Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωωω, τότε η Ευρώπη ήταν καλυμμένη από πάγο. Καλή τύχη σε όποιον πάρει σήμερα κάρτα που φτάνει φθινόπωρο τους 95. :devil:

Παντα 95 θα φτανει, αυτο δεν εχετε καταλαβει, ισως. Οταν παει να το ξεπερασει, θα αυξησει θορυβο για να μεινει σε αυτο το οριο.... Αλλα πανω απο 95 δεν θα την δεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pCARS developer: Mantle will offer 70-80% of next-gen console performance (regarding draw calls)

αυτοι ξεπερασανε και τους αλλους μαγκες....290Χ

Χαχαχαχαχαχαχαχα, ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΛΕΜΕ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Κοιτά κάποιοι

:p θα κάνουν πέτρα την καρδία τους :p

και θα ανεχτούν το θόρυβο σε σχέση με τον τιτάνα για ένα πεντακοσαρικάκι διαφορά.

καλα τα λες αν δεν υπηρχε η 780! και ερχεται και η ΤΙ!για μενα περιτο! δεν χρειαζεται καλυτερες καρτες εχει η πρασινη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοι ξεπερασανε και τους αλλους μαγκες....290Χ

500 κατοσταρικα απο εξω,780 εδω.Καλα,καποιοι εχουν ξεφυγει τελειως.Μαλιστα απο vision studio ε;καλα κρασια.

Εδω το πλαισιο την εχει 650. :P

 

 

καλα τα λες αν δεν υπηρχε η 780! και ερχεται και η ΤΙ!για μενα περιτο! δεν χρειαζεται καλυτερες καρτες εχει η πρασινη!

Eιλικρινα σε καταλαβαινω. ^_^ Κυριακο,να ξερεις ειναι τελευταια φορα που,αν συνεχισεις να λες τετοια,δεν θα ξαναπαραθεσω σε σχολιο σου.Τωρα να μιλησουμε σοβαρα.

Τα πιστευεις ολα αυτα;ή απλα αστειευεσαι;

Η 290Χ εχει 500,τα μισα απο τιτανα,με ιδιες-παραπανω επιδοσεις.Αυτο,ΔΕΝ προσπερνατε τοσο ευκολα,οσο θελεις να μας πεις.

Εγω παντως θα εκανα μια "ψυχοθεραπεια απεξαρτησης απο την nvidia".

Φιλε μου,θα απελευθερωθεις πραγματικα.Ολοι αγορασαμε nvidia,και amd,προσωπικα 50-50.Ισως κατα 50-50 να ξαν'αγορασω αν βγει κατι αξιολογο.

Αλλα αυτη η εμμονη,ακομη και οταν βλεπεις οτι δεν εχει κατι να δειξει,να μας βγαζεις τις 780, titan ultra κλπ,δεν την καταλαβαινω.

Ο σωστος ανθρωπος,πρεπει να καταλαβαινει μερικες φορες,και την ηττα του.Δεν ειναι κακο.

Ετσι θα βοηθησεις και την πλευρα που υποστηριζεις.Θα την κανεις καλυτερη,να σου δωσει πολυ καλυτερα πραγματα,απο αυτα που σου δινει να συμβιβαζεσαι.

Αυτο λεγεται ανταγωνισμος.Αν χαιδευεις αυτια,τα ιδια θα παιρνεις.

Φιλικα σου το λεω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μιλησουμε και για αρχιτεκτονικες που σε tessmark δεν πιανει ουτε 770gtx :)

 

Εχεις ιδεα οτι εχασες το firestrike απο 780gtx reference :-D ? Εκει που ειχες το πανω χερι με τις κλεψιες της ΑΤΙ! 

 

Τι αλλο να σου πω για να καταλαβεις...

Δεν το έχω παίξει αυτό το παιχνίδι (firestrike) Είναι καλύτερο από το Metro Last Light;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το FireStrike είναι bench scene στο 3dmark..

To γνωρίζω. :) Επρεπε να βάλω κάποιο smilie στην απάντησή μου.

Ήθελα να υπονοήσω ότι το 3Dmark για μένα δεν έχει καμία αξία.Δεν είναι παιχνίδι. Ασε που υπάρχει και extreme firestrike...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τα λες αν δεν υπηρχε η 780! και ερχεται και η ΤΙ!για μενα περιτο! δεν χρειαζεται καλυτερες καρτες εχει η πρασινη!

 

Θα έρθει ΤΙ παλικάρι μου Θα και καλώς να έρθει.

Σίγουρα θα έρθει και σε καλύτερη τιμή από ότι εάν δεν υπήρχε σήμερα η 290Χ.

(και μην ανησυχείς είχα κάποτε και την πρώτη ΤΙ, και κρίμα που το απαξιώνουν πια το συμβολάκι αυτό όπως απαξιώθηκαν FX και άλλα. Βλέπω ΤΙ και ροπιαζω να ξέρεις υποσυνείδητα δε το έχω ξεπεράσει ακόμα το τότε :D )

Για εσένα φυσικά είναι περιττό να πας στην 290Χ ή όποια ΤΙ έρθει, από 780OC που έχεις.

Βλέπω να σε πειράζουν και κάποιοι για τα λεφτά που έδωσες κ.α. μη τους ακούς … ο πρώτος ας λιθοβολήσει εμένα … έχω κάνει πολλές επιλογές. Άλλες καλές άλλες κακές, αλλά ήταν πάντα οι επιλογές μου , και γούσταρα :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έρθει ΤΙ παλικάρι μου Θα και καλώς να έρθει.

Σίγουρα θα έρθει και σε καλύτερη τιμή από ότι εάν δεν υπήρχε σήμερα η 290Χ.

(και μην ανησυχείς είχα κάποτε και την πρώτη ΤΙ, και κρίμα που το απαξιώνουν πια το συμβολάκι αυτό όπως απαξιώθηκαν FX και άλλα. Βλέπω ΤΙ και ροπιαζω να ξέρεις υποσυνείδητα δε το έχω ξεπεράσει ακόμα το τότε :D )

Για εσένα φυσικά είναι περιττό να πας στην 290Χ ή όποια ΤΙ έρθει, από 780OC που έχεις.

Βλέπω να σε πειράζουν και κάποιοι για τα λεφτά που έδωσες κ.α. μη τους ακούς … ο πρώτος ας λιθοβολήσει εμένα … έχω κάνει πολλές επιλογές. Άλλες καλές άλλες κακές, αλλά ήταν πάντα οι επιλογές μου , και γούσταρα :-)

 

Η προσωπικη επιλογη,και γενικως τα γουστα,δεν τεκμηριωνουν τεχνικα χαρακτηριστικα και επιδοσεις σε κανενα τεχνολογικο φορουμ.

Συμφωνω απολυτα.Γουσταρισες(οχι εσυ,αλλα γενικως μιλω),εδωσες 1500 ευρω,πηρες κατι,το χαιρεσαι,καμια διαφωνια.Απολυτα.

Αλλα το να υπερβαλουμε πολλες φορες,αυτο δεν λεει τιποτε απο μονο του.

Αφου ειστε χαρουμενοι με αυτο που εχετε,γιατι κανετε λες και σας πειραξε κανεις;

Κανεις δεν πειραζει καποιον για τα χρηματα που εδωσε.Κανουμε συγκριση τι και ποσο εχει,με αυτο που ηρθε.VFM λεγεται.

Το πως και τι θα ξοδεψεις περαν απο αυτον τον συντελεστη,δεν μπορει να σου πει κανεις τιποτε.

Δηλαδη,το να ξοδεψεις τα διπλασια χρηματα σε κατι,που το παιρνεις με τα μισα χρηματα,ειναι καθαρα επιλογη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τα λες αν δεν υπηρχε η 780! και ερχεται και η ΤΙ!για μενα περιτο! δεν χρειαζεται καλυτερες καρτες εχει η πρασινη!

Κατι δεν παει καλα με το πρασινο φιλο μας. Εχει καταντησει γραφικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσωπικη επιλογη,και γενικως τα γουστα,δεν τεκμηριωνουν τεχνικα χαρακτηριστικα και επιδοσεις σε κανενα τεχνολογικο φορουμ.

Συμφωνω απολυτα.Γουσταρισες(οχι εσυ,αλλα γενικως μιλω),εδωσες 1500 ευρω,πηρες κατι,το χαιρεσαι,καμια διαφωνια.Απολυτα.

Αλλα το να υπερβαλουμε πολλες φορες,αυτο δεν λεει τιποτε απο μονο του.

Αφου ειστε χαρουμενοι με αυτο που εχετε,γιατι κανετε λες και σας πειραξε κανεις;

Κανεις δεν πειραζει καποιον για τα χρηματα που εδωσε.Κανουμε συγκριση τι και ποσο εχει,με αυτο που ηρθε.VFM λεγεται.

Το πως και τι θα ξοδεψεις περαν απο αυτον τον συντελεστη,δεν μπορει να σου πει κανεις τιποτε.

Δηλαδη,το να ξοδεψεις τα διπλασια χρηματα σε κατι,που το παιρνεις με τα μισα χρηματα,ειναι καθαρα επιλογη.

 

 

Ναι έχεις δίκιο

Απλά μου τη σπάει να κοροϊδεύουμε ο ένας τον άλλο για την κάρτα που πηρέ πριν Χ μήνες Χ χρόνια.

Αν και κάποιες φόρες έχει τόση πλακά που γουστάρω. Αλλά άλλο καζούρα, άλλο γκρίνια άλλο τρόλλινγκ άλλο η τεχνολογία έχεις δίκιο.

 

Τεχνολογικά , κάτι προσπάθησα να γράψω πιο πάνω, δεν είμαι τόσο καλός φυσικά. Και σίγουρα επικεντρώθηκα και στο τεχνοοικονομικό που έχει και αυτό τη σημασία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...