Προς το περιεχόμενο

Ένα κερδοφόρο σύστημα...


kastoriadis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ το βλέπω για σιγουράκι...Μετά την γκέλα του Βάζελου ευκαιρία να πλησιάσει...

Άσε που έχουν και δύσκολο πρόγραμμα μετά...Επόμενο αγώνα παίζουν μεταξύ τους...

 

Θα κοπανήσω αρκετά στον Αστέρα σήμερα και πρίν και live...

 

Ποιά Καλλονή τώρα..????? :-)   :-D   :-)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως παιδες μην περιμενετε να πιανουν καθε αγωνα που προτεινουν..αυτο που λενε ειναι οτι θα εισαι καθε μηνα συν ενα μικρο ποσοστο..τα ποσοστα που εχουν μεχρι τωρα εγω πιστευω οτι ειναι και λιγο τυχη δηλαδη τους εκατσε και λιγο παραπανω..δεν θα ειναι παντα ετσι..γιαυτο εγω προτεινω να εχετε καβα και να παιζεται καθε αγωνα με το ιδιο ποσο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξεκινησα χτες

Κουβα η Φιορεντινα

Ακολουθω και σημερα με Τριπολη με το ιδιο μικρο ποσο

 

Θα τους ακολουθησω ενα μηνα, οχι για να βγαλώ λεφτα, για να δω πως κινουνται περισσοτερο και βλεπουμε

 

btw δεν ξερω που το βρηκαν το 1,82 της Τριπολης, η 365 στο 1,57 την εχει, λες να επεσε τοσο σε 15 ωρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην 365 αρχικά ήταν χθές ήταν 1.80 και τώρα πέφτει συνέχεια...Τώρα είναι 1.44!!!

 

Και στον ΟΠΑΠ το πέτυχα 1.75 και τώρα είναι φραγμένο....

 

 

Πρέπει να πέσαν τρελά πονταρίσματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τα παιζετε κατευθειαν οταν τα δινουν..εγω στο 1,75 το προλαβα στο στοιχιμαν αλλα ειχα δει σε αλλες εταιριες ειχε 1,85(και ο οπαπ 1.85 το ειχε χτες)..τωρα εχει πεσει παρα πολυ..στη στοιχιμαν ειναι 1.47 τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τα παλικαρια

Συνεχιζουμε

 

Τα βγαζουν πολυ νωρις αν εχω προσεξει καλα, γυρω στις 2 το βραδυ Ελλαδας για την επομενη μερα

Επειδη σιγουρα τσεκαρουν πως κινειται το χρημα στην Ασια, οτι δινουν τις επομενες ωρες θα πεφτει οποτε εγω με το που ανεβαζουν, θα ακολουθω τυφλα αλλιως δεν εχει νοημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...