Προς το περιεχόμενο

[SMS, λεπτά ομιλίας, mb] Δώρο της Cosmote για να χαρίσεις σε 3 φίλους σου


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτησω κάτι άσχετο.Η μίνιμουμ ανανέωση που μπορεί να γίνει απο καταστημα κοτε ή γερμανός ποια είναι ?Ξέρει κανείς? Είμαι εξωτερικο κ λήγει το νουμερο μου αρχές Γενάρη και θέλω να το φόρτισω ισα ισα να μην χάσω το νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενδιαφέρομαι για SMS. Τα ανταλλασω με τα δικα μου ή με MBytes

Αν ενδιαφέρεσαι ακόμα στείλε μου πμ με το τηλ σου.

Επίσης έχω και ΜΒ για όποιον θέλει 

Επεξ/σία από antbyron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κάτι άσχετο.Η μίνιμουμ ανανέωση που μπορεί να γίνει απο καταστημα κοτε ή γερμανός ποια είναι ?Ξέρει κανείς? Είμαι εξωτερικο κ λήγει το νουμερο μου αρχές Γενάρη και θέλω να το φόρτισω ισα ισα να μην χάσω το νούμερο.

Ετοιμαζόμουν να ανανεωσω κι εγώ για τον ίδιο λόγο, αλλά ανακάλυψα ότι (αν τυχόν έχεις και 2ο νούμερο ή π.χ. φίλου) ανανεώνεται κι αν στείλεις υπόλοιπο από ένα νούμερο στο άλλο (5Ε το ελάχιστο πάλι).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφέρομαι για χρόνο ομιλίας. Ανταλλάσω με SMS ή Mbytes. Επικοινωνία με PM.

Δόθηκαν, ευχαριστώ πολύ παιδιά!

Επεξ/σία από bill1987
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμαζόμουν να ανανεωσω κι εγώ για τον ίδιο λόγο, αλλά ανακάλυψα ότι (αν τυχόν έχεις και 2ο νούμερο ή π.χ. φίλου) ανανεώνεται κι αν στείλεις υπόλοιπο από ένα νούμερο στο άλλο (5Ε το ελάχιστο πάλι).

Καλή φάση. Υπάρχει κόστος μεταφοράς υπολοίπου ή μπορείς να συνεχίσεις έτσι και να στέλνεις από το ένα νούμερο στο άλλο για να μη κλείσει ο ένας αριθμός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν υπάρχει χρέωση, η υπηρεσία easy transfer είναι (με τηλ στο 13838). Απλά αυτή τη φορά -κάτι που δεν θυμόμουν να είχε γίνει παλιότερα που είχα κάνει μεταφορά- μου προστέθηκαν και κάτι μήνες στην ημερομηνία λήξης του ποσού *shrug*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμαζόμουν να ανανεωσω κι εγώ για τον ίδιο λόγο, αλλά ανακάλυψα ότι (αν τυχόν έχεις και 2ο νούμερο ή π.χ. φίλου) ανανεώνεται κι αν στείλεις υπόλοιπο από ένα νούμερο στο άλλο (5Ε το ελάχιστο πάλι).

 

Μπράβο ,με εσωσες με αύτη την πληροφορία.Ευχαριστώ ! Απλα να αναφερω ενημερωτικά οτι κοστίζει 0.19 ε το 13838 .

Οποίος θέλει μηνύματα ή mbs με πμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nα 'σαι καλά. Και μία παρατήρηση:

 

Σε νούμερο που έγινε ανανέωση κανονικά (απ' το περίπτερο), πρόσθεσε 6 μήνες (όπως όντως ανέφερε το προειδοποιητικό sms για την λήξη, ότι με ανανέωση ποσού, πάει +6μήνες).

 

Σε νούμερο που έστειλα ποσό με μεταφορά, πρόσθεσε κάπου 4 μήνες 6 μήνες από την ημερομηνία ανανέωσης. Αυτό είχε ακόμη ~1,5 μήνα για να λήξει... για κάποιο -κουλό για μένα- λόγο, μετράνε τον χρόνο που σου έχει απομείνει μέσα στο +6μηνο* [;]

 

*(διόρθωση: η παράταση μέτρησε από την ημέρα ανανέωσης, οπότε αν την κάνεις Χ χρόνο πριν την υπάρχουσα λήξη διάρκειας, χάνεις αυτόν τον χρόνο, δεν προστίθεται)

 

Δίδαγμα για την επόμενη φορά: αν δεν συντρέχει λόγος, να χρειάζεσαι να το ανανεώσεις πιο πριν για χρήση δλδ, ανανέωση ψιλοτελευταία στιγμή για να πάρεις ολόκληρο τον έξτρα χρόνο διάρκειας *μην χάσεις αυτόν που σου έχει απομείνει.

Επεξ/σία από scullyist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξάμηνο? Δεν ισχυει πλεον για εναν χρόνο ?Δηλαδή θα έχουμε στο μυαλό μας το εξάμηνο για να μην χασουμε το νουμερο?

Σε μένα το δικο μου είχα να το ανανεωσω απο τις 07/01/14 και λήγει στις 07/01/15. Μου έκαναν μεταφορά υπόλοιπου απο Ελλάδα η οποια δεν έχει ερθει ακόμα (24 ώρες είπε το help desk) για να δω ποτε θα λήγει.Τι καινουρια κόλπα είναι αυτά!

 

Και για να μην είμαστε εντελως οφ τοπικ ισχύουν τα μνμ και τα mbs (χωρίς αντάλλαγμα ).

Edit: mbs τέλος. Sms έχω να δώσω ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...