Προς το περιεχόμενο

Ένα κερδοφόρο σύστημα...


kastoriadis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γειά σας παιδιά,

 

Έχω από το περασμένο καλοκαίρι στο forum, αλλά τώρα αρχίζω να μπαίνω  περισσότερο και να ψάχνω τα άρθρα του...Και μιας και υπάρχει αθλητικό κομμάτι, θέλω να σας παρουσιάσω ένα στοιχηματικό σύστημα που ακολουθώ γύρω στο μήνα και να ακούσω τις απόψεις σας...Έχει κυρίως να κάνει με την κίνηση των αποδόσεων και πως μπορούμε να την εκμεταλλευτούμε...

 

Είχα ακούσει από κάτι τύπους στην συνδρομιτική τηλεόραση στο Βερολίνο (κάτι τύποι όπως αυτοι που κάνουν εκπομπή στοιχήματος  στο novasport είναι) για μια καλή σελίδα προγνωστικών (http://www.vipbetshop.blogspot.com)...Μπήκα στην σελίδα, την είδα, ακολούθησα τις συμβουλές τους, αλλά παρατήρησα ένα πολύ ενδιαφέρον φαινόμενο...Στα παιχνίδια που έδιναν από μικρά πρωταθλήματα (τις περισσότερες φορές τέτοια δίνουν), έπεφταν τρομερά οι αποδόσεις..Λόγικό βέβαια γιατί μετά από συνεχόμενα καλά αποτελέσματα, πόνταραν φαντάζομαι μεγάλα ποσά αυτοί που τους ακολουθούσαν και έπεφταν οι αποδόσεις.

 

Ποντάρω  λοιπόν γρήγορα στον άσσο, περιμένω να πέσει η απόδοση και το καλύπτω με διπλή ευκαιρία στο χ και διπλό, ή παίζω ασιατικό χάντικαπ στον άσσο και το καλύπτω αργότερα που πέφτει η απόδοση με ασιατικό χάντικαπ στο διπλό! Και ουσιαστικά βγάζω περίπου 10% κέρδος σε κάθε παιχνίδι, πριν ακόμα αρχίσει...

 

Παραδείγματος χάρη:

Την Κυριακή 01/12/2014 έδωσαν σαν συμβουλή το (Oliveirense - Santa Clara / AH0 Oliveirense, με απόδοση: 1,85)

 

Έπαιξα 250€ στο ΑΗ0 της Oliveirense με απόδοση 1,85 στην εταιρία που έδινε τότε την μεγαλύτερη απόδοση. Την ίδια ώρα το ΑΗ0 της Santa Clara είχε απόδοση 2,12

Μετά περίμενα 2-3 ώρες χωρίς να κάνω τίποτα, μέχρι να παίξουν και τα άλλα μέλη της σελίδας...Μετά από τα πονταρίσματα η απόδοση έπεσε σε 1,50...Η απόδοση φυσικά του ΑΗ0 της Santa Clara έγινε 2,44...Και μετά απλά ποντάρω 190€ στο ΑΗ0 της Santa Clara για να κλείσω το στοίχημα και να σιγουρέψω το κέρδος

 

AH0 Oliveirense με 1,85 x 250€ = 463€

AH0 Santa Clara με 2,44 x 190€ = 463€

Αν η Oliveirense κερδίσει ---- +  23€

Αν η Santa Clara κερδίσει ---- + 23€

Αν βγεί ισοπαλία, παίρνουμε όλα τα πονταρίσματα πίσω...

+23€ κέρδος δηλαδή, πρίν αρχίσει το ματς!!!

 

Αυτό σημαίνει καθαρό κέρδος 11% από το αρχικό ποντάρισμα σε κάθε παιχνίδι...Ότι αποτέλεσμα και να έρθει...

 

Πρακτικά δηλαδή εκμεταλεύομαι μια μελλοντική πτώση των αποδόσεων και σπάει η γκανιότα των εταιριών...Και επαναλαμβάνω πως αυτό μπορείται να το κάνετε με όποιονδήποτε tipster έχετε παρατηρήσει πως μπορεί να επηρεάσει τις αποδόσεις...

 

Πως σας φαίνεται..???Περιμένω εντυπώσεις....  :-D

Επεξ/σία από kastoriadis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίο το σύστημά σου φίλε (arbitrage κάνεις στην ουσία) αλλά γιατί δεν παίζεις καρφί τα σημεία τους..??!! Οι τύποι έχουν τρομερά ρεκορ απ'ότι είδα...Και αν είναι όντως verified όπως λένε, μιλάμε για τρελό λαβράκι...

 

 

Όπως και να 'χει, ευχαριστώ πολύ για το www.vipbetshop.blogspot.com και σκέψου την πρότασή μου να τα παίζεις καρφί...Μεγαλύτερο κέρδος θα έχεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι να εχει και σιγουρο κερδος οσο % και να ειναι,με το καρφι αν χασεις πεταξε το πουλακι.

Και μενα παντως καρφι μ'αρεσει η ολα η τιποτα ενα πραγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι να εχει και σιγουρο κερδος οσο % και να ειναι,με το καρφι αν χασεις πεταξε το πουλακι.

Και μενα παντως καρφι μ'αρεσει η ολα η τιποτα ενα πραγμα.

 

Συμφωνώ κι εγώ μαζί σου stamatinho...Και γενικώς πιστεύω πως τα συστήματα αξίζουν μόνο αν το ποσοστό επιτυχία είναι πολύ μικρό και πας να βγάλεις μικροδιαφορές...Με ποσοστό επιτυχίας αντίστοιχο με την σελίδα που λέει ο Καστοριάδης, αξίζει να τα παίζεις μονά αποδεκτά όλα...

 

Και επειδή ψάχνομαι γενικά με tipster και τέτοια, δύσκολα βρίσκεις τέτοια ποσοστά με verified tips!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι είναι verified ρε παιδιά που το βλέπετε εσείς; 

 

το εξηγούν εδώ: http://vipbetshop.blogspot.gr/p/how.html

 

Νορμάλ φαίνεται...Θα το δείξει ο καιρός όμως...Αφού είναι free, έχουμε την δυνατότητα να το τσεκάρουμε....  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα τα όνειρα κάποτε έχουνε ένα τέλος θα τους πάρουνε χαμπάρι και θα τελειώσει το παραμύθι μακάρι να είναι αληθινά αλλά μου φαίνεται πολύ παράξενο το δωρεάν μάλλον κάποια στιγμή θα το κάνουνε συνδρομητικό.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα τα όνειρα κάποτε έχουνε ένα τέλος θα τους πάρουνε χαμπάρι και θα τελειώσει το παραμύθι μακάρι να είναι αληθινά αλλά μου φαίνεται πολύ παράξενο το δωρεάν μάλλον κάποια στιγμή θα το κάνουνε συνδρομητικό.........

 

Όντως πιστεύω κι εγώ ότι παίζει να το κάνουν συνδρομητικό στο μέλλον...

 

Αλλά με τέτοια αποτελέσματα όσο και να θέλουν θα αξίζει τον κόπο...

 

 

Για να δούμε τι θα κάνουν στην συνέχεια τώρα που ακόμα είναι free!!!!  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω να το παρατάω το σύστημα και να παίζω κι εγώ κατευθείαν τα σημεία τους....Πολύ μεγαλύτερο το κέρδος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιά εταιρεία μπορεί να παιχτεί αυτό;

 

Φίλε εγώ παίζω σε 365,pinnacle,betfair....Αλλά είμαι στο Βερολίνο...Στην Ελλάδα δεν ξέρω ποιές λειτουργούν πλέον...

 

Αλλά μάλλον θα το παρατήσω το σύστημα και θα παίζω ξερά μονά αποδεκτά...

 

Βγάζεις πολύ περισσότερο κέρδος αν συνεχίσουν με τέτοια ρέντα....  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...