Προς το περιεχόμενο

ebay - ipad mini 149 ευρώ


sweeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η καλυτερη προσφορα με 279 και 40 ευρω δωροεπιταγη το 32 gb δεν το λες..αλλα ηταν καλη προσφορα..αντε να βγαλει μια για το retina με 3g να το τσιμπησουμε

ΘΕΟΣ! Καλη Χρονιά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 720
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γραφει οτι βρισκεται ελλαδα το δικο μου(ακομα),αναγκαστικα ανοιξα case να διασφαλισω τα χρηματα!οπως παει το πραμα δε το γλυτωνει το claim ο φιλτατος!οχι οτι φταιει δηλαδη 100% αλλα..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραφει οτι βρισκεται ελλαδα το δικο μου(ακομα),αναγκαστικα ανοιξα case να διασφαλισω τα χρηματα!οπως παει το πραμα δε το γλυτωνει το claim ο φιλτατος!οχι οτι φταιει δηλαδη 100% αλλα..............

 

Και η paypal θα σου πει να περιμένεις

 

παιδιά από εγγύηση ξέρει κανείς τί παίζει? ισχύει παγκόσμια εγγύηση στα apple ή πρέπει να αγοράσει κανείς πακέτο applecare κτλ.?

 

Έχει 1 χρόνο παγκόσμια εγγύηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα ρε παιδια εχει κολλησει στο ΥΕΔ και μου ειπαν οτι ειναι τελωνειο στην Θεσσαλονικη..Λετε να μην παραλαβω?Πρεπει να απευθυνθω καπου?Εφοσον λογικα εχει σταλει ποιος εχει ευθυνη?Και για paypal πρεπει να κανω κατι για διασφαλιση χρηματων?Τελος με εγγυηση τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε δεν νομιζω τοσα ατομα απο εδω πηραμε και κανενας δεν πληρωσε τιποτα τελωνειο.  κανε υπομονη και σε λιγες ημερες θα το λαβεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα ρε παιδια εχει κολλησει στο ΥΕΔ και μου ειπαν οτι ειναι τελωνειο στην Θεσσαλονικη..Λετε να μην παραλαβω?Πρεπει να απευθυνθω καπου?Εφοσον λογικα εχει σταλει ποιος εχει ευθυνη?Και για paypal πρεπει να κανω κατι για διασφαλιση χρηματων?Τελος με εγγυηση τι παιζει?

 

 

φιλε δεν νομιζω τοσα ατομα απο εδω πηραμε και κανενας δεν πληρωσε τιποτα τελωνειο.  κανε υπομονη και σε λιγες ημερες θα το λαβεις

 

@ababapanos Στους περισσότερους δεν μπήκε τελωνείο

 

@liverpoolman Εμένα από τις 15/12 που μπήκε τελωνείο χθες ξεκόλλησε και μπήκε ένδειξη ΥΕΔ Θεσ/νίκης και ΜΔ Καβάλας άρα λογικά αύριο μεθαύριο θα το έχω στα χέρια μου(Δράμα)

Οπότε όσοι δεν παραλάβατε υπομονή, ο πωλητής δεν είναι απατεώνας αποδεδειγμένα πλέον, το ταχυδρομείο μας είναι μπουρδέλο

Επίσης κυκλοφορεί η φήμη ότι στο τελωνείο της Αθήνας περνάνε πιο χύμα τα δέματα σε σχέση με Θεσ/νίκη

 

Αν πέρασε το δικό με 2,5 βδομάδες customs clearance χωρίς καπέλο, πιστεύω θα το γλιτώσουν όλοι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update μάγκες, το ειδοποιητήριο έχει έρθει από το πρωί, τώρα το είδα

80€ το κοστουμάκι, να 'ναι καλά τα παιδιά στη Θεσ/νίκη

:)

Κοιτα τι μουνοπ@ν@ ειναι,αυτο ειναι αδικο αφου δεν πληρωσε κανεις τελωνειο δεν επρεπε να πληρωσεις και εσυ,τι να πεις επεσες σε μ@λακες τελωνιακους...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα τι μουνοπ@ν@ ειναι,αυτο ειναι αδικο αφου δεν πληρωσε κανεις τελωνειο δεν επρεπε να πληρωσεις και εσυ,τι να πεις επεσες σε μ@λακες τελωνιακους...

 

Μ@λάκες είναι οι τελωνειακοί που έκαναν την δουλειά τους, ή οι τελωνειακοί που δεν έκαναν τη δουλειά τους?

Απλώς ρωτάω.....

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update μάγκες, το ειδοποιητήριο έχει έρθει από το πρωί, τώρα το είδα

80€ το κοστουμάκι, να 'ναι καλά τα παιδιά στη Θεσ/νίκη

:)

Θεσσαλονίκη δυστυχώς υπάρχει συγκεκριμένος υπάλληλος που βαράει στο κεφάλι.

Ακόμα και άγνωστα προιόντα να παραγγείλεις, κάθεται και ψαχνει στα sites πόσο κοστίζουν (ειδικά στα κινέζικα).

Παρραγγείλαμε β΄΄ διαλογής bluray players (2 κομμάτια) και παρότι στείλαμε και την πληρωμή του paypal για να πειστεί για την τιμή αγοράς τους, έβαλε τελωνείο και ΦΠΑ.

Να 'ναι καλά το παληκάρι......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ...δηλαδή αυτό το 80άρι είναι "νόμιμο" ?? Δηλαδή συγνώμη αλλά για ένα προιόν 150 ευρώ το φπα και ο εκτελωνισμός είναι 80 ευρώ???

 

Κάτι δεν μου κάθεται σωστά! Κάποιος που κατέχει το "νομικό" κομμάτι ας μας απαντήσει (και σε εμάς και στον φίλο πιο πάνω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...