Προς το περιεχόμενο

Ένα κερδοφόρο σύστημα...


kastoriadis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ με τον tzanampeti...Το καλύτερο είναι να έχεις 4-5 ευκαιρίες αν τυχόν χάσουν να καλύψεις...

Αν τα παίζεις όλα, στην στραβή την πάτησες...

 

 

skippera είσαι μάντης ρε φίλε....Η απόδοση στην 365 είναι τώρα 1.65....  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ σας είπα όποιος ενδιαφέρεται να του δίνω παιχνίδια δωρεάν για ένα μήνα αλλά να τα παίζει με τέτοιο τρόπο ώστε να μην υπάρξει περίπτωση να χάσει 3 ή 4 συνεχόμενα είμαι διαθέσιμος και επαναλαμβάνω δωρεάν για ένα μήνα........αν δει ότι είναι κερδισμένος στο μήνα επάνω το συζητάμε πώς θα πάει από εκεί και πέρα..........προσπαθώ να βοηθήσω για να μην ψάχνετε από δω κι από εκεί και πετάτε λεφτά άδικα......τουλάχιστον να πληρώσετε μετά κάποιον που θα έχετε δει έμπρακτα ότι για ένα μήνα άξιζε αυτό που έκανε για εσάς.......και αν δεν θέλετε εμένα κάντε το με κάποιον άλλον........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Εγώ σας είπα όποιος ενδιαφέρεται να του δίνω παιχνίδια δωρεάν για ένα μήνα αλλά να τα παίζει με τέτοιο τρόπο ώστε να μην υπάρξει περίπτωση να χάσει 3 ή 4 συνεχόμενα είμαι διαθέσιμος και επαναλαμβάνω δωρεάν για ένα μήνα........αν δει ότι είναι κερδισμένος στο μήνα επάνω το συζητάμε πώς θα πάει από εκεί και πέρα..........προσπαθώ να βοηθήσω για να μην ψάχνετε από δω κι από εκεί και πετάτε λεφτά άδικα......τουλάχιστον να πληρώσετε μετά κάποιον που θα έχετε δει έμπρακτα ότι για ένα μήνα άξιζε αυτό που έκανε για εσάς.......και αν δεν θέλετε εμένα κάντε το με κάποιον άλλον........</p>

 

Κάνε εδώ τις προτάσεις σου κ άμα τα πετύχεις θα σε πληρώνουμε όλοι άμα είσαι τόσο τζαναμπετης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι έτσι όπως τα λες θα χες λύσει το πρόβλημα της ζωής σου, και δε θα ζήταγες αμοιβή για τις προτάσεις σου μέσα από φόρουμ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAI ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΘΕΛΩ...........ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ NTERMPI DIPLO XAΘΗΚΕ ΣΤΟ 90 ΘΑ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΩ 4 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ......ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΑΤΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ 3-3 ΣΤΟ 90.........ΑΠΛΑ ΜΗΠΩΣ ΧΑΛΑΩ ΤΟ THREAD ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΩ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΕΔΩ?

1-0 ΚΑΛΙΑΡΙ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΖΑ Ο ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAI ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΘΕΛΩ...........ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ NTERMPI DIPLO XAΘΗΚΕ ΣΤΟ 90 ΘΑ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΩ 4 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ......ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΑΤΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ 3-3 ΣΤΟ 90.........ΑΠΛΑ ΜΗΠΩΣ ΧΑΛΑΩ ΤΟ THREAD ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΩ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΕΔΩ?

1-0 ΚΑΛΙΑΡΙ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΖΑ Ο ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

Καλύτερα εδω: http://www.insomnia.gr/topic/395314-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B1-%CE%B1%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%AC-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%AF%CE%B4%CE%B9%CE%B1/page-255?do=findComment&comment=52946548

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον περάσανε το τεστ πως ανανεώνουν σωστά τα αποτελέσματα...

Το πέρασαν κανονικά σαν χαμένο, δεν έκαναν τζιριτζάτζουλες...κάτι είναι κι αυτό!

 

 

Άντε να δούμε τον Αστέρα...Λογικά θα την καθαρίσει την Καλλονή, του κερατά!

 

 

Θα τα κοπανήσω διπλούρα με τον ΠΑΟΚ μαζί κι ότι γίνει!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΙΟΡΕ ΜΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΔΩΣΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΧΟΧΟΧΟΧΟΟΧΟΧΟΧΧ

Τα παιδια η οτι αλλο ειναι μας πανε μια βδομαδα συνεχεια ταμειο.Δωσε και εσυ καμια ομαδα αν εισαι τοσο καλος και δε χρειαζεται κοροιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tzanampetis δε νομίζω να περιμένει κανείς από κάποιον να έχει 100%. Το συγκεκριμένο blog μέχρι τώρα έχει ένα ποσοστό γύρω στο 90% που είναι εξωπραγματικά καλό! Δηλαδή, αν κάποιος τους ακολουθούσε πιστά θα ήταν σίγουρα κερδισμένος που είναι και το ζητούμενο. Το δύσκολο πιστεύω είναι η αυτοσυγκράτηση, δηλαδή πχ τις μέρες που λέει no tip να μην ψάχνουμε να βρούμε δικά μας παιχνίδια ή όταν δίνει ah 0 να μην παίζουμε το σημείο καρφί ας πούμε. Τέλος πάντων, για δώσε και συ το προγνωστικό σου για αύριο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σημερα ξεκινησα να τους ακολουθω..ξεκινησαμε με κουβα αλλα δεν πειραζει στο τελος του μηνα θα κανουμε τον απολογισμο..

περα απο αυτο σκεφτομαι να ανοιξω λογαριασμο και σε μια δευτερη εταιρια για να παιρνω την καλυτερη αποδοση,εχω στο stoiximan τωρα..εχετε να προτεινεται καμια καλη εταιρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ασχολούμαι με στοίχημα (ζήτημα να χω παίξει 3-4 φορές συνολικά) αλλά επειδή βλέπω ότι έχουν καλά ποσοστά λέω να τους ακολουθήσω και άντε ας χάσω στη χειρότερη κανά 20€ 

 

Έχετε να προτείνετε κάποιο site;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...