Προς το περιεχόμενο

The Strain (TV)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλη παρατηρηση αυτη για τ αμαξι :-) κι εμενα μου εκανε εντυπωση,μαλλον θα το μαθουμε στην συνεχεια.

Ρε παιδια σορυ για το οφ τοπικ αλλα πως μπαινουν αυτα τα αναθεματισμενα τα Spoiler?εχω φαει τον τοπο και δεν εβγαλα ακρη :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 869
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και χωρις το θαυμαστικο επισης :Ρ

 

εμενα μου αρεσε αρκετα ο πιλοτος , τουλαχιστον με κρατησε σε ενδιαφερον , θελω να δω τι θα γινει στην συνεχεια.

 

ωραια τα vampire επιτελους , οπως ειπε και ενα παιδι πιο πανω , no more glittering freaking teens X)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω οτι η πρώτη σεζόν θα παει κάπως ετςι: πρεπει να σώσω τον κόσμο αλλα πρεπει να βρω και λιγο χρόνο και για τον γιο μου.

 

Ελπίζω να μην γίνει ετςι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν το εχω δει ακόμα, πείτε μου τι δείξαμε

 

Viper ειναι λογικο αν διαβάσεις τα βιβλία,

στο πρώτο βιβλίο οι μισές ιστορίες δεν εχουν νόημα για την συνεχεια οποτε λογικα στην σειρα θα πρεπει να γεμίσουν το κενο

 

 

Επίσης, μην παρα γνωρίζεις την σημασια του γιου. Αυτο που σου φαίνεται βαρετό, θα παίξει ρόλο

 

Διαβάστε αυτο που σας έγραψα, πριν ξεκινήσετε, η σειρα εχει αρκετό supernatural

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία σειρά , επιτέλους κάτι καλό απο τις καινούριες μετά απο τόσες πατάτες που κυκλοφορησαν
πραγματικά οι τελευταίες σειρές + νέες σεζόν σειρών που ηταν ωραίες μέχρι τώρα μου κάνει εντύπωση που ειναι τόσο ηλίθιες , λες και γράφουν για καθηστεριμένους.

anyway , μακάρι να πάει καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου άρεσε το τρειλερ και το σενάριο με το worm και τους ερευνητές του CDC αλλά μόλις

 

 

ξεκίνησαν τα βαμπήρια, οι σατανάδες και οι bad guys αλα nightcrawlers

 

 

άκυρο από μένα

Επεξ/σία από rapidrag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε το τρειλερ και το σενάριο με το worm και τους ερευνητές του CDC αλλά μόλις

 

 

ξεκίνησαν τα βαμπήρια, οι σατανάδες και οι bad guys αλα nightcrawlers

 

 

άκυρο από μένα

rapid, επειδη μολις το ειδα και εγω εχω να σου πω οτι τους αξιζει ενα μπραβο γιατι ειναι ο πιο τιμιος πιλοτος που εχω δει!

Και εξηγουμαι, δειξανε σχεδον το μισο 1o βιβλιο!

 

στο The Strain το μισο βιβλιο περναει με τις "ενδειξεις" για τα γεγονοτα που θα ακολουθησουν ενω υπαρχει εξαιρετικη - το εχω διαβασει παντου να το δεχονται θετικα - απεικονιση της βιολογιας των βαμπιρ και του ιου σε σημειο που νομιζεις οτι ειναι βιβλιο για survival απο καποιον ιο και στο παρουσιαζουν τα βαμπιρ σαν απλα εναν special ξενιστη

 

 

Αυτο μαγκες στη σειρα δεν συμβαινει ή συμβαινει πολυ γρηγορα. Ειναι κατι που φοβομουν και το ειχα γραψει, οτι αν παει οπως τα βιβλια η 1η σεζον θα ειναι δολωμα για τις επομενες που θα ειναι πολυ διαφορετικες

 

Λοιπον παρα πολυ τιμιο απο την πλευρα των παραγωγων οτι απο το 1ο επεισοδιο δειξανε ακριβως τι παιζει στον θεατη οποτε μπορει να αποφασισει τι θα δει

 

Αν κατι δεν εδειξε απο τα βιβλια που ειναι πολυ γαματο - δεν ειναι spoiler - είναι καποιο flashback με το παρελθον του Σετρακιαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατι δεν εδειξε απο τα βιβλια που ειναι πολυ γαματο - δεν ειναι spoiler - είναι καποιο flashback με το παρελθον του Σετρακιαν

 

Θαρρώ πως γνωρίζοντας τον χαρακτήρα ίσως μάθουμε/δούμε και αυτά στην σειρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...