Προς το περιεχόμενο

LG G3: Με οκταπύρηνο επεξεργαστή και οθόνη ανάλυσης QHD;


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικο ειναι να βλεπουμε 8πυρηνα απο τα Android,εδω και τα WP μπηκαν δυνατα στα 4πυρηνα με το Lumia 1520,και ειμαι σιγουρος οτι και σε Apple μερια θα δουμε παραπανω αναλυση στο επομενο κινητο της και ισως και  4πυρηνο(βασικα θα μου εκανε εκπληξη αν δεν ειναι). 

Παντως οταν ειδαμε τον 64bito της apple δεν ειδα κλαψα που χρειαζεται τοσα specs για να τρεξει το ios7. Οταν βλεπουμε κατι αντιστοιχο σε android "NAI, αφου χρειαζεται 60 πυρηνες". Αβυσσος η ψυχη των γιωταδων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο με τους πυρηνες στα αντροιντ ειναι για να γελας. Εχει ξεφτυλιστει η λεξη πυρηνας. 30 πυρηνες για ενα widget που λαγκαρει...

 

Ασε ρε.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με τους πυρηνες στα αντροιντ ειναι για να γελας. Εχει ξεφτυλιστει η λεξη πυρηνας. 30 πυρηνες για ενα widget που λαγκαρει...

 

Ασε ρε.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Τους πληρωνεις παραπανω? Τι με νοιαζει ποσους πυρηνες χρειαζεται αν εν τελει μου ερχεται ουτως η αλλος στην ιδια τιμη η και φτηνοτερο? Να πω οτι πληρωνεις 1000 ευρω τους 8 πυρηνες, θα σου λεγα ok φιλε, εχεις δικιο. Αλλα οπως προειπα, αβυσσος. Τωρα που ερχονται και τα 64bit θα κραζετε οτι το βαρυ android τα χρειαζεται. Γιαυτο λανσαριστηκε στο iphone πρωτα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

καθόλου ανούσιες, διότι αν έχουν οι ναυαρχίδες αυτή την ανάλυση, τα μεσαία θα μπορούν να έχουν 1080p και τα "φτηνιάρικα" 720p...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι οπως πανε τα κινητα σε λιγα χρονια η ναυαρχιδα θα ειναι 7 ιντσες οποτε θα αποκτήσει νοημα η αναλυση.. :)

Στις σημερινες ιντσες αποκλείεται να δεις διαφορα, πλην ισως των amoled pentile που ακριβως επειδη δεν είναι πραγματικη η ονομαστικη αναλυση (αλλα ουσιαστικα ειναι 33% μικρότερη) ισως δεις μια μικρη διαφορα. Εγω παντως βλεπω μια μικρή διαφορα στις οθόνες του s4 και του g2 υπερ του g2. Αρα ακομα άχρηστη η αυξηση της αναλυσης ειδικα στις amoled, δεν τη λες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...