Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Google Nexus 5


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχετικά με τα websites λέγονται στα ελληνικά ιστοσελίδες και όχι ιστιοσελίδες. 18:06 . Σχετικά με τις εφαρμογές δεν προσεγγίζονται. Σχετικά με το τηλέφωνο μια χαρά. lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να συνδεθεί με κάποιον αντάπτορα κάρτα μνήμης στο nexus , ώστε να μπορεί στην ανάγκη (σε κάποιο ταξίδι πχ) να αδειάσει ο χρήστης φωτό η βίντεο που έχει βγάλει με το nexus στην sd ?

Εάν ναι τότε τα 16 μπορεί να επαρκούν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αν εχει ενα λαπτοπ στο σπιτι και ενα κινητο και στο κινητο κατεβασεις αυτο το dsploit μπορεις να sniffαρεις οτι γινεται στο laptop μεσω του smartphone σου μονο και μονο επειδη βρισκονται στο ιδιο διικτθο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μου το συγκρινεις με τιμες καταστηματων που αν χρειαστεις service σου λενε "1 βδομαδα για να παει στην EU απο την οποια το φεραμε, μια με δυο να στο φτιαξουν και αλλες τοσες για να ερθει" ειναι αστειο. Με την ιδια λογικη (εισαγωγης απ'οπου και οποιον να'ναι) σου λεω οτι το Nexus 5 στην Αμερικη εχει 260€. Αρα 120€ λιγοτερα απο g2 και 155€ απο s4. Οπως επισης οτι με 260€ αν πας στο Πεκινο παιρνεις κινητο-διαστημοπλοιο και στο Κονγκο αγοραζεις ολοκληρο χωριο...

Αλλα ακομα και ετσι, με το s4 δεν τιθεται θεμα του ποιο ειναι ανωτερο, και το g2 (εστω οτι το παιρνεις απο το πρωτο μαγαζι του σκρουτζ και σου βγαινει μπουμπουκι) θα εχεις παρει με τα ιδια λεφτα μια θεωρητικα καλυτερη καμερα αλλα θα εχεις τουλαχιστον 3μηνες καθυστερηση σε οποιοδηποτε update, και τα θρυλικα after sales service και υποστηριξη του προϊοντος της LG. Α! Και 2 πληκτρα στη πλατη.

 

 

λίγο εως πολύ άτοπο το παράδειγμα που μου φέρνεις.εγω ξαναλέω συγκρίνω τιμές απο skroutz,για όλα τα προιόντα που προανέφερα,όχι το ένα απο skroutz και το αλλο σε site αμερικής ή πεκίνο,τόκυο και δεν ξερω τι άλλο γράφεις,εκτός αν θές να δείς και τις τιμές και των άλλων κινητών στις χώρες που αναφέρεις.όσο για το θέμα των σερβις μην λέμε ότι να ναι και ότι ακούμε αν δεν γνωρίζουμε.έχω παει samsung απο γερμανία σε σερβις εδώ ελλάδα και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα απο αυτά που λές για κινητά να κανουν κρουαζιέρες την ευρώπη για μια επισκευή,και φίλος με lg g2.απλά για την δική μου χρήση που δεν μου φαινεται τόσο αναγκαίο το kitkat και δεν έχω lag κτλ,κάποια πραγματα οπως η χρήση κάρτας sd μου φαίνονται αναγκαία,κάμερα καλύτερη κτλ.και το surfarisma στο lg g2 kai s4 δεν ξερω τι ψάχνεις εσύ αλλα για μένα φαίνεται να πηγαίνει σφαίρα.και απλά λεω οτι στην ουσία ειναι πραγματικά στην ίδια τιμη περίπου εδώ στην ελλάδα και τα 3,και δεν το θεωρώ την καλύτερη επιλογή σε αυτά τα λεφτά

 

 

https://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html

 

https://www.skroutz.gr/s/3034682/Samsung-Galaxy-S4-i9505-16GB.html

 

https://www.skroutz.gr/s/4047788/LG-Google-Nexus-5-D821-16GB.html?keyphrase=nexus+5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα απο skroutzομάγαζα, υπάρχει θέμα με την ποιότητα του προϊόντος; Σκέφτομαι να το πάρω απο εκεί, αλλα αν ειναι για 30 ευρώ να έχω μια παλιότερη έκδοση (οσον αφορα την περίοδο που κατασκευάστηκε) ή ελαττωματική, προτιμω να δώσω κάποια λεφτά ακόμα για να το πάρω από πιο επίσημο πάροχο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχοντας το Νexus 4 εδω και περιπου ενα χρονο, εχω να πω πως το 5αρι δεν προκειται να ειναι τιποτα λιγοτερο απο εξαιρετικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με διαφορά το καλύτερο android τηλέφωνο της αγοράς.

 

Πέρα απο το VFM παραμένει καλύτερη επιλογή απο Galaxy S4 και λοιπές ναυαρχίδες λόγο της αψογης εμπειρίας χρήσης και του smoothάτου πλέον original android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλή συσκευή και σε καλή τιμή. Θα είναι κριμά να χάσουμε τη σειρά nexus λόγω των play editions.

 

Όσο για τη χωρητικότητα, ούτε εγώ θα έπαιρνα ποτέ τηλέφωνο με 16GB (που φυσικά δεν είναι 16 ελεύθερα) χωρίς SD. 32 είναι το minimum. Αλλά ο καθένας με τα γούστα του. Και ΝΑΙ θέλω να έχω ταινίες στο κινητό για τα ταξίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...