Προς το περιεχόμενο

ebay - ipad mini 149 ευρώ


sweeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πάντως πηρα στα ελτα σημερα και μου ειπαν οτι μπηκε τελωνειο και να υπολογιζω κανενα μηνα.

Ειμαι ο μονος γκαντεμης εδω μεσα?  :-D

 

 

P.S. Εγω πηρα το Nexus 7 απο τον ιδιο seller, αλλα εστειλα σε αυτο το thread  γιατι ειμαστε ολοι στην ιδια φαση.

 

Πριν απο λιγο ηρθε ενημερωση απο USPS οτι έφυγε απο το τελωνειο. Το ιδιο αναφερει και το site των ΕΛΤΑ. Οποτε πιστευω οτι σε λιγες μερες θα μου ερθει.

 

Αρα οτι να ναι ελεγε η τηλεφωνητρια των ΕΛΤΑ που μιλησα πριν λιγες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν απο λιγο ηρθε ενημερωση απο USPS οτι έφυγε απο το τελωνειο. Το ιδιο αναφερει και το site των ΕΛΤΑ. Οποτε πιστευω οτι σε λιγες μερες θα μου ερθει.

 

Αρα οτι να ναι ελεγε η τηλεφωνητρια των ΕΛΤΑ που μιλησα πριν λιγες μερες.

Κλασικα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το θελα δωρο για την γυναικα, να το βαζα κατω απο το δεντρο..... παει τωρα αυτο... καλο 2014. 

 

 

βάλε ένα άδειο κουτί με το σηματάκι της apple, τύπωσε ένα ipad mini σε ένα χαρτί και πες της ότι άργησε.. ούτως ή άλλως γυναίκα είναι, δεν έχει την πόρωση που έχουμε εμείς να κάνει unboxing κλπ.. πιο πιθανόν να το άνοιγε το 2014 ούτως ή άλλως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

έχουμε πει ότι αξία μεγαλύτερη των 150 ευρώ παίρνει +23% φπα καθώς και έξοδα εκτελωνισμού

 

 

Σε αυτο αναφερεσαι; http://www.insomnia.gr/topic/509211-ebay-ipad-mini-149-ευρώ/page-35?p=52852337#entry52852337

 

Αλλο ειπε το paoki.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτο αναφερεσαι; http://www.insomnia.gr/topic/509211-ebay-ipad-mini-149-ευρώ/page-35?p=52852337#entry52852337

 

Αλλο ειπε το paoki.

 

ναι, μπορει να θυμαμαι λαθος

παντως απο οσους παρελαβαν, αν θυμαμαι καλα, κανεις δε μιλησε για επιπλεον επιβαρυνση

διορθωσε με αν κανω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

εγω το θελα δωρο για την γυναικα, να το βαζα κατω απο το δεντρο..... παει τωρα αυτο... καλο 2014. 

 

 

βάλε ένα άδειο κουτί με το σηματάκι της apple, τύπωσε ένα ipad mini σε ένα χαρτί και πες της ότι άργησε.. ούτως ή άλλως γυναίκα είναι, δεν έχει την πόρωση που έχουμε εμείς να κάνει unboxing κλπ.. πιο πιθανόν να το άνοιγε το 2014 ούτως ή άλλως

 

κάνε αυτό που λέει ο φίλος! είναι πολύ έξυπνο κ εκτός απροόπτου τη δουλειά του θα την κάνει!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα το ίδιο γράφει.
 
Σύμφωνα με αυτό όμως (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375436) παίζει να είναι αεροδρόμιο το πακέτο...

 

 Αφού ταχυδρομηθεί, ενδέχεται να υπάρξει καθυστέρηση μέχρι να αναχωρίσει, πχ λόγω μεγάλου όγκου πακέτων. Αφού φύγει από την Άπω ανατολή το πακέτο, λίγες μέρες μετά κάθεται μέσα σε σάκο μαζί με άλλα πακέτα στο αεροδρόμιο στην Ελλάδα. Εκεί, μέχρι να ανοιχθεί ο σάκος και να καταγραφεί το πακέτο στο tracking, μπορεί να περάσουν από λίγες μέρες μέχρι και 2 βδομάδες, σπάνια και περισσότερο. Σε αυτό το διάστημα, στο τράκινγκ η τελευταία καταχώριση είναι απλά ότι αναχώρισε απ' τη χώρα αποστολής.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δικο μου απο τις 10 του μηνα γραφει ακομα : Processed Through Sort Facility  ΝΥ

 

και στο σαιτ του Ελτα ακομα τιποτα. τους πηρα και τηλεφωνο και ακομα λενε δεν μπηκε Ελλαδα ενω κανονικα μου λενε θα επρεπε να ειχε μπει μετα απο 3 ημερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update στο προηγουμενο μηνυμα μου, χθες εστειλε στον πρωτο απο τους δυο φιλους "ξανα", στο νεο tracking number εχει ηδη παραληφθει το πακετο απο usps σε αντιθεση με το πρωτο που 2 εβδομαδες ηταν σε pre-shipment..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...