Προς το περιεχόμενο

ebay - ipad mini 149 ευρώ


sweeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για να πω την αληθεια φαινοταν καλη τιμη αλλα ειχα  αρκετους ενδοιασμους αν πραγματι θα ερθει ipad κοιταξα το προφιλ και πουλουσε μικροπραγματα ως τωρα ,τεσπα καλη τυχη και ελπιζω να το παραλαβετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον εκανες λογαριασμο στο paypal με visa θα πρεπει να κανεις και επιβεβαιωση της καρτας στο αντιστοιχο πεδιο. Το paypal θα σε χρεωσει 1,5 ευρω το οποιο θα στο επιστρεψει μολις επιβεβαιωσεις τον 4ψηφιο κωδικο, τον οποιο στελενει στην τραπεζα σου.  Εσυ θα επικοινωνησεις με την τραπεζα σου μετα απο 2-3 μερες, θα ζητησεις τον 4ψηφιο κωδικο χρεωσης του paypal και μετα αυτον τον αριθμο τον περνας στο πεδιο επιβεβαιωσης της καρτας σου στο paypal. Μετα απο αυτην την διαδικασια εισαι ετοιμος να αγορασεις μεσω paypal.

Φιλε λεει οτι η παραγγελεια ολοκληρωθηκε..Τωρ ααπο εκει και περα θα μου σταλει κατι για να πληρωσω στην πιστωτικη μ?Πως γινεται ακριβως?Ακομα αν υπαρξουν εξτρα για τελωνια πως θα τα πληρωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε λεει οτι η παραγγελεια ολοκληρωθηκε..Τωρ ααπο εκει και περα θα μου σταλει κατι για να πληρωσω στην πιστωτικη μ?Πως γινεται ακριβως?Ακομα αν υπαρξουν εξτρα για τελωνια πως θα τα πληρωσω?

 

To paypal τράβηξε τα λεφτά από την πιστωτική σου, τσέκαρε την κίνησή της

Τα έξτρα για τελωνεία είναι άλλο καπέλο, αν σου κάτσει η λυπητερή θα πληρώσεις στα ΕΛΤΑ λογικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To paypal τράβηξε τα λεφτά από την πιστωτική σου, τσέκαρε την κίνησή της

Τα έξτρα για τελωνεία είναι άλλο καπέλο, αν σου κάτσει η λυπητερή θα πληρώσεις στα ΕΛΤΑ λογικά

Οταν λες να ξεκαρω την κινηση της?Στο  paypal λεει completed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες να ξεκαρω την κινηση της?Στο  paypal λεει completed

 

Την κίνηση της πιστωτικής μέσω e-banking(αν έχεις)

Αφού σου λέει completed τότε είσαι ok :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κίνηση της πιστωτικής μέσω e-banking(αν έχεις)

Αφού σου λέει completed τότε είσαι ok :)

Paoki  μου ebaniking λεγοντας?(Για να ειμαι ειλικρινης η πιστωτικη δν ανηκει σε μενα αλλασε κοντινο μ προσωπο)γι αυτο ρωταω ολα αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ebanking είναι υπηρεσία της Τράπεζας(site) για να ενημερώνεσαι για τις συναλλαγές σου, κινήσεις λογαριασμών, υπόλοιπο κ.λπ κ.λπ μέσω internet

Αφού πήρες το ok από paypal τώρα απλώς περιμένεις να σου έρθει το ipad

Θα σου στείλουν mail από το ebay με την αποστολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να πω την αληθεια φαινοταν καλη τιμη αλλα ειχα  αρκετους ενδοιασμους αν πραγματι θα ερθει ipad κοιταξα το προφιλ και πουλουσε μικροπραγματα ως τωρα ,τεσπα καλη τυχη και ελπιζω να το παραλαβετε

 

δεν είναι ακριβώς όπως τα λες.. από τις τελευταίες αξιολογήσεις (υπάρχει και μια για το ipad) έχει:

Asus Google Nexus 7 Tablet (8 GB) - Quad-core Tegra 3 Processor, Android 4.1 

Dell Professional P2210 22" Widescreen LCD Widescreen TFT Monitor 

Logitech Gaming Keyboard G105 Call of Duty: MW3 Edition (920-003652) 

Canon EF-S 55-250mm f/4.0-5.6 IS II Telephoto Zoom Lens (White Box) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου απάντησε ο Αμερικάνος....

 

"We can't mark as gift.

We will be shipping your order via USPS Priority Mail International Parcels, and the items value has been fully declared. Once we ship the item, you will be provided with the tracking number."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα πάντως κάτι δεν μου αρέσει...

 

Στην τιμή στην οποία πουλάει το tablet δεν πωλούνται ούτε τα Refurbished και μάλιστα τα στέλνει, σχεδόν παντού, με δωρεάν μεταφορικά.

 

Επίσης, βλέπω ότι κάθε μέρα έχει πωλήσεις 5, το πολύ 10 τεμάχια. Πως σε ελάχιστο χρόνο μπόρεσε να πωλήσει 1000 μαύρα tablet και νομίζω πώλησε και 1000 άσπρα; Πως θα μπορέσει να τα εξυπηρετήσει όλα αυτά;

 

Τόσα τεμάχια πώλησε σε ένα χρόνο. Πως ξαφνικά έγινε τόσο μεγάλος πωλητής;

 

Πάντως, αν είναι αληθινή, είναι πολύ καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου απάντησε ο Αμερικάνος....

 

"We can't mark as gift.

We will be shipping your order via USPS Priority Mail International Parcels, and the items value has been fully declared. Once we ship the item, you will be provided with the tracking number."

και σε μενα τα ιδια εγραψε πριν λιγο.......στο πρωτο μήνυμα που του εγραψα δεν πρεπει να κατάλαβε τι του ελεγα με το gift και νομισε οτι ηθελα να μου το δώσει φθηνότερα και στο δευτερο μου εστειλε την ιδια απάντηση..........αυτο με το 'the value has been fully declared' δεν εχω καταλαβει ........τι εννοει ο ποιητής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι αναγράφεται πάνω στο πακετάκι η τιμή. 

Μήπως ήταν προωθητική ενέργεια από το ίδιο το ebay? κι εμένα μου έκανε εντύπωση τόσο χαμηλή τιμή, ειδικά αν υπολογίσεις μτφ και προμήθεια ebay-paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...