Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσβάλεις τις άλλες σειρές της photo όμως με το να βάζεις το Terra Nova στην ίδια κατηγορία με αυτές :P

 

 

Σιγά μη καθόμουν να φτιάξω κολάζ στο neingag. Άλλος το φτιαξε. :devil:

SjcvdN4.jpg

 

 

Πως θα το έκανα εγώ: Θα τραβούσα 3 φωτό με τρίποδο Μια κενή μόνο με το φώς, δεύτερη μια με τη σκιά του ζευγαριού, 3 μια με τα σκουπίδια. Import στο φωτοσοπ κ σε κανα τέταρτο μετά: Ι'm an IMBA artist! :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Σιγά μη καθόμουν να φτιάξω κολάζ στο neingag. Άλλος το φτιαξε. :devil:

 

 

Πως θα το έκανα εγώ: Θα τραβούσα 3 φωτό με τρίποδο Μια κενή μόνο με το φώς, δεύτερη μια με τη σκιά του ζευγαριού, 3 μια με τα σκουπίδια. Import στο φωτοσοπ κ σε κανα τέταρτο μετά: Ι'm an IMBA artist! :-D

Το ίδιο έκανε και αυτός είναι εμφανές ότι η σκιά δεν από τα σκουπίδια εμπρός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wpid-20141027095322.jpg

 

Παιανία-Ντουμπάι 1-0

 

Λες κάποιοι από 'δω μέσα να τηλεφωνήσουν ως βιοτέχνες/φαρμακοποιοί/καπετάνιοι/γιατροί;...

 

...Τι ρωτάω;...Επίτηδες άφησες ορατά τα τηλέφωνα, για να μας προξενέψεις...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το The Found Ring γινοταν μεχρι προσφατα τουλαχιστον και στην Αθηνα, κυριως στο Περιστερι και στο Κεντρο.

 

Summer is over, but still...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πενταημερη στην ισπανια (ημουν 17) γυρω απο τους μεγαλους καθεδρικους μαζευονταν οι γυφτισες να σου που την μοιρα σου. μονο και μονο για να διωξω μια της εδωσα ενα 5ευρω. μετα συνειδητοποιησα οτι θα μπορουσα απλα να την εχω βρισει σε μια οποιαδηποτε γλωσσα (το μηνυμα περναει). Μετα απο καποια χρονια στο Παρισι το εφαρμοσα και δεν με πλησιαζε γυφτος ουτε στα 5 μετρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πενταημερη στην ισπανια (ημουν 17) γυρω απο τους μεγαλους καθεδρικους μαζευονταν οι γυφτισες να σου που την μοιρα σου. μονο και μονο για να διωξω μια της εδωσα ενα 5ευρω. μετα συνειδητοποιησα οτι θα μπορουσα απλα να την εχω βρισει σε μια οποιαδηποτε γλωσσα (το μηνυμα περναει). Μετα απο καποια χρονια στο Παρισι το εφαρμοσα και δεν με πλησιαζε γυφτος ουτε στα 5 μετρα.

Φίλος στο Βερολίνο είπε στην κατσιβέλα στα αγγλικά: δεν καταλαβαίνω και αυτή απάντησε στα αγγλικά plz money....

Προσωπικά απλά σηκώνω το χέρι σε φάση:"όχι φύγε" και εάν επιμένουν τους λέω ούστ σε πολλές γλώσσες.

Βέβαια 7 στις 10 πάνε στις γυναίκες που "πέφτουν" ποιο εύκολα και πληρώνουν για να τους ξεφορτωθούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος στο Βερολίνο είπε στην κατσιβέλα στα αγγλικά: δεν καταλαβαίνω και αυτή απάντησε στα αγγλικά plz money....

Προσωπικά απλά σηκώνω το χέρι σε φάση:"όχι φύγε" και εάν επιμένουν τους λέω ούστ σε πολλές γλώσσες.

Βέβαια 7 στις 10 πάνε στις γυναίκες που "πέφτουν" ποιο εύκολα και πληρώνουν για να τους ξεφορτωθούν.

 

ισχυει οτι οι γυναικες πεφτουν πιο ευκολα θυμα. πλεον εχω εξασκησει το βλεμα "ελα αν τολμας" και γλιτωνω αλλα σε μια στιγμη αδυναμιας/κουρασης την γαμησες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...