Προς το περιεχόμενο

True Detective


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι το γκομενάκι του Cohle είναι σκέτη αρρώστια. Τέτοιο βυζί (natural φαίνονταν ) σε τέτοιο σώμα, είναι σπάνιο πράμα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την ξεκινησα και εγω αυτη την εβδομαδα και μολις ειδα και το 5ο.

 

Καταρχην το τραγουδι των τιτλων αρχης μου θυμιζουν αυτο

http://www.youtube.com/watch?v=P1QUZzeZoPQ

 

Ερμηνειες, σεναριο, φωτογραφια ολα ειναι καταπληκτικα. Εγγυηση το ΗΒΟ.

 

Εκει που πηγαν την πλοκη στο 5ο μου φαινεται περιεργο. Ειχα κανει την σκεψη στο 2-3 επεισοδιο οτι μπορει να ειναι αυτος (υπαρχαν σποντες και απο αυτον αλλα και απο τους ντετεκτιβ το 2012) αλλα ειναι τοσο κλισε που πιστευα οτι θα το αποφυγουν. Και τωρα για αντιπερισπασμος μου κανει. Αν ειναι να κανουν κατι τετοιο το βρισκω πιο πιθανο να ειναι ο μαρτι

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το far from any road των handsome family band ειναι το opening track(παλιο και αγαπημενο, απο οταν ακουγα το σημαντηρα) πιο πολυ θυμιζει nancy sinatra με lee hazlewood ισως και μια δοση calexico

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να ειναι πολυ ωραια η σειρα βαση αυτων που λετε...θα την ξεκινησω αλλα περιμενω να βγει κανενα επεισοδιακη ακομα μην με φαει η μαρμαγκα..προς το παρων revolution και arrow..μιας και στις αλλες σειρες κανουν διακοπες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν την εχω ξεκινησει, αν κ σκοπευω, αλλα εχω ριξει το γελιο της αρκουδας στο τουιτερ με τα images που εχουν κυκλοφορησει για τους ηθοποιους της season 2, τι μαϊκλ τζακσον με ετ απο πανω/πισω του, τι σαϊνφελντ, χαχαχαχα, τι σοϊ ιδεα κι αυτη, αλλοι ηθοποιοι κ αλλη ιστορια, οτι ναναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 τι σοϊ ιδεα κι αυτη, αλλοι ηθοποιοι κ αλλη ιστορια, οτι ναναι...

 

To ΗΒΟ ευτυχώς κατάλαβε ότι, για να κάνεις σοβαρή τηλεόραση, το σενάριό σου δεν μπορεί να είναι υπό συγγραφή. Ο μοναδικός τρόπος για να φτιάξεις ένα έργο και όχι μία σαπουνόπερα είναι το σενάριο να είναι τελειωμένο με κάποιον τρόπο και όχι στη λογική "γράφουμε-γυρίζουμε". Δεν μπορείς να τραβολογάς το σενάριο για να βγάλεις την/τις σαιζόν.

Το True detective δεν είναι σειρά, είναι μία πολύ μεγάλη ταινία, με όλα τα θετικά που αυτό συνεπάγεται. Του χρόνου νέα ενδιαφέρουσα ιστορία, νέοι ηθοποιοί, νέο σκηνικό.

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ΗΒΟ ευτυχώς κατάλαβε ότι, για να κάνεις σοβαρή τηλεόραση, το σενάριό σου δεν μπορεί να είναι υπό συγγραφή. Ο μοναδικός τρόπος για να φτιάξεις ένα έργο και όχι μία σαπουνόπερα είναι το σενάριο να είναι τελειωμένο με κάποιον τρόπο και όχι στη λογική "γράφουμε-γυρίζουμε". Δεν μπορείς να τραβολογάς το σενάριο για να βγάλεις την/τις σαιζόν.

Το True detective δεν είναι σειρά, είναι μία πολύ μεγάλη ταινία, με όλα τα θετικά που αυτό συνεπάγεται. Του χρόνου νέα ενδιαφέρουσα ιστορία, νέοι ηθοποιοί, νέο σκηνικό.

Τις τελευταίες σεζόν του true blood τις έχεις δει;

 

In other news

 

.

.

.

.

.

.

Ahhh, Beth...

 

 

XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...