Προς το περιεχόμενο

Μεγάλο σάλο προκαλούν τα αποτελέσματα του νέου αλγόριθμου του Youtube για τα πνευματικά δικαιώματα.


Alithinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσο και να μιλάτε όσο και να μαλώνετε ( λέμε τώρα ) όσο και να φωνάζεται ( π.χ angyjoe lol ) δεν τους νοιάζει ΚΑΘΟΛΟΥ μα καθόλου το τι λέτε. Σκέφτονται τα λεφτά και τίποτα άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλά κάνουν ...και αυτοί ...και κάποιοι άλλοι. Το Πράγμα είναι όμως πολύ απλό. Για 24 ώρες να μην μπεί κανείς στο site του youtube. Για να δούμε μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέω να σταματήσετε να μιλάτε εννοείται πως θα μιλήσετε γιατί επιβάλλεται όταν παίζουν μαζί σας, Απλά εννοώ πως ότι και να πούμε ότι και να κάνουμε στο τέλος θα περάσει το δικό τους και ξέρεις γιατί? Γιατί όπως πάντα αυτό το θέμα σε λίγες μέρες θα έχει ξεχαστεί, γιατί λίγοι είναι αυτοί που ενδιαφέρονται πραγματικά και τους καίει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία. Ευκαιρία τώρα για κάτι καινούργιο που θα πάρει την σκυτάλη από το youtube για να αρχίσει να λειτουργεί ο ανταγωνισμός.

Άντε γιατί πολύ μας τα έχουν πρήξει με τα δικαιώματα. Περισσότερα από τα μισά CD που έχω τα ανακάλυψα ακούγοντας και βλέποντας σε σελίδες χωρίς δικαιώματα.

Έχω και μια πρόταση γι αυτούς. Ότι καινούργιο βγαίνει σε μουσική και ταινίες να μου το στέλνουν και αν μου αρέσει να το πληρώνω και να το κρατάω, αν όχι να τους το στέλνω πίσω. ΝΟΜΙΜΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βλέπω τον λόγο να στεναχωριέστε; δεν υπάρχει μόνο το youtube. Εμείς το φτιάξαμε εμείς μπορούμε να το καταστρέψουμε. Υπάρχουν και άλλες υπηρεσίες

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα πίσω από αυτό κρύβεται το δικαστικό σύστημα των ΗΠΑ με τις πολλές φορές εξωφρενικές αποφάσεις του... 

 

Το θέμα είναι ότι λόγω του άπειρου πραγματικά υλικού δεν μπορούν τα βίντεο να φιλτραριστούν αλλιώς άρα "μαζικό κόψιμο και βλέπουμε"... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σταματησουμε να ασχολουμαστε-κολλαμε με το Youtube, αλλα και το καθε "Youtube", τοτε να δειτε τι αλγοριθμους ξεβρακωματων θα εβγαζαν....!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...