Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδή έχω και το pro και το απλό το slim το 500αρι δεν έχω δει ουσιαστικές διαφορές στα γραφικά ,πάρε ένα απλό να κάνεις την δουλειά σου και το 500αρι είναι μια χαρά δεν χρειάζεται να γεμίσεις παιχνίδια τον σκληρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, με βγάλατε από τις δεύτερες σκέψεις. Θα προτιμήσω λοιπόν το slim, που βολεύει και στον χώρο, εφόσον δεν έχω και ιδιαίτερες απαιτήσεις, και αργότερα αν θελήσω κάτι από την νεότερη γενικά σε exclusive, θα πάω σε ps5. (ελπίζω να είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα απο πλευρά διαθεσιμότητας - scalpers).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρες ενα σλιμ, παιξε τα διαμαντακια του και οταν η διαθεσιμότητα του ps5 ομαλοποιηθεί, χτυπας το 5.Η διαφορα που θα δεις στο ps4 pro σε σχεση με το απλο μοντελο δεν δικαιολογεί την διαφορα τιμης που εχουν τα μοντελα.Ps4 pro εχω και εγω που στο λεω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα.
Σκεφτομαι πολυ σοβαρα την αγορα ενος μεταχειρισμενου ps4,για να παιξω τα αποκλειστικα του που εχω χασει ολα αυτα τα χρονια. Βασικος νταλκάς ειναι το Bloodborne.

Οι ερωτησεις-προβληματισμοι μου ειναι οι εξης:
εχω monitor 27' 2k αναλυσης, να παω για το pro ή το base/slim?
ο προβληματισμος οσο αναφορα το slim ειναι η ελλειψη optical output για τον ηχο.
αυτο γιατι,τα ηχεια του μονιτορ ειναι αστεια και ετσι ο ηχος του pc παει σε ηχομπαρα (soundblaster x katana).
η ηχομπαρα εχει (ελευθερα) inputs: 1 usb A, 1 aux (3.5mm jack), 1 optical.

επισης,υπαρχει δυνατοτητα με καποιο τροπο να συνδεθει χειριστηριο του xbox (series) στο ps4?

αν εχει καποιος καποια ιδεα-προταση...
ευχαριστω πολυ.

Επεξ/σία από sleepychris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...