Προς το περιεχόμενο

TitanFall 2


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ψηνομαι να το παρω, αλλα προς το παρόν δεν έχω πψ :P

 

Αλλα στο BF ξανα-έδωσα άκυρο, στο COD επίσης (ελπίζω κάποια στιγμή να βγει cod4 standalone), ενώ κάτι άλλες κυκλοφορίες (πχ. Gears of War) νομιζω στοχεύουν περισσότερο σε SP. Όποτε το TF2 φαίνεται καλό πακέτο με SP + MP, αν και απο οτι είδα ειναι 5v5 COD με mechs.

 

Τεσπα, απογοήτευση για μένα φέτος, κοιτάμε να βρούμε τον μονόφθαλμο απο τους τυφλούς ενα πράμα... ευτυχώς έχω κάποια κλασσικά RTS παιχνίδια που αντέχουν στο χρόνο (supreme commander, Starcraft 2), και μια μεγάλη ToDo λίστα στο Steam (μόνο το XCOM 2 εκεί μεσα μου αρκει για μήνες), γιατι δεν βλεπω σοβαρό, teamplay / tactical FPS στο ορίζοντα... :(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psycho το αγόρασες το παιχνίδι;

Παίζεις το 1; Αν ναι, με ποιο username?

Δεν βρίσκω εύκολα ελληνική ομάδα να παίζουμε, συνήθως παίζω με έναν Ισπανό και μερικούς Γάλλους, αααα και έναν Ρώσο (Demo) αλλά τώρα τελευταία το παράτηςε και το έριξε στο bf1.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι υπό σκέψη ακόμα το αν θα πάρω TF2 ή BF1. Περιμένω να δω reviews για TF2.

 

Καλά τα πάει μέχρι στιγμής

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/titanfall-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Battlefield αλλα και Titanfall 2 σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα? Ονειρωξη για καθε fps lover.

 

Εχω πολλα χρονια να ασχοληθω σοβαρα με fps,ποσο μαλλον online ωστοσο αν ψηθω αρκετα μπορει να τσιμπησω ενα απτα δυο.Και η αληθεια ειναι πως τα προηγουμενα χρονια δεν ειχε κατι που να πεις ουαου στο ειδος,μακαρι τα παραπανω να ναι οσο ποιοτικα λεγεται πως ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσα να υπήρχε ένα κενό 6 μήνες + μεταξύ των δύο γιατί τώρα δεν ξέρεις τι να αγοράσεις. Και φυσικά δεν γίνεται να παίζεις και τα δύο, εκτός και αν έχεις ΟΛΗ την ημέρα ελεύθερη για gaming.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθούν απλά να πιάσουν θέση σε όλα.

 

BF1 για WW1 theme(Που ζητούσε ο κόσμος εδώ και χρόνια)

TF2 για futuristic theme(Σαν απάντηση στο Infinite Warfare) αλλά και για όσους δεν γουστάρουν τα παλιά όπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα προτιμούσα να υπήρχε ένα κενό 6 μήνες + μεταξύ των δύο γιατί τώρα δεν ξέρεις τι να αγοράσεις. Και φυσικά δεν γίνεται να παίζεις και τα δύο, εκτός και αν έχεις ΟΛΗ την ημέρα ελεύθερη για gaming.

 

Και έχουμε και Overwatch... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...