Προς το περιεχόμενο

ebay - ipad mini 149 ευρώ


sweeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμένα ειναι ακόμη κολλημένο στο USPS

December 5, 2013    Electronic Shipping Info Received

και στα ΕΛΤΑ δεν βρίσκει καταχώρηση για το tracking number του πακέτου..........να ανησυχήσω η να περιμένω λίγο ακόμη? 

και μενα το ιδιο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και δεν εχω παραγγειλει το ipad να πω οτι τρελαινεστε χωρις λογο. Εχετε 45 μερες να κανετε dispute με την  paypal καντε λιγο υπομονη . Το μονο που να προσεξετε ειναι να τραβηξετε βιντεο το unboxing μην σας εχει στελει κορνιζες καρτες κτλ. Μην ανχωνεστε για να ζησετε και παραπανω. 

 

ΥΓ Σε οσους σταματησε τελωνειο να περιμενετε χαρτακι.  Λιγο πιο πισω εγραψα για μια παραγγελια με ems που σταματησε τελωνειο. 70 ε δεμα 34ε φορος(φπα και τελη αποθηκευσης :shock:  :shock:  :shock: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν μπήκε τελωνείο μέχρι τώρα εκτός από μένα

 

 

 

και εγω τελωνειο για το Iphone.... και ενας φίλος μου το ιδιο. αναμενουμε την λυπητερη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>χτύπησε το κουδούνι πριν από λίγο στο γραφείο: "Ελτά κούριερ..!" άρχισαν να μου τρέχουν τα σάλια & τελικά ήταν ένας φάκελος από Κύπρο λολ</p>

 

Απο τον Αμερικανο θα ειναι και σου στελνει Χριστουγεννιατικη καρτα απο την Κυπρο που κανει διακοπες.
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα περναν απο το τελωνειο!δεν σημαινει οτι στην φορεσαν κιολας!

 

Μακάρι

Όσοι παρέλαβαν και πόσταραν μέχρι τώρα, δεν είχαν στάδιο "τελωνείου" στο tracking τους

Εμένα είναι σταματημένο εκεί από την Κυριακή, θα έπρεπε να έχω ήδη παραλάβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τον Αμερικανο θα ειναι και σου στελνει Χριστουγεννιατικη καρτα απο την Κυπρο που κανει διακοπες.

Χαχαχαχαχα!! Έλιωσα ... :-D

Έχουν που έχουν τον πόνο τους, έχουμε και σένα να τους τσιγκλάς!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Οκ παρέλαβα, άνοιξα και τώρα αναβαθμίζω σε iOS 7. Είναι καινούριο όχι refurbished, βάσει του κουτιού και του video που έλεγε πώς ξεχωρίζεις το refurbished. Και να ήταν δε θα με ένοιαζε πολύ για τα λεφτά που έδωσα.</p>

<p> </p>

<p>Αργότερα θα σας στείλω και το χαρτάκι της USPS.</p>

<p> </p>

<p> </p>

<p>Σχετικά με τα ΕΛΤΑ και τα χαρτάκια τους ισχύει το κλασικό ό,τι λέει το χαρτάκι παραλαμβάνεις την επόμενη. Παίρνω χαρτάκια που έχουν γραμμένη την ίδια ημερομηνία με αυτή που μου τα άφησε ο ταχυδρόμος και την επόμενη παραλαμβάνω κανονικά. Έχω πάρει χαρτάκια την Παρασκευή με ημερομηνία Παρασκευής και τη Δευτέρα παρέλαβα. Ακόμη και την ίδια μέρα με το χαρτάκι παρέλαβα αλλά προς το μεσημεράκι και με πολλά παρακάλια.</p>

 

Παιδια πιο είναι το video για να αναγνωρίζουμε το καινούργιο από το ανακατασκευασμενο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πιο είναι το video για να αναγνωρίζουμε το καινούργιο από το ανακατασκευασμενο;

 

Ανακατασκευασμένο

 

nod6jk.jpg

 

 

Καινούριο

 

images?q=tbn:ANd9GcQubQsBXzVUjT_kMkB7U7b

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...