .

Ειναι αλήθεια ... γιαυτό και άτομα που ανήκουν σε κατώτερα κοινωνικά επίπεδα έχουν συνήθως πολλά παιδιά.  (και για έξτρα εργατικά χέρια -βλέπε- Ελλάδα κάτι γενιές πριν και σημερινούς γύφτους ).

το να κάνεις παιδί δεν ειναι σημαντικό προς την ανθρωπότητα , ειναι σημαντικό για εσένα (λογικό ειναι)
μη μπερδευόμαστε .
 

το νομπελ ηταν ενα τυχαιο παραδειγμα.

έτσι ναι , το δέχομαι 
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...