Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμένουμε ενημέρωση για να παραλάβουμε από το κατάστημα η' πηγαίνουμε κατευθείαν από εκεί και τα παίρνουμε, όσοι προλάβαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αντιποινα να βγαλουν οι ανταγωνιστες? Να απαντησουν με ξεστοκαρισμα 40 κομματιων αντι για 20 που δινει η βοντα? Δεν ειναι σοβαρη κινηση για να απαντησουν, χειροτερα δυσφημει μια εταιρια παρα την διαφημιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε ενημέρωση για να παραλάβουμε από το κατάστημα η' πηγαίνουμε κατευθείαν από εκεί και τα παίρνουμε, όσοι προλάβαμε;

Η προηγουμενη περιοδος προσφορων της Vodafone μου εμαθε πως ειναι καλυτερα, απο αποψη πιθανοτητων παραλαβης, το να βαλεις αποστολη στο σπιτι σου με αντικαταβολη παρα να βαλεις παραλαβη απ'το καταστημα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι βάλανε παραλαβή από κατάστημα ας ποστάρουν εδώ μόλις τους ειδοποιησουν με ποιο τρόπο τους ειδοποίησαν. Πήρα στο κατάστημα που έβαλα παραλαβή και δεν ξέραν και πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες!Κι εγω παραλαβη απο καταστημα εβαλα,και πριν λιγο επικοινωνησα με την εξυπηρετηση πελατων vodafone για να επικυρωσω αν πραγματικα εγινε η παραγγελια και μου ειπαν θα με καλεσουν εντος της ημερας να μου πουν. Το εκανα διοτι δεν ελαβα καποιο mail επιβεβαιωσης της παραγγελιας που εκανα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω, μπορειτε να ελεγξετε (κατα προσεγγιση) την εξελιξη της παραγγελιας σας.

Εμενα ειναι προφανως ακομη στο: Κατάσταση ηλεκτρονικής παραγγελίας: Εκρεμμεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα...Εμένα λέει εστάλη άρα θα παραλάβω σύντομα απ'ότι καταλαβαίνω το 925 που ζήτησα από το κατάστημα.

Ερώτηση: Χρησιμοποιώ gmail, drive και calendar από 2 λογαριασμούς λόγω δουλειάς. (ο ένας εταιρικός).  Θα μπορώ να:

1. Έχω τις επαφές μου στο google όπως με το android και να σώζω τις νέες εκεί?
2. Παίρνω τα mail μου και από τους 2 λογαριασμούς στο κινητό κανονικά

3. Βλέπω και τα 2 ημερολόγια μαζί στο ίδιο

4. Να έχω πρόσβαση στο drive μου για να βλέπω shared αρχεία και να ανεβάζω / κατεβάζω?

 

Αν τα έχω αυτά out of the box, δεν ξαναπάω ποτέ πίσω σε android που πραγματικά το έχω σιχαθεί από τα κολλήματα και τα restart, ακόμη και στο nexus 7 2013 μου...

Συγνώμη αν είμαι λίγο off αλλά είναι σημαντικά για την επιλογή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον!Σημερα το πρωι πηρα την εξυπηρετηση πελατων στην voda και μετα απο λιγη ωρα με καλεσανε απο το τμημα του eshop μου ειπαν οτι εχει γινει η παραγγελια στην τιμη τωρα 349 (για το 1020) και εχει δρομολογηθει να σταλει στο καταστημα που εχω επιλεξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι βάλανε παραλαβή από κατάστημα ας ποστάρουν εδώ μόλις τους ειδοποιησουν με ποιο τρόπο τους ειδοποίησαν...

Aνίχνευση Παραγγελίας σε Vodafone:

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/loadOrderTracking.action

 

 

...το 8S αξιζει σαν συσκευη...για απλη καθημερινη χρηση???...

Nαι,πάρα πολύ (πολύ καλή ποιότητα κατασκευής),ίσως και κάτι παραπάνω από απλή χρήση...

 

http://www.myphone.gr/d/htc/windows-phone-8s.178/review/

 

http://tech.in.gr/presentations/article/?aid=1231234427

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το 8S αξιζει σαν συσκευη???Ενοοω για απλη καθημερινη χρηση(μονο τηλεφωνα,μνμ και καμια φωτογραφια)

ναι γιαυτη τη δουλεια ειναι παρά πολύ καλή επιλογή. Απλα δεν έχει παρά πολύ χώρο για εφαρμογές. Αν λίγες σου αρκούν, είσαι μια χαρά!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα στη παρέα του Insomnia.

 

Μόλις ξανα άνοιξε το 925 (!).
Είχα σκοπό να αγοράσω κινητό αλλά όχι σε αυτό το επίπεδο τιμών.
Επειδή όμως το βρίσκω πολλή καλή προσφορά παράγγειλα ένα.
Αν τελικά τελικά μου πουν να το παραλάβω (έβαλα από κατάστημα) και δεν έχω συγκεντρώσει τα χρήματα που μου λείπουν( :-( ), δεν ξέρω και πόσο χρονικό περιθώριο υπάρχει για την παραλαβή δηλαδή...

Αν λοιπόν συμβεί αυτό, όποιος φίλος το θελήσει, του το δίνω 249 + έξοδα αποστολής σφραγισμένο.

Μακάρι να τα μαζέψω βέβαια.
Θα σας ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...