Προς το περιεχόμενο

ebay - ipad mini 149 ευρώ


sweeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες αυτη τη στιγμη δεν εχει μεσα χρηματα η prepaid που εχω συνδεδεμενη στο paypal μπορω να το αγορασω και να βαλω αυριο το πρωι χρηματα στην καρτα για να ολοκληρωθει η συναλλαγη η θα μου το ακυρωσουν;;;; εχει τυχει ποτε σε κανεναν κατι αναλογο;;;

 

Δεν θα ολοκληρώσει την πληρωμή το paypal

Μπορείς να προσπαθήσεις πάντως και θα δεις

 

αν σταλει με DHL η οποιαδηποτε αλλη courrier τοτε στανταρ περναει τελωνειο.

Μονο μεσω ELTA η ELTA courrier υπαρχει περιπτωση να μην περασει.

 

Για να το στέλνουν τζάμπα ευελπιστώ ότι δεν θα παίξει κούριερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες αυτη τη στιγμη δεν εχει μεσα χρηματα η prepaid που εχω συνδεδεμενη στο paypal μπορω να το αγορασω και να βαλω αυριο το πρωι χρηματα στην καρτα για να ολοκληρωθει η συναλλαγη η θα μου το ακυρωσουν;;;; εχει τυχει ποτε σε κανεναν κατι αναλογο;;;

παλια ψωνιζα χωρις πιστωτικη οπως εσυ τωρα!ημουν οκ στην αγορα στο ebay απλα εκκρεμουσε η πληρωμη στο paypal,οταν εβαζα τα χρηματα μετα απο καποιες μερες ολοκληρωνοταν!δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι τωρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι ασχετος τρομερα απο ebay...Εκανα εαν λογαριασμο και θελω να το αγορασω γτ απο καιρο θελω αλλα ειχα φτασει μονο να μαζεψω γυρω στα 200 ευρω...Τι πρεπει να κανω για να το παραγγειλω με ασφαλεια κ να το παρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι ασχετος τρομερα απο ebay...Εκανα εαν λογαριασμο και θελω να το αγορασω γτ απο καιρο θελω αλλα ειχα φτασει μονο να μαζεψω γυρω στα 200 ευρω...Τι πρεπει να κανω για να το παραγγειλω με ασφαλεια κ να το παρω?

 

λογαριασμό paypal, να συνδέσεις την κάρτα σου... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τσιμπισα και εγω και το μονο που εχω να πω ειναι.....πρώτη φορά αγορά απο εξωτερικο........οποτε καλοριζικο σε οσους αγορασαν και ο θεος βοηθος με το τελωνειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει τίποτα ύποπτο, ούτε έπεσαν από φορτηγό ούτε είναι ibad. Απλά το ebay κάνει μια προωθητική ῏διαφημιστική  κίνηση. Δεν είναι θέμα πωλητή, είναι θέμα ebay αφού ξαναείπα είναι στην front page με προσφορές. O περιορισμός στις χώρες ίσως να έχει να κάνει με τις χώρες που θέλει να κάνει άνοιγμα το ebay και να διαφημιστεί περισσότερο. Προφανώς ο καθένας παίρνει την ευθύνη των χρημάτων του παραγγέλνοντας. Εγώ απλά το είδα ´σημερα, αγόρασα ένα και το έγραψα μήπως ενδιαφέρεται κάποιος άλλος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μια τελευταια ερωτηση ......tracking number θα μου δώσει μετα την αποστολή του αντικείμενου?και εαν υπάρχει η δυνατότητα να πούμε στον πωλητή να το στείλει ως gift?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες να ρωτησω κατι αλλο που ξεχασα!επειδη οτι εχω πληρωσει απο ebay δεν ειχα ποτε τελωνειο,πως θα το καταλαβω αν χρεωθω εξτρα τελωνειο?εγω ηδη πληρωσα στο paypal,θα μου ζητηθουν εξτρα χρηματα κατα την παραλαβη στο ελτα?αν γνωριζει καποιος ας απαντησει,ευχαριστω...

 

Σωστά, το τελωνείο δεν ενδιαφέρει κάνω τους πωλητές. Εχει να κάνει καθαρά με κάθε χώρα. Οπότε αν υπάρξει θα σε ενημερώσουν...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν ειχα παραγγείλει το λαπτοπ θα το χτύπαγα αλυπητα...

 

με ξενερωνει βεβαια το οτι δεν ειναι το retina μιας και εχω συνηθισει πλεον αλλα τεσπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS!!!!

 

Πήρα και εγώ ένα αν και είμαι κατά της Apple.

Επειδή όμως ενδιαφέρομαι να μάθω το iOS και η τιμή του είναι πραγματικά πολύ καλή (ΟΧΙ για τα χαρακτηριστικά του, αλλά για το όνομα και την ποιότητα) τσίμπησα και εγώ ένα :D

 

Αν κάποιος ξέρει ας μας πει αν θα πάρουμε και tracking number με το free shipping!!! Είναι το μόνο που με καίει διότι πιο πολλοί απ'όλα φοβάμαι τα δικά μας ΕΛΤΑ.

 

Ευχαριστώ και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω οτι σε χωρες με πολλες παραγγελιες θα εχουν καποια συμβαση με καποια εταιρια οπως η DHL και θα φευγουν σαν πακετο και εκει το τελωνειο θα ειναι βεβαιο. Δεν μπορω να πιστεψω οτι θα στειλουν για παραδειγμα 20 κομματια στην Ελλαδα με απλο ταχυδρομειο και ενα ενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το στέλνουν τζάμπα ευελπιστώ ότι δεν θα παίξει κούριερ

 

Καλά κάνεις και ευελπιστείς γιατί η ελπίδα θα σου χρειαστεί. :P

 

HTC Desire 200 με δωρεάν μεταφορικά και με FedEX (HK). :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...