Προς το περιεχόμενο

TitanFall 2


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως σας φάνηκε το παιχνίδι??

Φίλοι απο το εξωτερικό λένε ότι δεν τους άρεσε καθόλου και το βράδι τους είδα μέσα στο 1!

Εγώ το θεωρώ πολύ καλό, απλά μας πόνεσε ότι απο πρώτοι στο χωριό πήγαμε τελευταίοι στην πόλη!

Δεν έχει καμία σχέση με το 1, είναι ένα νέο παιχνίδι και όλα θέλουνε απο την αρχή, ειδικά με τους τιτάνες!

 

Σε αυτό θα συμφωνήσω, ήταν ένα απλοϊκό παιχνίδι ευχάριστο, και τώρα έγινε περίπλοκο με πολλά features που εν' ώρα μάχης δεν ξέρεις τι κουμπί να πατήσεις, μέσα στα εφέ που είναι πολύ σπαστικό (δηλαδή σκοτώνω τον άλλο και μου πετάει banners, πανό και δεν συμαζεύεται σε όλη την οθόνη). Έλεος!

 

Θέλει σίγουρα συνήθεια αλλά και πολλές ώρες να παίξεις για να το μάθεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τρία matches έχω παίξει και ήδη στο τρίτο πετσόκοψα όπως στις καλές μέρες του πρώτου :P Βέβαια με εκνευρίζει που δεν σ' αφήνει να κάνεις customize τον Τιτάνα και είναι στάνταρ τα weapons στον καθένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έβαλα το SP, μια χαρά. τα Networks στο mp είναι σαν clans ή communities? έχει κανείς να προτείνει κανένα; 

 

Nα και το πρώτο παιχνίδι. Ωραίο-Πράμα.

 

post-52941-0-88129000-1477778038_thumb.png

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τρία matches έχω παίξει και ήδη στο τρίτο πετσόκοψα όπως στις καλές μέρες του πρώτου :P Βέβαια με εκνευρίζει που δεν σ' αφήνει να κάνεις customize τον Τιτάνα και είναι στάνταρ τα weapons στον καθένα.

 

Titanwatch. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα σπαει το κρανος!

νεα μοδα ειναι αυτη?180ευρω και δεν περιλαμβανεται καν το παιχνιδι μεσα?

http://sevenspot.gr/gr/GamesInner/2ac0b6012f7030e30715ba796c84ac83/4603-67648.html

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ***(μην πω καμια αλλη κουβεντα)νεα μοδα ειναι αυτη?180ευρω και δεν περιλαμβανεται καν το παιχνιδι μεσα?

http://sevenspot.gr/gr/GamesInner/2ac0b6012f7030e30715ba796c84ac83/4603-67648.html

+φωνω μαζι σου,επισης κ στην συλλεκτικη εκδοση του Β1 δεν υπαρχει παιχνιδι μεσα το οποιο σημαινει πως αυτο το φαινομενο θα το βλεπουμε αρκετες φορες απο δω κ περα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ομως υπαρχει εκδοση που εχει το παιχνιδι αλλα κοστιζει αν θυμαμαι καλα γυρω στα 250ευρω.


Μαλιστα ο κοσμος στην περιπτωση του BF ηταν θετικος με την ολη κινηση,κυριως για οσους θελουν να αγορασουν το παιχνιδι ψηφιακα(πιθανως απο κλειδαδικα)και αρα δεν τους ενδιεφερε ουτως ή αλλως το κουτατο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω ότι αρέσει πολύ το campaign, κάποιοι λένε ότι είναι καλύτερο και από του DOOM(Το οποίο σαν πλοκή δεν έλεγε τίποτα, αλλά ήταν πολύ fun).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...