Προς το περιεχόμενο

True Detective


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόνο 3 eps μείνανε. Τι θα κάνετε μετά;

XD

 

Σοβαρα;

Μετα ξεκιναει game of thrones.

 

Εγω φετος δεν την ξαναπαταω με το GoT θα τα δω ολα μαζι γιατι διαφορετικα χανεται το ενδιαφερον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα;

 

Εγω φετος δεν την ξαναπαταω με το GoT θα τα δω ολα μαζι γιατι διαφορετικα χανεται το ενδιαφερον

Και ολα μαζι πρεπει να περιμενεις 2.5 μηνες και μετα σε 10 ωρες σερι τα βλεπεις ολα.Παλι δεν ειναι καλο αυτο.Καθε βδομαδα ειναι το καλυτερο.Διαβαζεις και τα σχολια στα forums και τη ζεις καλυτερα τη σειρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει ότι μετά την 1η σεζόν θα αλλάξουν οι ηθοποιοί; Δε μπορώ να το καταλάβω, το δίδυμο είναι τρομερό.

Λες να μην θελουν οι παραγωγοι να τους κρατησουν? Ειναι περισσοτεροι οτι οι δυο τους θα γυρισουν στις ταινιες ξανα. Οχι οτι ειχαν φυγει αλλα λεμε. Ο ενας παει για Οσκαρ φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν περιμενα ο Matthew McConaghey (Rust) οτι μπορει να παιξει σε τετοιο ρολο... Πολυ psycho ο χαρακτηρας του, μαζι με το Sherlock πλεον ειναι η αγαπημενη μου σειρα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει ότι μετά την 1η σεζόν θα αλλάξουν οι ηθοποιοί; Δε μπορώ να το καταλάβω, το δίδυμο είναι τρομερό.

 

Επισης θα ειναι δυσκολο να συνεχισουν την ιστορια χωρις να την παρατραβηξουν εαν τους αφησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Από ότι διάβασα καθε κύκλος του True Detective θα είναι αυτοτελής και θα ασχολείται με διαφορετική ιστορία και διαφορετικούς ηθοποιούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...