Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

ισχυει οτι οι γυναικες πεφτουν πιο ευκολα θυμα. πλεον εχω εξασκησει το βλεμα "ελα αν τολμας" και γλιτωνω αλλα σε μια στιγμη αδυναμιας/κουρασης την γαμησες.

Τρολαρε τους....με το που πλησιάσουν άπλωσε το χέρι και ζητά εσυ λεφτά :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πενταημερη στην ισπανια (ημουν 17) γυρω απο τους μεγαλους καθεδρικους μαζευονταν οι γυφτισες να σου που την μοιρα σου. μονο και μονο για να διωξω μια της εδωσα ενα 5ευρω. μετα συνειδητοποιησα οτι θα μπορουσα απλα να την εχω βρισει σε μια οποιαδηποτε γλωσσα (το μηνυμα περναει). Μετα απο καποια χρονια στο Παρισι το εφαρμοσα και δεν με πλησιαζε γυφτος ουτε στα 5 μετρα.

εμ,αμα δε ξερεις

πριν 3 μερες που ημουν παρισι ηρθε ενας απο τους κλασσικους μαυρους που προσπαθουν να σου περασουν ενα κορδονι στο χερι για να στο πουλησουν 20 (!) ευρω.

μετα απο 5 οχι, μου πιανει το χερι και με μια κινηση τζουντο που ουτε πως καταλαβα πως την εκανα του γυρισα το χερι και πηγε πισω απο τον ωμο :P 

μαλλον ειμαι νιντζα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1606922_10204809725778879_18324225280555

 

 

 

Έλα το ξεφτυλίσαμε με τα lidl... Mια χαρά είναι και τα προφυλακτικά και τα λάδια. Για να μην τρυπάει το προφυλακτικό με λάδια μηχανής 15w-40, ή το προφυλακτικό είναι γαμάτο ή τα λάδια είναι μάπα. :P 

 

a3d1AB5_460s.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...