Προς το περιεχόμενο

[Mobile} Moto G 8gb 167.50€ - Amazon.co.uk


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα το έχω στα χέρια μου σε 5 ώρες.

αγορά από tesco, (δεν στέλνει Ελλάδα) στις 89 λίρες

επίσης έρχεται κλειδωμένο, θα προσπαθήσω να το ξεκλειδώσω το ΣΚ. έχει στο ebay πωλητή που το κάνει για 3 λίρες, θα ενημερώσω εφόσον όλα πάνε καλά

τα σπάει...

οκ και με το ξεκλείδωμα

σύνολο 110€

αυτή τι στιγμή κάνει αναβάθμιση σε kit kat.

γενικά πολύ smooth

η οθόνη ΚΟΡΥΦΑΊΑ σε αυτά τα χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια χρεωστικη της εθνικης ! μπορω λες? που γραφει maestro πανω!! σος φιλε βοηθα οσο μπορεις :)

Δοκίμασα και εγώ να βάλω την Maestro χρεωστική της Εθνικής στο Amazon αλλά δεν την δέχεται. Είναι αποδεκτές μόνο maerstro χρεωστικές που είναι αγγλικές. Μπορείς πολύ απλά να πας σε μια τράπεζα που δίνει χρεωστική Visa (πχ Πειραιώς), να ανοίξεις έναν απλό λογαριασμό ταμιευτηρίου και θα σου δώσουν και την χρεωστική (την κάρτα του ΑΤΜ δηλαδή). Αφού βάλεις το ανάλογο ποσό στο λογαριασμό, θα κάνεις εγγραφή στο Amazon,θα βάλεις στο καλάθι το προϊόν και θα πληρώσεις με την χρεωστική σου. Είναι πολύ απλό!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα και εγώ να βάλω την Maestro χρεωστική της Εθνικής στο Amazon αλλά δεν την δέχεται. Είναι αποδεκτές μόνο maerstro χρεωστικές που είναι αγγλικές. Μπορείς πολύ απλά να πας σε μια τράπεζα που δίνει χρεωστική Visa (πχ Πειραιώς), να ανοίξεις έναν απλό λογαριασμό ταμιευτηρίου και θα σου δώσουν και την χρεωστική (την κάρτα του ΑΤΜ δηλαδή). Αφού βάλεις το ανάλογο ποσό στο λογαριασμό, θα κάνεις εγγραφή στο Amazon,θα βάλεις στο καλάθι το προϊόν και θα πληρώσεις με την χρεωστική σου. Είναι πολύ απλό!  :)

 

ειναι ευκολο να την βγαλω αυτη την χρεωστικη απο πειραιως ? θελει πολλα στοιχεια ? ειμαι φοιτητης φιλε γιαυτο ρωταω μηπως θελει τιποτα πληροφοριες και στοιχεια για εκκαθιστικα και τετοια! και γινεται σιγουρα με αυτη την χρεωστικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ευκολο να την βγαλω αυτη την χρεωστικη απο πειραιως ? θελει πολλα στοιχεια ? ειμαι φοιτητης φιλε γιαυτο ρωταω μηπως θελει τιποτα πληροφοριες και στοιχεια για εκκαθιστικα και τετοια! και γινεται σιγουρα με αυτη την χρεωστικη?

 

Πειραιώς ή Alpha 1|2|3

 

1.Χαρτί από εφορία ότι δεν κάνεις φορολογική δήλωση(προστετευόμενο μέλος/δεν έχεις εισόδημα)

2.Ταυτότητα+φωτοτυπία

3.Πρόσφατο χαρτί από ΔΕΚΟ(ΔΕΗ,ΕΥΔΑΠ) για να φαίνεται η διεύθυνσή σου

 

απλά Πειραιώς αυθημερών ενώ Alpha από βδομάδα.

 

[το 1 είναι το boss stage,όπου θα καταλάβεις τι σημαίνει γραφειοκρατία στο Ελλάντα]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειραιώς ή Alpha 1|2|3

 

1.Χαρτί από εφορία ότι δεν κάνεις φορολογική δήλωση(προστετευόμενο μέλος/δεν έχεις εισόδημα)

2.Ταυτότητα+φωτοτυπία

3.Πρόσφατο χαρτί από ΔΕΚΟ(ΔΕΗ,ΕΥΔΑΠ) για να φαίνεται η διεύθυνσή σου

 

απλά Πειραιώς αυθημερών ενώ Alpha από βδομάδα.

 

[το 1 είναι το boss stage,όπου θα καταλάβεις τι σημαίνει γραφειοκρατία στο Ελλάντα]

 

αχα καταλαβα ζητω η ελλαδα ! χαχα οκ θα δω τι θα κανω! μηπως το πουλαει ρε παιδια κανεις που αγορασε κανα 2δευτερο>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειραιώς ή Alpha 1|2|3

 

1.Χαρτί από εφορία ότι δεν κάνεις φορολογική δήλωση(προστετευόμενο μέλος/δεν έχεις εισόδημα)

2.Ταυτότητα+φωτοτυπία

3.Πρόσφατο χαρτί από ΔΕΚΟ(ΔΕΗ,ΕΥΔΑΠ) για να φαίνεται η διεύθυνσή σου

 

απλά Πειραιώς αυθημερών ενώ Alpha από βδομάδα.

 

[το 1 είναι το boss stage,όπου θα καταλάβεις τι σημαίνει γραφειοκρατία στο Ελλάντα]

+ ίσως του ζητήσουν αποδεικτικό ότι είναι φοιτητής οπότε ή τους πάει φωτοτυπία του βιβλιαρίου του ή το ίδιο το βιβλιάριο για να το βγάλουν φωτοτυπία αυτοί.

 

Υγ: Εμένα στην Πειραιώς που χρειάστηκε να ξαναπάω αυτά τα χαρτιά (επειδή είχα ήδη λογαριασμό από Κύπρου και ήθελα νέα χρεωστική επειδή έληγε η παλιά) δέχτηκαν και τον λογαριασμό της Forthnet/Nova σαν αποδεικτικό της διεύθυνσης καθώς δεν έχω ΔΕΚΟ στο όνομα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχα καταλαβα ζητω η ελλαδα ! χαχα οκ θα δω τι θα κανω! μηπως το πουλαει ρε παιδια κανεις που αγορασε κανα 2δευτερο>

 

Δωσε στον πατερα σου η σε καποιο φιλο σου αφου την καρτα την θελεις ΜΟΝΟ για αυτο τα χρηματα και καντε την παραγγελια.

Μπορεις να το βαλεις να σταλθει στην ΔΙΚΙΑ σου διευθινση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ευκολο να την βγαλω αυτη την χρεωστικη απο πειραιως ? θελει πολλα στοιχεια ? ειμαι φοιτητης φιλε γιαυτο ρωταω μηπως θελει τιποτα πληροφοριες και στοιχεια για εκκαθιστικα και τετοια! και γινεται σιγουρα με αυτη την χρεωστικη?

Γινεται με την χρεωστικη....

Επιλογες 2

1)εχεις λογαριασμο σε τραπεζα εστω και σαν συνδικαιουχος;;;Πας και στη βγαζουν την ιδια στιγμη,σχεδον ολες εχουν prepaid

2)Δεν εχεις λογαριασμο;;;Εχει καποιος αλλος συγγενης ;;;Τη βγαζεις στο ονομα του(αφου τον ενημερωσεις για προφανεις λογους) και την χρησιμοποιεις αλλα μονο για τις online αγορες γιατι σε φυσικα καταστηματα θα σου ζητησουν ταυτοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για τις απαντησεις και την βοηθεια παιδια! Μαλλον θα μιλησω με τον πατερα μου λογικα η καποιον φιλο αμα βρω που να εχει χρεωστικη και μπορει να μου το παραγγειλει! αμα κανω την παραγγελεια αυτη θα ειναι και η τελικη τιμη? Θα πρεπει μετα να κανω κατι αλλο σχετικα με τελωνεια και τετοια?

 

Αποστολή από το GT-I9070 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει τελωνείο με Αγγλία.Το τελικό κόστος για το 8αρι είναι 167.50 στην πόρτα σου

Κομπλε! Υπαρχει περιπτωση να γινει καποια στραβη? Με τα χρηματα κτλπ? Η σε καμια περιπτωση? Δλδ να.κανω την παραγγελια και να δημιουργηθει καποιο προβλημα?

 

Αποστολή από το GT-I9070 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλε! Υπαρχει περιπτωση να γινει καποια στραβη? Με τα χρηματα κτλπ? Η σε καμια περιπτωση? Δλδ να.κανω την παραγγελια και να δημιουργηθει καποιο προβλημα?

 

Αποστολή από το GT-I9070 με τη χρήση Insomnia App

 

100%Οχι!

(Παντα μιλαμε για το www.amazon.co.uk)

£137.99 πλεων (οχι μεγαλη διαφορα) = 165.50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Κομπλε! Υπαρχει περιπτωση να γινει καποια στραβη? Με τα χρηματα κτλπ? Η σε καμια περιπτωση? Δλδ να.κανω την παραγγελια και να δημιουργηθει καποιο προβλημα?

 

Αποστολή από το GT-I9070 με τη χρήση Insomnia App

 

100%Οχι!

(Παντα μιλαμε για το www.amazon.co.uk)

£137.99 πλεων (οχι μεγαλη διαφορα) = 165.50

Σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση καθως ειμαι τελειως ασχετος με αγορες απο ιντερνετ! Να παραγγειλω αυτο που εχεις ως λινκ στην πρωτη σελιδα σωστα? Επισης αυτο το σουπερ one day delivery τι παιζει? Αποστολή από το GT-I9070 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...