Προς το περιεχόμενο

SONY ERICSSON MH1 8.80 € @e-shop [ΤΕΛΟΣ]


leo06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα και εγω τον adaptora

σε κατασταση αναμονης τα κουμπια δεν κανουν τιποτα απολυτως !!!!!!!!

σε κατασταση εισερχομενης κλησεις τα κουμπια δεν κανουν απολυτως τιποτα !!!!!!!!!!!!!!!!

οταν ακουω μουσικα τα κουμπια σε πανε μπρος πισω (next/previous song) και τιποτα αλλο

συνεπως δεν μπορουν να χρησιμοποιηθουν ως handfree

Αυτα ολα σε κινεζικο android MTK6589 (Star N920e)

Θα ρωτήσω κάτι χαζό ίσως αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!   :P   Τα δοκίμασες χωρίς αντάπτορα; Γιατί σε μερικά κινέζικα κινητά παίζουν χωρίς αντάπτορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 444
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ..χωρις adaptor γινονται 2 πραγματα αναλογως το ποσο βαθια μπηξεις το καρφι...

Συμπεριφερεται ειτε οπως ακριβως οταν βαζεις τον adaptor...ειτε δεν αναγνωριζει καθολου τα κουμπια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys (and girls), μήπως να φτιάχναμε ένα καινούργιο θέμα για τα συγκεκριμένα ακουστικά εκεί που πρέπει (πχ εδώ: http://www.insomnia.gr/forum/31-gadgets/ ) έτσι ώστε να μπορείτε να μιλάτε για τα θέματα και τα προβλήματά τους εκεί;

 

Εμένα για παράδειγμα, που δεν τα έχω αγοράσει, περιμένω πώς και πώς μια νέα έκπτωσή τους, και κάθε φορά που βλέπω post εδώ νομίζω ότι ξαναέπεσε η τιμή, ενώ στην πραγματικότητα, είναι κάποια ερώτηση ή κάποια πληροφορία για αυτά...

 

Είμαστε στην υποκατηγορία των προσφορών, πιστεύω δεν είναι πρέπον να γράφουμε 20+ σελίδες απλά και μόνο για συζήτηση γύρω από τα ακουστικά, παρά να μιλάμε ας πούμε για ένα μαγαζί που θα τα βγάλει / έβγαλε σε προσφορά.

 

 

Άποψή μου, αν δεν σας αρέσει δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Απλά για την διευκόλυνση των χρηστών το λέω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μήπως το έχει δοκιμάσει κάποιος με samsung galaxy note 1? Θα λειτουργούν κανονικά volume, μικρόφωνο , θα θέλει αντάπτορα ? 

Επεξ/σία από georgiou.cr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε lg optimus pro g λειτουργει τελεια με τον ανταπτορα, λειτουργουν τα παντα.

 

*Εαν θελει καποιος ανταπτορα, επειδη παρήγγειλα 2 κομματια για τα δυο ακουστικα που πηρα, τον δινω οπως μου ηρθε καινουργιο δηλαδη οσο μου κοστισε χωρις να μπλεκει με ebay-πιστωτικες κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος τα θέλει απο αθηνα, τα δίνω όσο τα πηρα μαζι με τον ανταπτορα ( 12).τα πήρα από άλλο μέλος τα άσπρα μαζί με ανταπτορα τα δοκίμασα σε s3,επαιζαν τα κουμπια απο οτι θυμαμαι αλλα η ενταση του ηχου δεν με ικανοποιησε.

Η ποιότητα πολυ καλη, αλλα εγω ηθελα ένταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω, γιατί ψήνομαι να τα παραγγείλω κι εγώ....

Διάβασα αρκετές σελίδες και πιο παλιά νομίζω ότι το είχα δει σε κάποιο ποστ αλλά δεν είμαι σίγουρος.

 

Στο ZTE V967S δουλεύουν χωρίς αντάπτορα; Δουλεύουν ως handsfree, απάντηση με κεντρικό κουμπί κλπ; Και για χρήση σαν ακουστικά πρέπει να είναι πατημένο το κουμπί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Google is your friend ^^
 

Μόλις παρέλαβα. Η συσκευασία είναι bulk μέσα σε σακουλάκι, περιέχει όμως 7 earpads, 4 πράσινα και 3 μαύρα + ένα κλιπσάκι . Με το τηλ μου (ZTE V967s) λειτουργούν κανονικά και τα κουμπιά.  

Ευχαριστώ και πάλι τον TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είπαμε να γράφουμε στο thread μόνο σχετικά με την προσφορά, αλλά δεν έχει ανοιχτεί άλλο, οπότε ας γράψω εδώ, άλλωστε μας αφορά όλους.

Η φασαρία σχετικά με την καλή ή κακή απόδοση των ακουστικών προφανώς οφείλεται στους τόσους διαφορετικούς παράγοντες που επηρεάζουν το αποτέλεσμα. Άλλαξα κινητό πρόσφατα. Ίδια ακουστικά, ίδιο τραγούδι, ίδιος player, διαφορετικό αποτέλεσμα. Η ένταση ανέβηκε, το μπάσο έπεσε και όλο το αποτέλεσμα έγινε πιο ισορροπημένο για τα γούστα μου. Σε lumia 520 το μπάσο είναι ανύπαρκτο, η ένταση χαμηλή, ο ήχος "ρηχός" και τα ακουστικά μοιάζουν της πλάκας.

Συνολικά είναι καλά ακουστικά από μόνα τους.Το τελικό αποτέλεσμα είναι συνδυασμός πολλών παραγόντων.

Επεξ/σία από Voodooman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...