Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Προσωπικα ναι. Είμαι μια μετριοτητα. Και χαιρομαι που τα παιδια μου ειναι το σημαντικοτερο πραγμα στη ζωη μου. Αν θελεις ρωτησε και την μητερα σου τι πιστευει οτι εισαι εσυ στη ζωη της. Και επειδή το θεμα ειναι πολυ σημαντικό για να το ξεφτιλιζουμε εδω με ατομα που μιλανε χωρις να εχουν προσωπικη εμπειρία το αφηνω εδω και δεν ασχολούμαι.

 

Δε πειράζει. Θα το ξαναθίξουμε το θέμα την επόμενη φορά που θα μπουχτήσεις να βλέπεις ουρές.

 

 

HFQhpwo.gif

 

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πειράζει. Θα το ξαναθίξουμε το θέμα την επόμενη φορά που θα μπουχτήσεις να βλέπεις ουρές.

 

HFQhpwo.gif

 

Μια χαρά εχω μπουχτίσει αλλα δεν είναι εκει το θεμα. Λαθος μου που μπηκα καν στο κοπο να απαντησω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1467391_10151753036766384_66139032_n.jpg

 

 

ΡΟΦΛ. Καιρό είχα να γελάσω έτσι. 4,5 βας, 5,7 βας. Βας βας βας ο Παρασκευάς. Πάω να ψάξω στο ebay κάνα καλό πονόμετρο.

 

 

Βασικά θα επρεπε να λέει σεβασμός στις γιαγιάδες μας και στις γυναίκες της αφρικής, γιατί μόνο αυτές νιώθανε όλα τα βας βας. Στα πολιτισμένα κράτη τα τελευταία χρόνια έχει εφαρμοστεί η επισκληρίδιος αναισθησία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας την σπαν αυτοί που ποστάρουν εικόνες ανάμεσα στην κουβέντα μας?

Get a life, loosers!

 

In other news:

 

  αυτο το πραμα που η καθε αχρηστη ξαμωλαει ενα κουτσουβελο και νομιζει οτι εκανε κανα τρομερο κατορθωμα και οτι εχει εξυψωθει στην κατηγορια της θεας δεν το καταλαβα ποτε.

 

Εχω αρχίσει και σ'αγαπάω. Χωρίς ειρωνία.

 

------------------------


@ gpgalanis

 

Πάντως χωρις να κάνω επίθεση, αυτό που λέει η Εύα:

 

 

κατα τ'αλλα ολα αυτα περι συναισθηματων ειναι ορμονες. πολυ σοφα η φυση εφτιαξε τα θηλαστικα ετσι ωστε να νιωθουν αυτη την αγαπη προς τα μικρα τους για να τα προστατευουν. επισης η μοναδικοτητα που νιωθεις ως γονιος ειναι μια ψευαισθηση που σε κανει να νιωθεις οτι κατι εισαι στον μικροκοσμο σου.

 

σε συνδυασμό με το πρωταρχικό κινητικό μας παράγοντα τον εγωισμό, είναι υπεραρκετά για να περιγράψουν το όλο φαινόμενο της γονεικής αγάπης προς το παιδί του. Ούτε θαύμα είναι, ούτε κάτι υπερφυσικό. Εξέλιξη των συναισθημάτων μας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά θα επρεπε να λέει σεβασμός στις γιαγιάδες μας και στις γυναίκες της αφρικής, γιατί μόνο αυτές νιώθανε όλα τα βας βας. Στα πολιτισμένα κράτη τα τελευταία χρόνια έχει εφαρμοστεί η επισκληρίδιος αναισθησία.

 

σωστος, στον ανεπτυγμενο κοσμο ειναι πλεον γελειοδως ευκολο να κανει καποιος παιδι. ειδικα η γεννα που ειναι και το πιο επικινδυνο κομματι για την μητερα πλεον ειναι ρουτινα. εχει η εγκυμονουσα διπλα γιατρους νοσοκομες ψυχολογους οτι θες και οτι και να γινει θα ειναι ολα μελι γαλα (ενταξει παντα υπαρχουν περιπτωσεις οπου γυριζει το πραμα πολυ ασχημα),

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ αν αυτες τις βλακειες τις λες στην μανα σου; Πχ σιγα ρε μανα που με εφερες στη ζωη, που με ανεθρεψες, που ανησυχεις για εμενα κτλ. Σιγα το κατορθωμα. Παρε κανενα βραβειο και τοτε θα σε παραδεχθω.

 

Παντως διαβάζοντας οσα γράφεις τελικα θα συμφωνησω μαζι σου. Δεν κανουν ολες οι γυναίκες για μανες (και για κορες προφανώς).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...